פורום מרכז אמריקה

פורום מרכז אמריקה

פורום מרכז אמריקה מכסה את הארצות הבאות: מקסיקו, גואטמלה, הונדורס, בליז, נקרגואה, קוסטה ריקה, פנמה, סלבדור, קובה והאיים.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
הודעה חדשה
ברוכים הבאים לפורום מרכז אמריקה
ערן יהב
01.08.06 02:02
איי פנמה
אהלן חבר'ה,
ראשית, אני מודה לכם על השתתפותכם בפורום.
הפורום ייעודו העיקרי לסייע, לתמוך ולייעץ לכם בתכנון הטיול למרכז אמריקה.
תרגישו חופשי לשאול כל שאלה שעולה בדעתכם, החל מבקשה להמלצות ומסלולי טיול, שאלות על מקומות מסוימים, כרטיסי טיסה, אכסניות, ציוד לטיול וכל דבר שקשור לטיול במרכז אמריקה או לתכנונו.
אין צנזורה ולא יוסרו הודעות כל עוד אינם פוגעות והן קשורות לנושא הפורום.

תהנו :)
באילו ארצות עדיף לבקר ?
נועה
25.07.06 00:56
אני וחבר שלי מעוניינים לטוס למרכז אמריקה בתחילת חודש אוקטובר לשלושה שבועות-חודש (כי זה מה שנותנים מהעבודה).
לאן עדיף לטוס לתקופה כזו?
אני יודעת שקוסטה ריקה יותר יקרה מגואטמלה אבל נניח שזו לא הבעיה. אנחנו מחפשים בעיקר נופים יפים (הייתי בדרום אמריקה, ואני מצפה למשהו בסגנון).
לא קשה מדי להסתדר בגואטמלה בשלושה שבועות? לא מאכזב בקוסטה ריקה?

אני ממש אשמח לשמוע את עצתכם. אנחנו מתלבטים קשות ...
תודה,

נועה
RE: באילו ארצות עדיף לבקר ?
ערן יהב
25.07.06 00:59
היי נועה,

אם ההתלבטות היא בין גואטמלה לקוסטה ריקה אז אני אסגור את הפינה הזו .... גואטמלה !!!

לא רק העניין הכספי שגואטמלה זה חצי מחיר מקוסטה ריקה אלא גם בגלל סיבות רבות אחרות.
לדעתי הנופים והמקומות המעניינים בגואטמלה עולים ביופיים ובמספרם מקוסטה ריקה וכן הגיוון גדול יותר.

התרבות האנשים ובכלל האווירה הרבה יותר מיוחדת ונעימה בגואטמלה.
בקוסטה ריקה האנשים קצת אנטיפטים לעומת גואטמלה שם הם ממש מקסימים ומסברי פנים.

יש מספר אטרקציות ומקומות ממש מיוחדים וכיפים בגואטמלה. כגון: הר הגעש הפעיל פקאיה, מקדשי המאיה בטיקל, סמוק שמפיי, אגם האטיטלן, והעיירה אנטיגואה הנעימה...

שלושה שבועות זה אומנם קצת אבל אם תוותרו על מקומות שמראש אני יכול לומר לכם שהם לא מרשימים ותבקרו במוקומות היותר שווים אזי תספיקו ותהנו ....

מה גם שבהרבה מקומות בגואטמלה בשונה למשל מפרו ובוליביה המקבילות ישנם אכסניות מפנקות אם בא לכם להתפנק...

תהנו