פורום המזרח הרחוק

פורום המזרח הרחוק

פורום המזרח הרחוק מכסה את הארצות הבאות: הודו, נפאל, סין, בורמה, תאילנד, לאוס, קמבודיה, ויאטנם, מונגוליה, גאורגיה ושאר יעדים באסיה ובמזרח הרחוק.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
הודעה חדשה
חדש !!! הוספת חתימה קבועה להודעה
30.11.11 13:59
שלום חברים יקרים,
עכשיו לחברים הרשומים יש אפשרות לערוך חתימה, כולל תמונה ופרטים נוספים.
כך לא תאלצו כל פעם להזין מחדש את החתימה. אם בעתיד תרצו לשנות פרט בחתימה שלכם, זה יחול על כל ההודעות שלכם בעבר.

אז למה אתם מחכים ?
מי שלא נרשם שירשם.
מי שכבר נרשם, כנסו עם שם וסיסמא וערכו את הפרופיל שלכם בחלק של ה"פורומים"

חתימה

ערן יהב - מנהל האתר והפורום
כל המידע לטיול שלך!
לשירות ייעוץ ותכנון מסלול לחץ כאן
ברוכים הבאים לפורום המזרח הרחוק
ערן יהב
01.08.06 02:09
מקומיים בטרק האנפורנה בנפאל
אהלן חבר'ה,
ראשית, אני מודה לכם על השתתפותכם בפורום.
הפורום ייעודו העיקרי לסייע, לתמוך ולייעץ לכם בתכנון הטיול הגדול (גם קטן) במזרח הרחוק.
תרגישו חופשי לשאול כל שאלה שעולה בדעתכם, החל מבקשה להמלצות ומסלולי טיול, שאלות על מקומות מסוימים, כרטיסי טיסה, אכסניות, ציוד לטיול וכל דבר שקשור לטיול במזרח הרחוק או לתכנונו.
אין צנזורה ולא יוסרו הודעות כל עוד אינם פוגעות והן קשורות לנושא הפורום.

תהנו :)
לאוס שווה ביקור ?
RE: לאוס שווה ביקור ?
רונית
31.07.06 23:18
שלושה חודשים זה הרבה לתאילנד.
אני ממליצה לך לבקר במקומות נוספים כולל: ןיאטנם, לאוס, קמבודיה ובורמה

תהנה
כמה זמן להקדיש לכל מקום ?
יובל
31.07.06 23:21
תודה על התשובה רונית.

אבל כמה זמן להקדיש לכל מקום בהנחה שארצה באמת לבקר בכל המקומות שהזכרת ?
RE: כמה זמן להקדיש לכל מקום ?
רונית
31.07.06 23:23
תאילנד: חודש
לאוס: 3 שבועות,
קמבודיה: שבוע
ויאטנם: שבועיים
בורמה: שבועיים
RE: לאוס שווה ביקור ?
מורן
31.07.06 23:19
מה עם סין ? אני הייתי ממליצה לשלב את סין.

ד"א לא רשמת מתי אתה מתכנן לצאת.
שלושה חודשים זה הרבה זמן בשביל תאילנד
ערן יהב
31.07.06 23:42
ולכן הייתי ממליץ לך לבקר במדינה נוספת אחת לפחות. והמדינה שאני ממליץ היא לאוס.

למרות שיש אנשים שיאמרו שאפשר לבזבז חודשים שלמים על תאילנד.

בתאילנד ניתן להעביר הרבה בשקט חודשיים בהנחה שמתפנקים הרבה בחופים. אם אתה בקטע של צלילות אז יש לך שם אחלה מקומות לצלילה ואם עוד אין לך רשיון, זה הזמן לעשות.
האיים של תאילנד
RE: האיים של תאילנד
שיר
30.07.06 23:44
איי תאילנד זה לא רק בטן גב, ויש הרבה דברים לעשות מסביב.

למשל טיולים בין האיים, קייקים בים, ישנם מסלולי הליכה בתוך האי ועוד
טיול לשנה למזרח
אתי
30.07.06 23:38
אני מירושלים בן22 אני מתכנן טיול לשנה למזרח אבל תאמת שמעתי שהמצב במזרח לא משיהו בגלל מה שהיה שם לפני שנתיים עם הצונמי אז קצת אני מבולבל לא יודע אם כדיי או לא אני מחפש טיול מרתק של פעם בחיים אני רוצה יעד מהמם מרתק לתקופה של שנה.
אני רוצה לטוס בסביבות ינואר הייתי רוצה ממכם כמה עצות אם אפשר ...
צונמי ?!
שחר
30.07.06 23:39
הרבה מים עברו בירדן מאז הצונמי... מה אתה מודאג ...

צא לטייל ותהנה :)
הודו ונפאל חובה
ערן יהב
30.07.06 23:41
לדעתי על מנת לחוות טיול מרתק של פעם בחיים, אתה חייב לכלול את הודו ונפאל בתוכניות !!!
המקומות התיירותיים כגון צפון ומרכז הודו וכל נפאל לא נפגעו בצונמי אז אין בעיה כלל.

העונה הרלוונטית בשבילך לנפאל היא מרץ- מאי, ואז מיוני עד ספטמבר זה זמן מצוין לצפון הודו, אוקטובר נובמבר לרג'סטן וגואה.

כמובן שדרום מזרח אסייה גם מעניין אם כי פחות לדעתי, תאילנד, לאוס, בורמה, ויאטנם וקמבודיה. למרות שאם הייתה בצפון תאילנד ובלאוס אז הייתה בעצם במקומות האחרים שמאד דומים מבחינת נוף, תרבות ואנשים.
אפילו בתאילנד שבו פגע הצונמי, יש המון חופים, איים ומקומות שלא נפגעו, ואילו שנפגעו שוקמו בחלקם הגדול

אומרים שגם סין יפה, אך יותר קשה ויקר לטייל בה, אינני יכול להמליץ כיוון שלא הייתי שם.

תלוי בך מה אתה אוהב לעשות, טרקים, אופנועים, אטרקציות, ספורט אתגרי לראות תרבויות או להסתלבט, חופים ומסיבות.

אבל, זכור שהודו ונפאל, מכילות בתוכם את הכל, ואני שבטיול הראשון שלי הייתי אנטי הודו, חזרתי אליה בטייוליי השני והשלישי ...
עמק פרווטי, עמק קולו ואמריצר
אסף
30.07.06 17:16
אני מגיע לסוף החודש לצפון הודו ומתכנן טיול בפעמק פרווטי, במנאלי ואני רוצה גם לבקר באמריצר לראות את מקדש הזהב.

איך אני מגיע ממנאלי לאמריצר ?

תודה מראש
אסף
RE: עמק פרווטי, עמק קולו ואמריצר
ערן יהב
30.07.06 17:36
עמק פרווטי
הייתי ממליץ לך אם זמנך מאפשר... אחרי פרווטי ועמק קולו לנסוע 7 שעות לדרמסלה לשהות שם זמן מה (בערך שבוע) המקום יפה ויש שפע דברים לעשות.

משם יוצא אוטובוס בחמש בבוקר 4 שעות עד אמריצר.

תהנה
הודו/ העלמות תיירים
RE: הודו/ העלמות תיירים
סיבת ההעלמות ?? אין לי מושג ואני חושב שלאף אחד אין מושג ...
אבל, בסכ"ה מטיילים שם עשרות אלפי ישראלים בשנה, ולאחד או שניים קורים דברים מוזרים, שלרוב זה קשור לאנשים שמתעסקים עם סוחרי סמים, ולמי שלא מסתבך לא אמורה להיות בעיה.

בכל מקרה, השאלה האם מסוכן שם ? אני חושב שבארץ הרבה יותר !
תעשה את החישובים שלך, אני ממליץ לך שעניין הבטיחות לא ידאיג אותך כיוון שבטוח לטייל בהודו
על תתעסקי עם סמים
שירי
30.07.06 17:13
אל תתעסקי עם סמים או שאר אנשים פליליים ותצמצמי את הסיכוי שלך להעלמות
RE: הודו/ העלמות תיירים
גיא
09.09.06 21:05
זה נכון שנעלמים אנשים וכל זה אבל זה מטיילים לא זהירים שבדרך לכל הכפרים לא שמו לב לדרך ונפלו מאיזה צוק פשוט תיזהרי בדרך ואל תיתעסקי בעינינים שלא קשורים אלייך כמו סמים
נפאל בספטמבר
RE: נפאל בספטמבר
ערן יהב
30.07.06 16:47
טרק סובב אנפורנה, נפאל
הייתי ממליץ לקנות כאן בארץ.
שם הרבה פעמים זה חיקויים עלובים, ואת לא רוצה למצוא את עצמך עם סולייה קרועה באמצע טרק ....

לגבי מזג האויר... ספטמבר עדיין קר ויש שלגים אבל לקראת סוף ספטמבר מפשיר קצת והטרקים נהדרים

כתבות וסיפורי מסע על נפאל