פורום המזרח הרחוק

פורום המזרח הרחוק

פורום המזרח הרחוק מכסה את הארצות הבאות: הודו, נפאל, סין, בורמה, תאילנד, לאוס, קמבודיה, ויאטנם, מונגוליה, גאורגיה ושאר יעדים באסיה ובמזרח הרחוק.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
הודעה חדשה
חדש !!! הוספת חתימה קבועה להודעה
30.11.11 13:59
שלום חברים יקרים,
עכשיו לחברים הרשומים יש אפשרות לערוך חתימה, כולל תמונה ופרטים נוספים.
כך לא תאלצו כל פעם להזין מחדש את החתימה. אם בעתיד תרצו לשנות פרט בחתימה שלכם, זה יחול על כל ההודעות שלכם בעבר.

אז למה אתם מחכים ?
מי שלא נרשם שירשם.
מי שכבר נרשם, כנסו עם שם וסיסמא וערכו את הפרופיל שלכם בחלק של ה"פורומים"

חתימה

ערן יהב - מנהל האתר והפורום
כל המידע לטיול שלך!
לשירות ייעוץ ותכנון מסלול לחץ כאן
ברוכים הבאים לפורום המזרח הרחוק
ערן יהב
01.08.06 02:09
מקומיים בטרק האנפורנה בנפאל
אהלן חבר'ה,
ראשית, אני מודה לכם על השתתפותכם בפורום.
הפורום ייעודו העיקרי לסייע, לתמוך ולייעץ לכם בתכנון הטיול הגדול (גם קטן) במזרח הרחוק.
תרגישו חופשי לשאול כל שאלה שעולה בדעתכם, החל מבקשה להמלצות ומסלולי טיול, שאלות על מקומות מסוימים, כרטיסי טיסה, אכסניות, ציוד לטיול וכל דבר שקשור לטיול במזרח הרחוק או לתכנונו.
אין צנזורה ולא יוסרו הודעות כל עוד אינם פוגעות והן קשורות לנושא הפורום.

תהנו :)
מה העונה המדיוקת לטיול בנפאל ?
RE: מה העונה המדיוקת לטיול בנפאל ?
מיכל
28.08.06 15:28
ספטמבר, אוקטובר, נובמבר.
אמצע פברואר, מרץ, אפריל, חצי מאי.
האם משהו טס ב- flyeast?
משה
26.08.06 18:37
המחירים שלהם נשמעים לא הגיוניים (599$ להודו), אפילו עם הנסיעה לירדן באוטובוס. השירות מדהים אבל הייתי מעדיף לשמוע עוד אנשים שכבר טסו איתם
RE: האם משהו טס ב- flyeast?
ענת
27.08.06 01:17
אני מתכננת לטוס איתם בחודש הבא, הנסיעה היאדרך אוטובוס לעמאן ומשם עם גולף אייר עליה שמעתי רק דברים טובים, הנושא המרכזי הוא המחיר כרטיס לגואה ב-680$!
דנה
29.08.06 11:37
הטיסה עוברת דרך בחריין, שמעתי שגולף חברה מצויינת ובהחלט המחיר כאן הוא הגורם המכריע
צביקה
04.09.06 23:25
אל חשש, הם חברה מעולה ואני מסכים לגבי השירות אין כזה דבר בארץ, אני טסתי איתם לנפאל
דבר איתי 052-3404661
בדרך לשם
25.06.07 00:13
אני טסתי איתם באפריל לתאילנד, דרך אבו-דאבי
הנסיעה באוטובוס בסה"כ 2.5 שעות, יש מדריך צמוד, מכירים חבר'ה כבר בדרך. עשיתי סקר, מתכוונת לנסוע איתם להודו ואולי משולב עם תאילנד! מחירי טיסה הכי זולים!!!
אחלה!! שיהיה לך טיול מהנה:-)
אל תהיה חשדן כל כך :)
זיו
27.08.06 02:28
- אין תוכן -
נופר
03.09.06 01:29
כן הבן שלי טס לפני שבועיים -מלא תישבחות על המקום והשרות.
אני אטוס איתם בחודש הבא.
איה
09.09.06 15:17
טסנו איתם לדלהי והיה נהדר, החזרה קצת מבאסת כי אתה מת כבר להגיע הביתה ואז יש אוטובוס של 4 שעות מירדן אבל זה בהחלט שווה את המחיר. גולף חברה טובה מאוד עם שירות ואוכל ברמה גבוהה. אני ממליצה בחום.
דקל
09.02.07 23:25
גם אני טסתי איתם. "סע וטוס". שירות מדהים, אווירה מדהימה. ההתרגשות מתחילה עם העליה לאוטובוס. מחלקים שוקו לדרך ויוצאים. מדהים, מדהים צדהים. נכון שהחזרה קצת מעייפת, אבל אתה נמצא באוטובוס מלא אנשים שחוזרים מהמזרח. מלא חוויות. גם מההלוך וגם מהחזור, מצאתי מלא חברה חדשים.
שווה. שווה. שווה.
טיסות לתאילנד FLYEAST
יעל
02.06.07 12:02
חבר'ה בלי זיוני שכל, רק FLYEAST חזרנו בשבוע שעבר כאשר הטיסה עברה דרך אבו דאבי והיה מטורף, בחיים שלי לא קיבלתי כזה שירות והכי חשוב במחיר מצחיק של 720 $. מטוסים עם ניילונים.. אוכל משובח, מקום לרגליים וסרטים חדשים.
RE: טיסות לתאילנד FLYEAST
יואב
02.06.07 12:26
מסכים איתך לחלוטין.
אני לפני כמה שנים טסתי עם הירדנים, והיה ממש אחלה, למרות שכולם הלחיצו אותי.
איציק
26.09.07 22:42
תגידו, במעבר מישראל לירדן ולהיפך עם האוטובוס, יש איזשהם עיכובים?
טיסות לתאילנד FLYEAST
סולטני
14.07.07 12:03
אומנם זאת הדרך הכי זולה למזרח, אבל מצד שני אתה מקבל שירות של מלך, חברת התעופה מאבו דאבי היא ברמה מטורפת שלא מכירים בארץ. המינוס זה האוטובוס לירדן (בעיקר בחזרה שאתה כבר מת להגיע הביתה..) אבל זה כולה חמש שעות כשלוקחים בחשבון שגם לנתב"ג צריך להגיע 3 שכות קודם זה שווה.
מיטל
29.10.07 12:38
שלום משה.
אם כבר טסת אז ...מקווה שהיה לך טוב.
זה ארוך,מייגע,מפרך קשה וההמתנה..........
קצת סיוט,רק אם אתה קצר בכסף.
עדיף טיסה ישירה.
flyeast מומלץ בחום
חנן
08.11.07 22:38
תראה אני לא יודע כמה אתה מרוויח בחודש, אני טסתי איתם לתאילנד עם אישתי וחסכנו כמעט 400$! נכון חיכינו באבו דאבי שעה וחצי וההסעה לקחה כמעט חמש שעות אבל שעושים את החישוב הכללי טיסה של אלעל זה 12-13 שעות + שלוש שעות קודם בנתב"ג קרי 15-16 שעות לנו זה לקח 17 שעות - אז אם אתה מרוויח מאתיים דולר לשעת עבודה סחטיין עליך... בסופו של דבר גם אם זה היה עוד 3 שעות הייתי טס איתם ורק בשביל המקום לרגליים.
22.05.08 08:08
אני טסתי ב fly east
ממליצה בחום.
טסתי לפני שנתיים להודו. והטיסה הזאת היתה חלק מחוויה מדהימה של טיול.
זה התחיל מהרגע שאספו אותי מהרכבת , הדאגה , הארגון.
כל הדאגה במעברי גבול . פשוט מדהים.
שדה התעופה בבחריין מהמם וממש שלא מפחיד שם.
אל תתלבטו בכלל... שווה את החסכון של הכסף....
RE: flyeast מומלץ בחום
20.04.08 19:37
השאלה הנשאלת היא האם מישהו אי פעם נתקל בהטרדה מטעם המשטרים שם,הרי דרכון ישראלי לא בדיוק שיא הפופולריות שם
מדובר באנשים שקצרים בכסף ובגלל חשש ממדינות עויינות כיביכול הם רצים לאל על
מה אתם מציעים לעשות,בהתחשב כמובן שאנחנו רוצים לקנות גרטיס מחר בשני והטיסה עצמה היא באוגוסט...
RE: האם משהו טס ב- flyeast? השרות בארץ של הסוכנות הוא נורא ואיום- הזהרו
26.06.08 00:06
לצערי לאור המלצות בפורום ובשל העלות הזולה, סגרתי איתם עסקה כולל טיסות פנים. אחרי ששילמתי, לא שמעתי מהם. עשו טעות בחלק מהשם בכרטיס הטיסה, לא העבירו במייל כרטיס חזור, וכבר שבוע אני רודפת אחריהם. משאירה הודעות ולא חוזרים.
היום חיכית שעתיים על הקו!!!!!כדי שיענו לי , והתקליט ממשיך לומר "נציגינו יענו בהקדם".

אז תזהרו. אולי השרות בטיסה טוב, אבל השרות בארץ מ צ ח י ן ומדאיג!
אמיר
14.08.08 10:53
לא להתקרב !!!
טסתי איתם לבומביי בינואר 2008 החזרה הייתה ב6 פברואר 2008. אין לי תלונות על חברת התעופה הערבית, המטוסים תקינים אך שירות flyeast מביש ומתחת לכל ביקורת !
בחזרתי ארצה בשדה התעופה בירדן קיבלתי תיקים הרוסים, עם כתמי שמן, קרועים ושבורים. מייד התלוננתי בשדה התעופה ונאמר לי להגיע למחרת, הבהרתי שאני מישראל ולא יכול להגיע לקבלת הפיצוי אז התקשרתי ל-flyeast. שוחחתי בטלפון עם אדם ונאמר לי שהנושא יטופל. המתאם בירדן עשה לי ממש טרור על זה "שעיקבתי לו את הקבוצה" והם חיכו לי ואמר לי "שכח מהתיקים לא תקבל כלום" - אלו תיקים שעלו לי מאות שקלים, יותר מכל החיסכון המחורבן של פחות ממאה דולרים שהפך את הנסיעה לסיוט מתמשך ובלתי נגמר, עם האוזבקים משלמים ברוב המקרים עוד 80 דולר כך גם עם האוקראינים והירדנים ונהנים מטיסה מהירה בלי נסיעה מבית שען לעמאן נסיעה של 3 שעות מיידעות.
עד לעצם היום הזה לא קיבלתי תשובה על התיקים היום ה-14 באוגוסט 2008 כלומר יותר מחצי שנה. בושה ל-flyeast, אתם טסים עם חברה ערבית ללא נציגות בישראל וזה אומר שאין לכם אבא ואמא ראו הוזהרתם, במקרה של בעיה הכי קטנה כמו נזק לרכוש לא תקבלו שום עזרה גם לא מ-fkyeast !
זה דבר קטן, מה יקרה עם אירוע חבלני, תקיפה, שוד או חטיפה ע"י ארגונים ערבים. אין לכם שום כיסוי וערובה!!!
בטח לא מ-flyeast. אני שחשבתי שהמחיר הזול שווה והכל בטוח עכשיו הבנתי את המשפט אין סתם דברים בזול !
שגית
05.07.08 11:11
אני השארתי הודעה וחזרו אלי אחרי 20 דק. בכל מקרה בינתיים אני עובדת מול שליו והוא עושה רושם מאוד מקצועי. האם טיסה לתאילנד ב- 770$ באוגוסט זה מחיר טוב?
רועי
10.07.08 20:13
זה מעולנה אני טסתי איתם בעבר לתאילנד (ממליץ בכיף- רק קחו את החזרה בקלות) במחיר זול אבל הפעם התקשרתי להזמין מקומות ביולי וכבר לא היה. אנחנו כנראה נזמיו בסוף ספטמבר ב-780$.
לירן
21.07.08 21:33
גם אנחנו רצינו להזמין טיסה לדלהי באוגוסט ונשארו מקומות יקרים לאללה.. שנה שעברו טסנו איתם ב599 $ והשנה יש רק בספטמבר ב670$ - אבל עדיין זה זול משמעותית מול כל החברות האחרות.
לי
07.10.08 10:22
חרא של חב' flyeast כשתצטרכי אותם באמת אף אחד לא יענה לך!!!! לא העלו את אחותי על טיסה כי לטענתם היא לא שילמה את הכרטיס, היא החזיקה כרטיס טיסה ביד, נראה לך הגיוני שהיא לא שילמה?! מישהו נותן פה במדינה מתנות חינם???!!! כשניסינו לתפוס מישהו מהחברה ב-6:00 בבוקר, אפילו שהשאירו לנו נייד למקרה חירום, התשובה שקיבלנו היא שהחב' סגורה עכשיו ואין לו מה לעשות...
כדאי לחשוב פעמיים, לפעמים על זול משלמים ביוקר!!
GO EAST
20.02.09 02:37
אחי. הדברים האלה יכולים לקרות עם כל חברת תעופה ועם כל סוכנות.
טסתי פעם 'בטעות' עם אליטליה ויש לי סיפורים הרבה יותר מסמרי שיער משלך... אז שאני אאשים את הסוכן שהציע לי כרטיס מוזל?
במקרים כאלה אין לסוכן מה לעשות ובעצם בדרך כלל אף אחד בשום מקום לא יעשה בשבילך כלום, כמו שבכל מקום יש סיכון שעובדי הנמל יגנבו דברים מהתיק. בגלל זה נוסעים עם תיקים חזקים ונעולים היטב.

טסתי בקיץ האחרון להודו עם פלייאיסט והיה בסדר גמור.
מה שנכון הוא שלוקח להם שעות לענות לטלפון (בשוטף. הבנתי שבחירום הם בסדר).
צריך גם להכיר את העובדה שיש בעיות עם הירדנים: היו הרבה עיכובים איתם בחזרה לארץ ובנוסף הם מחרימים חפצי קודש יהודיים ודורשים להוריד כיפות (איזו מהומה היו עושים כאן אם ישראל הייתה עושה אותו דבר למוסלמים...) אבל שוב, אלו דברים שצריך לקחת בחשבון ואני לא יכול להאשים בזה את פלייאיסט.
FLYEAST
אביחי
20.10.08 11:40
חזרנו איתם אתמול מבנגקוק- הם בהחלט יכולים ללמד את החברות מהארץ מה זה שירות! ממש נהנינו המטוסים של איטיחד,שדה התעופה המפואר והשירותיות פשוט ברמה אחרת.

הירדנים עובדים לאט בחזרה אבל אין מה לעשות עם זה, תהנו!

לגבי flyeast הסוכן שלנו היה שליו והוא בהחלט היה אדיב ונעים.
מורן
20.10.08 20:13
בשום פנים ואופן לא אעבור את הסיוט הנורא הזה בשנית
חוץ מזה שבמקום טיסה של 7 שעות עברנו אני וכמה מחברי מסע של כמעט 20 שעות, flyeast אפילו לא דאגו למים לשתיה והבלאגן שיש להם מרגע הכניסה לירדן ועד ההגעה למסוף הישראלי פשוט לא נתפס. אתמול בלילה הגענו ואחרי 14 שעות שינה אני עדיין גמור אז אין לי כוח לפרט אבל מי שזה לא יהיה שקורא את זה, תשתדלו לשלם עוד קצת כסף ולא לעבור את הסיוט הזה. זה פשוט איום ונורא...
דבר חשוב נוסף הוא שאמנם ב"דוחה" הכל היה בסדר אבל התחושה לא נעימה ובטח ובטח שזה מקום פתוח יותר מכל מקום אחר לפיגועים ומעשי טרור בכלל, לדעתי זה רק עניין של זמן, כמובן שאת flyeast זה לא מעניין.
בקיצור, גם הדרך נוראית וגם flyeast האלה זה חבורה של ברדקיסטים...שהופכת את המסע לגרוע וקשה הרבה יותר...
יעל
02.11.08 22:02
אין אחר מלבדם, אני טסתי איתם בפעם הראשונה לפני חודש ואמשיך תמיד לטוס רק איתם, השירות במשרד היה נהדר אדם ושליו נתנו לי יחס אישי (ואני די קרציה), באוטובוס נהיינו ישר חבורה עד תאילנד.

המעבר עבר יחסית מהר, והטיסות היו ברמה אחרת ממה שאני מכירה מהארץ.

בחזרה התעכבנו קצת במכס הירדני כי אחד הישראלים היה חייב להביא כלב.. אבל הנרי הנציג קיבל אותנו בזרועות פתוחות עד תל אביב.

הירדנים עובדים לאט וצריך להיות סבלניים איתם.

אבל הכי חשוב זה המחיר, שילמתי 780 דולר לתאילנד !!! יענו חסכתי למעלה מ250 דולר.

מומלץ בחום

יעל ורון
FLYEAST שוברים את השוק- רק כבוד
יוני
06.11.08 09:59
אנשים זאת הדרך, למי שלא טס לעסקים ויכול לקרוא ספר בדרך זאת בפירוש הדרך.

מבחינת שעות, הגענו לתאילנד 4 שעות מאוחר יותר אם היינו טסים מנתב"ג, האטובוס עובר די מהר ביציאה ובחזרה הירדנים עובדים לאט יחסית אבל בסה"כ מבחינת פלייאיסט השירות הוגן ואדיב, הנציג בבוקר והנציגים במעברי הגבול מאוד אדיבים.

הטיסות הן אלה שעושות את ההבדל החברה מקטארה היא ללא ספק אחת מחברות התעופה הטובות שטסתי איתם.

פלייאיסט שינו לי תאריך חזרה (עבודה כבר אמרנו) תמורת 50$, את השינוי עשיתי מול סער במייל.

לסיכום לא רק בגלל החסכון, בפירוש מומלץ

יוני
flyeast
רועי עוז
26.07.09 09:54
שלום לכולם,

אחרי המון לבטים וקשקושים בכל פורום רלוונטי טסנו דרך אבו דאבי לבנגקוק.
כבר בטיסה הלוך הבטחתי לעצמי שלא אשמור על החוויה היוצאת דופן הזאת לעצמי.
מסתבר שיש עולם ערבי אחר שלא הכרנו, מטוסים ברמה מטורפת, מאות סרטים, אוכל נהדר ודיילות אוסטרליות נעימות ואדיבות (טלפון לצערי לא קיבלתי). אבו דאבי זההשדה הכי מפואר שראיתי עם המחיר לסיגריות הכי זול ביקום.

הירדנים באוטובוס חזרה עובדים קצת לאט, אבל זה כלום לעומת חווית הטיסה היוצת דופן שעברתי.
flyeast ממש מומלץ!
איתמר
04.11.08 22:54
טסתי איתם כבר פעמיים, האוטובוס יוצא בזמן מת"א, אצלנו חיכו 5 דק ויצאו, ככה שאל תאחרו. במעבר בצד הישראלי עובר ממש מהר, יש שם נציג של פלייאיסט במקום. הצד הירדני ביציאה עובר גם יחסית מהר ומשם לשדה התעופה, השדה הירדני סביר מינוס אבל השדה האבו דאבי זה כבר ליגה אחרת לגמרי, איזה פאר וקלאסה שאין באזור שלנו, היינו חבורה של כ- 200 ישראלים ולא הרגשנו שום פחד.

החזרה הייתה אותו דבר, בשדה בירדן לקח שעה עד שיצאנו בנסיעה (זמן סביר9 הנציג הירדני לא כ"כ מבין אנגלית אבל אפשר לתקשר איתו לאט, מה שכן המכס הירדני מציק, צריך המעבר הגבול להוציא את המזוודות והם ממש בודקים.

הגשר הירדני היה די מופתע מגודל הקבוצה אבל האוטובוס עבר מצד לצד עד שהגענו שוב לאותו מציג של פלייאיסט.

לסיכום טסנו לבנגקוק ב790$ בטיסה ששווה לפחות 1200$ - אין ספק בפעם הבאה נטוס רק עם flyeast! ישר כח
FLYEAST
רבקה ויוסי שהם
23.12.08 13:55
כאשר תכננו את הטיול למזרח בדקנו מספר אפשרויות להגיע לבנגקוק. המחשבה לטוס עם חברת תעופה מהנסיכויות נראתה מוזרה וכמובן שלא זכתה לתמיכת בני המשפחה וחברים שחשבו שנפלנו על הראש. אמרו שזה מתאים לצעירים, ואנחנו כבר לא...ערכנו השוואת מחירים והגענו למסקנה שההצעה הטובה ביותר הייתה לטוס למזרח באמצעות חברת FLYeast.

חזרנו מהמזרח לפני שבועיים לאחר עיכוב של שבוע בבנגקוק בשל המהומות.

ETIHAD ארגנה לנו טיסה מיוחדת לישראל, התנאים והשרות של חברת הטיסה מפנקים וראויים לכל שבח.. חברת FLYeast הייתה עמנו בקשר רצוף ודאגה לשלוח הסעה מעמאן למעבר הגבול כאשר נציג החברה משלם עבורנו את הויזה. מונית חיכתה לנו במעבר הגבול והסיעה אותנו למחוז חפצנו.

בשיחות עם בני משפחה, חברים ומכרים אנחנו משבחים וממליצים על חברתכם. תודה על השרות הנאה ולבטח נתראה בעתיד.

רבקה ויוסי שהם

רקפת, משגב
מנילה רק דרך המפרץ הפרסי!
יואב
04.12.09 13:34
אנשים עזבו את נתב"ג בעיקר למי שגר מעל לקו חדרה. זאת הדרך למזרח. מטוסים ושירות פשוט ברמה הגבוהה ביותר שישמהניקיון ועד לכמות סרטים שלא נגמרת. טסתי למנילה במחיר מצחיק ובשירות מטריף. נכון שהאוטובוס צורך סבלנות אבל ללא ספק שווה את החסכון. מומלץ.
לגבי פיליפינים 10 ימים נטו לא מספיקים לכלום. בפעם הבאה ותהיה פעם הבאה אטוס לכחודש המקום מהמם.
שי
02.10.10 12:51
שלום, שמי שי

אני וחברה שלי טסנו עם FLYEAST בחודש ספטמבר 2010,

הנסיעה וההמתנה ביום הראשון בירדן היו סיוט, וגם בחזרה היו המון עיכובים בירדן לחינם...

בכל מקרה, לגבי החברה הכל היה טוב עד שהגענו לסוף הטיול..
בסוף הטיול קנינו כל מיני דברים בבנגקוק לפני החזרה, אחד מהדברים היה מסוק על שלט.

כששלחנו מייל לאשר את הטיסה חזרה, קיבלנו מייל שאומר שאסור להכניס לירדן טיסנים או מסוקי צעצוע.

שלחתי מייל לחברה ושאלתי מה אפשר לעשות, ולמה הם לא כתבו את זה בתחילת הטיול

שלחו לי חזרה "תמצא חבר שחוזר לארץ דרך חברה אחרת"

שלחתי "אבל אין לי מכרים שחוזרים עכשיו לארץ, יום לפני הטיסה שלי חזרה"

שלחו לי: "ניסינו לעזור לך, טיסה נעימה"

שורה תחתונה - לא אטוס איתם שוב, שירות לקוחות על הפנים, ראו הוזהרתם
ניב
24.12.12 19:55
ניסיתי לעשות עסקה עם פליי איסט לתאילנד שכוללת טיסות פנימיות, סה״כ חמש טיסות. כשאמרו לי לפני שיהיה ניתן גם לשנות טיסות פנימיות במקרה ונרצה. כשרצינו לשנות טיסות פנימיות בתאילנד הם אמרו לי שלא ניתן כי הכרטיס החדש יותר זול, וגם כשאמרתי שאני לא מעוניין בזיכוי הם עדיין אמרו לי שהשינוי לא מתאפשר אלא צריך לכרטס מחדש והם צריכים לגבות דמי ביטול של 300 דולר לכרטיס...למרות שלא רציתי לבטל כלום!! אפילו לא רציתי זיכוי. הם עוד העיזו להגיד לי שהם באים לקראתי, כי הם מוכנים לא לחייב אותי פעמיים (!!) על שני כרטיסים שונים...בסוף ביטלנו את הכרטיסים שילמנו דמי ביטול ועדיין יצא לנו יוצר זול (כולל הדמי ביטול) ואפילו שהבחורה שדיברנו איתה שם הייתה נחמדה מאד, לא היה עם מי לדבר, ברגע שרצינו לבטל פתאום הם כבר קשה לתפוס אותם, והם מאד עסוקים.
המלצה שלי- אל תקחו סיכון עם החברה הזאת, בכל שינוי קטן או משהו משתבש אי אפשר לסמוך עליהם!! וכל ההמלצות פה נראות שתולות לגמרי, אני לא מאמין לאף אחת מהן!
מה אתם מתפלאים בדיוק?
שי
25.12.12 05:19
פליי איסט חברה זולה ולכן גם תנאי הכרטיס שלה נוקשים.
אתם רוצים אפשרות של שינויים אז זה עולה יותר.
אי אפשר גם הזול ביותר וגם גמישות גבוהה.
נטע
09.11.10 19:03
חזרנו איתם בספטמבר האחרון מתאילנד והיה מעולה מעולה מעולה! חסכנו כמעט 700 דולר לזוג וכמובן שבכסף הזה התפנקנו בבית מלון מטריף.

לגבי ההסעות הירנים עבדו בסדר גמור ביציאה ובחזרה חיכינו משהו כמו חצי שעה בצד הירדני עד שהשאטל הגיע.

לסיכום בשנה הבאה אנחנו שוב עם פלייאיסט!
אריק
21.01.13 01:45
תאמת התרשמתי שרוב חוות דעת ממש חיוביות למעט כמה מקרים שאני לא יודע אם ניתן להאשים את פלייאיסט, דברים כאלו יכולים לקרות בכל שדה תעופה ואם כבר מדברים על יחס מזלזל של סוכנות הנסיעות אז כדאי לחם לחפש חוות דעת על "איסטא" יש בשפע, אני מפחד להתקרב אליהם.
יש להם מבצע של $660 להודו אבל זה עם oman-air האם מישהו מכיר? טס עם החברה הזו בעבר?
האם מומלץ?
חברת התעופה העומאנית Oman Air
02.02.16 19:15
בסרטון ביו טיוב שראיתי על Fly East חמש אופציות על עצירות ביניים בשדות תעופה במפרץ הפרסי האופציות היו דוחה עם חברת qatar airways אבו דאבי עם חברת Etihad דובאי עם חברת Emirates אל מנאמה עם חברת Gulf air ומוסקט עם חברת OMAN Air קראתי על חברת OMAN Air וכתוב שם שהיא החברה הראשונה שירותי Wi Fi שיחות בטלפון נייד וSMS בטיסות ליעדים נבחרים במחלקת תיירים אז שווה לך
טיול לתאילנד
יאיר
25.08.06 03:12
מה המצב אנשים?
אני הייתי בטיול מאורגן בן שבועיים לתאילנד לפני 4 שנים ועכשיו אני רוצה לעשות טיול לבד עם חברה בן חודש, אז מי שיכול לעזור לי במסלול, ימים בכל עיר, איים וטרקים קצרים, אם כדאי לצאת גם למדינות במשולש, לכמה זמן ואיך אני עושה הכל לבד. אתרים ודרכי הגעה.
כמו כן התקציב שלי לחודש חוץ מהכרטיס זה 1500 דולר אנא עיזרו בכל מה שאתם יכולים (טיפים וכו') בתודה מראש
למה לא להודו או נפאל
חולה הודו
25.08.06 22:48
היי יאיר,

תאילנד זה נחמד כמו אילת אבל יותר כייף ויפה, אבל זה לא הדבר האמיתי.
כיוון שכבר הייתה בתאילנד למה לא שתבקר במקום אחר, יפה ומיוחד הרבה יותר.
ועם 1500 $ לחודש את סולטן.
לך על הודו או נפאל .. לא תצטער ... באחריות !
טיול נאפל תאילנד
24.08.06 16:57
שלום לכולם יש לי שאלה אני רוצה לעשות טיול בנאפל ואחר כך לתאילנד יש לי שאלה כמה זמן עדיף לעשות טיול בנאפל ואך אני עובר מי נאפל לתאילנד אשמח מאוד אם תעזרו לי
חודשיים !
רועי
24.08.06 18:36
לנפאל מקבלים ויזה בת חודשיים.
כמה זמן להיות בנפאל ? זה תלוי בך.
אם אתה מתכנן טרקים אז חודש וחצי חודשיים לפחות.
אם אינך מתכנן טרקים אזי חודש יספיק.

מנפאל תצטרך לקחת טיסה לתאילנד, אין דרך אחרת. במיוחד שבדרך יש את בנגלדש והם לא נותנים לישראלים לעבור בגבולם ... "אוהבי ישראל גדולים"
טיסה כיוון אחד עולה בסביבות 200$.
RE: חודשיים !
24.08.06 19:13
סבבה ואיפו אני מקל את הויזה איפה עדיף לקנות כרטיס ומה עדיף לראות בנאפל ואיזה טרקים אם יש לך חומר תמונות וכ' שלך לי בבקשה למייל
ויזה מקבלים בכניסה לנפאל
רועי
25.08.06 22:51
מיד שאתה נוחת בטרמינל בקטמנדו את מקבל ויזה לחודשיים זה עולה בסביבות 40 $ וביציאה אתה משלם עוד איזה 10 $ ... מס עזרה לכלכלה הנפאלית ... או משהוא דיבילי אחר...
אבל .. שווה כל דולר !!!

כרטיס טיסה תקנה בתאילנד. תגיע לרחוב הקאוסאן בבנקוק שם י שהרבה סוכניות וכאלה שעובדים בעיקר עם ישראלים, ותשווה מחירים.
RE: חודשיים !
24.08.06 19:51
אחי תגיד לי בבקשה לטיול בן 3 ל 4 חודשים כמה כסף בערך צריך
עלויות ...
ערן יהב
25.08.06 22:54
תלוי באילו ארצות תשהה יותר.
להלן המחירים לחודש בגדול:
תאילנד: 800 $
נפאל: 350 $
הודו: 350 $

אך זה יכול להשתנות, תלוי מה תעשה ועל איזה רמת חיים תשמור.
דרכי הגעה ללה
RE: דרכי הגעה ללה
שני
20.08.06 23:43
האפשרות הכי מהירה היא בטיסה.
קרוב לשעתיים טיסה בעלות של 100$.

אפשרות אחרת זה בנסיעה באוטובוס עד למנאלי במשך 12 שעות. ומשם נסיעה של 20 שעות קצוף בג'יפ או יומיים באוטובוס.

תהנה, ואל תיקח קשה את הנסיעות..
מה העלות של נסיעה באוטובוסים ?
הודי קטן
20.08.06 23:45
- אין תוכן -
RE: מה העלות של נסיעה באוטובוסים ?
שרון
22.08.06 19:00
העלות בערך ... 20-30 דולר.
ויזה.. תאילנד
אני....
17.08.06 14:24
שלום...
מישהו יכול להסביר לי איך הולך עניין השגת הויזה בתאילנד אם אני אשהה שם רצוף מעל 30 יום? האם זה דבר מסובך? ומה העלות של זה
תודההההה
ישנם מספר קומבינות
שחר
17.08.06 15:35
ברגע שנכנסים לתאילנד מקבלים ויזה חינם לחודש.
ברגע שמסתיים החודש צריך לצאת מהמדינה ולחזור אליה אפילו אחרי שעה והמונה דופק שוב לחודש קדימה.
יציאה דרך היבשה אינה כרוכה בתשלום, ומטיילים רבים לאחר חודש יוצאים לטייל בלאוס ואז חוזרים אחרי מספר שבועות, ושוב שמסתיים חודש, יוצאים לבקר בקמבודיה.
ישנם אוטובוסים מיוחדים שיוצאים לגבול עם לאוס במיוחד בשביל לצאת ולחזור כדי לאתחל את הויזה.

יש כאילו שעושים קומבינה ומשלמים לאנשים שדואגים לקחת את הדרכון שלכם ולהחתים אותו יציאה וכניסה מחודשת אבל לא הייתי סומך עליהם.

ביציאה דרך האויר תחויבו בסביבות 15$.
טרקים בצפון הודו
נועמוס
17.08.06 02:30
שאלתי באתר של למטייל ואני מנסה גם פה (מחפשת עוד תשובות...)
אנחנו נוסעים בעוד שבועיים לטיול של כמעט חודשיים לצפון הודו.
אנחנו בתחילת התכנונים של המסלול ורוצים מאוד לעשות טרקים באיזור. ממה שקראתי בינתיים הבנתי שהאיזורים המומלצים הם מנלי ולה. ולשאלתי... האם קיימים באיזורים האלו טרקים שניתן לבצע באופן עצמאי - ללא מדריך / קבוצה מאורגנת? ואם כן, אז מאיפה להשיג מידע? בינתיים מצאתי רק כמה סיפורי דרך בודדים.
חוץ מזה, עוד לא הצלחתי להבין, ספטמבר זה זמן טוב להיות בלאדאק?
תודה מראש, ואחלה אתר (כייף לראות את כל התמונות... :)
RE: טרקים בצפון הודו
17.08.06 03:58
יש לי כתובת של סוכן מקומי בשימלה עם רישיון ממשלתי-
בחור הגון ומנוסה (יחידים זוגות קב' קטנות
טיולי אופניים טרקים טיפוס וכו')מהארץ ומארה'ב
ועוד.בעל ידע וקשרים נרחבים בצפון.דרכו פוגשים את האוכלוסיה המקומית ומקומות לא מתויירים.
פנו לאתר שלו:www.himalayanheights.com
נסענו דרכו-היה שווה ביותר
RE: טרקים בצפון הודו
ערן יהב
17.08.06 03:58
נוף מדברי לצד נהרות ועיירות ירוקות
ספטמבר זה לקראת סוף העונה בלאדק. עדיין ניתן לטייל אבל מדי בפעם יהיו ימים גשומים. וטיפוס לפסגות יכול להיות מסוכן.

טרקים עצמאיים די קשה לעשות בצפון הודו, עקב מחסור במידע ומפות. ניתן לבתע את הטיול עצמאית אבל יש סיכוי טוב להתברבר וזה יכול להיות מסוכן.
אני התבברתי ליד פרווטי ופסטנתי שעות על הרים, מה גם שהיו ביערות שעל מורדות ההרים חבורות של קופים אלימים וזה היה מפחיד.

בעיה נוספת היא שגם אם פוגשים מקומיים בדרך, קשה מאוד לתקשר איתם ע"מ לברר מה הדרך.

יש מספר טרקים כמו טיפוס לפיסגה ליד דרמסלה, הטרק בין עמק פרווטי למנאלי ששמעתי שהוא יפה, ישנו טרק בלה של 8 ימים, ואני עשיתי טרק של 3 ימים עצמאי ונחמד (ראי לינק למטה).
ניתן להשיג מידע ומפות חלקיות בסוכניות שבעיירות באיזור.
בכל אופן שיהיה בהצלחה וטיול מהנה.
תודה על כל התשובות
נועמוס
17.08.06 13:55
- אין תוכן -
למישהו יש מושג.....??
RE: למישהו יש מושג.....??
גיא
16.08.06 19:06
נע בין 320 עד 400 $ הלוך חזור.

עם תאי-איר זה יקר יותר. הם נחשבים חברה טובה.
עם אינדיאה או נפאל איר זה זול יותר.

יש חברה של בנגלדש שהם הכי זולים בסביבות 290$ אבל ידידנו לא מאפשרים לישראלים לטוס איתם...

ביי
RE: למישהו יש מושג.....??
גיא
09.09.06 20:44
בסביבות ה 256 דולר
תאילנד לשלושה חודשים
RE: תאילנד לשלושה חודשים
שרון
16.08.06 15:09
ראשית, מכיוון שאת יוצאת ל 3 חודשים וזה הרבה זמן, הייתי משלב גם יעדים נוספים כמו לאוס קמבודיה ואם מיצית את תאילנד ויש לך עוד זמן אז גם ויאטנם.
אני אוכל להמליץ בעיקר על לאוס, קמבודיה ותאילנד שם ביקרתי.

נחיתה בבנקוק, לשהות שם יומיים שלוש, ואז אפשר להתחיל באיים ואז לעלות לצפון ולאוס או ההפך.
קחי בחשבון שויזה ניתנת לחודש בלבד, לכן תצטרכי כל חודש לצאת מתאילנד ולהכנס שוב ע"מ שיהיה לך חודש נוסף.
לכן טוב לרדת לאיים, לטייל בניהם ולנפוש בסביבות שבועיים שלוש ואז לחזור לבנקוק, ומשם לסוע לכניסה המרכזית ללאוס, לטייל שם בערך 3 שבועות עד חודש ולסיים בצפון שם נכנסים לגבול הצפוני עם תאילנד ומתחילים לטייל בצפון: צאנג מאי, פאי, משולש הזהב ועוד. כשמסיימים ניתן לרדת חזרה לבאנגקוק ומשם או לבורמה או לקמבודיה, ניתן לרדת לאיים הרובים לבאנגקוק או לטייל במרכז שם יש עתיקות של הממלכה.

זה בגדול, תעשי חיים משוגעים
בורמה
רוית
16.08.06 19:53
אני ממליצה ביקור בבורמה. המקום לא ממוסחר כמו תאילנד. וטיול בין שבועיים יספיק.
לאוס ל 10 ימים
רון
15.08.06 15:25
אני מגיע לתאילנד לחודש ושבוע.

אני רוצה לבקר גם בלאוס אבל יש לי גג עשרה ימים.
האם יש טעם לבקר שם?
אם כן היכן כדאי להתמקד?

תודה מראש
רון
RE: לאוס ל 10 ימים
דידי
15.08.06 21:49
ברור שיש טעם.
בלאוס מספיק 3 שבועות.
אבל ב 10 יום ניתן לבקר בהרבה מקומות ולהנות.

תכנס מהצפון ותרד עד הבירה, משם תחתוך חזרה לתאילנד. או ההפך.
אני ממליץ להתעקב בואנויאן שם יש הרבה אטרקציות לעשות
נעלי הליכה וטרוול צ'ק לתאילנד
אריאל
11.08.06 21:45
אני נוסע לתאילנד לחודשיים ביום רביעי ואני לא בטוח האם לקחת נעלי הליכה
כי אני לא אעשה יותר משני טראקים.

רציתי לדעת מה דעתך, נראה לך שאני אסתדר עם נעליים רגילות? לא הייתי שם עדיין
עוד דבר - לגבי טרוולרז צ'קס- נראה לך הכרחי אם יש לי כרטיס בינלאומי?
וכמה מסוכן בתאילנד עניין המלריה?
אודה לך אם תוכל לענות לי על השאלות.
תודה מראש
אריאל
אין צורך בנעליים וגם לא בטרוול צ'ק
ערן יהב
11.08.06 22:18
אין צורך לקחת נעלי הליכה מיוחדות ויקרות.
בתאילנד אין טרקים, חם מדי !
ישנם טיולי יום אבל ההליכה לא קשה ולא מטפסים על הרים גבוהים, אלא הולכים יותר בג'ונגלים ובין כפרים.

לטיול בתאלינד של חודשיים, לדעתי, אין צורך בטרוול צ'ק.
חודש בתאילנד נע בסביבות 800$ לחודש. אז חודשיים זה עניין של 1600$ אז בשביל סכום כזה אין צורך.

קח איתך 500$ מזומן, וכרטיס אשראי. ותוציא 3 פעמים סכומים של 500$ ...

בצפון אומרים שיש מלריה, אני לא לקחתי כדורים וכך רבים מחבריי. אבל זה עניין של החלטה אישית. אתה יכול לקבל ואז בכלל לא נעים. מצד שני, לקיחת כדורים מונעה עד 5 סוגים של מלריה ושינם למעלה מ 40 סוגים שונים... אז הכדורים לא כאלה יעילים.

תהנה ותשמור על עצמך
התאג' מאהל
הודי מתחיל
11.08.06 00:11
שמעתי מהרבה שהתאג' מאהל סתמי ולא שווה את הכסף והכאב ראש.
יש אומרים שנחמד ושווה לבוא גם אם בשביל לעשות "וי" על המקום.
ויש רבים שגומרים את ההלל על המקום.

מה אתם חושבים ?

יש לי פחות מחודש בהודו ואני לא רוצה לבזבז אפילו יום אחד על מקום שלא שווה .
ודאי שכדאי לראות !
ערן יהב
11.08.06 01:17
התאג' מאהל
אני מבין את השיקולים שלך.
אך האם התאג' מאהל יפה או לא זה בעני המתבונן ורוב המטיילים יגידו שכן.

מטיילים שלא התרשמו, מכיוון שהיה להם צפיות גדולות מדי או שהמקומיים הנודנקים בכניסה, וכן המחיר הגבוה כל כך יחסית להודו ביעס אותם.

נסיעה לתאג' זה עניין של יום.
לוקחים רכבת מחלקה ראשונה עם מיזוג ב 5 בבוקר מדלהי, נוסעים בפינוק שעתיים, והרכבת והרכבת חזרה ב 6 בערב. זה משאר לך את מספיק זמן לטייל האגרה.

בכל זאת, להיות כל כך קרוב לתאג' מאהל ולא לבקר ... חבל
RE: התאג' מאהל
גיא
09.09.06 20:51
תיסעי לתא"ג מאהל אבל את יכולה לעלות לאיזה גג של מיסעדה לייד הטא"ג מאהל ולשלם 30 רופי בימקום 750 וליראות אותו הדבר מבפנים הוא ממש לא משהו אבל מבחוץ הוא יפה מאוד אז שווה הצצה אבל הייתי ממליץ לא לשלם כל כך הרבה את רואה אותו דבר מבחוץ מהגג של המיסעדה
הודו וחזרה בתשובה
שלום לכולם
09.08.06 17:57
במסגרת קורס באוניברסיטה, אני עורכת סמינר
על הודו ועל הקשר של חזרה בתשובה.
שמעתי על אנשים רבים שהיו בהודו וחזרו בתשובה
משהו יוע עוד על כך ?ויוכל לעזור לי ?
תודה קרן
המלצה למזרח
אורי
09.08.06 17:48
במזרח יש הרבה זמן ולכן מומלץ להביא ספרים, חשוב שהספרים יהיו כיפיים לכם וקלים להחלפה עם ישראלים אחרים
חזרתי משם עכשיו ויש 2 ספרים מדליקים שהיתי רוצה להמליץ
נוגעים בעיקר - ספר הדרכה מינית מוטרף, ציני, מצחיק ויש בו הרבה דברים מדהימים ומוטרפים, קל מאד להחליף אותו בספרים שווים אחרים

הכל משמיים - ספר סיפורים קצרים ומצחיקים על גן עדןם וגהנום, מומלץ
RE: המלצה למזרח
מיכל
09.08.06 20:46
אחלה !!!

תודה על ההמלצה
הודו
300-400 דולר לחודש
ערן יהב
09.08.06 03:31
העיר לה שבחבל לאדק
אם אתה שומר על רמת חיים סבירה, עם התניידות ממוצעת אתה תעמוד על 300 עד 400 דולר לחודש.

במידה ותעשה אטרקציות מיוחדות, תעשן הרבה וכדומה המחיר יעלה ...
RE: הודו
גיא
09.09.06 20:54
הודו ממש ממש זולה אז ככה ש100 דולר בשבוע זה סבבה ביותר ואפילו יותר מיידי הכל שם כל כך זול שעם 100 דולר בשבוע אתה חיי כמו מלך
RE: הודו
שאול
09.09.06 21:06
אם כך שניכם אומרים אותו דבר. 100 דולר בשבוע זה עניין של 400 $.

אחלה מחיר לחודש ... זול מאוד !
קניית אופנוע או השכרה בהודו
גד
07.08.06 22:28
אני מתכנן להגיע באוקטובר לטיול במרכז הודו ודרומה הזמן המתוכנן חצי שנה.

קסם לי הרעיון של טיול על אופנוע. אך מצד שני אני גם רוצה לטייל עם חברה ולהיות גמיש בעניין.

מה עדיף ?
לקנות אופנוע ?
אך החסרון הוא שאני תקוע איתו ואם אפגוש חבר'ה שנוסעים באוטובוס לכיוון מסויים אתבעס לנסוע לבד על אופנוע.
או לשכור אופנוע ?
שהיתרון הוא שאני גמיש ויכול להחזיר אותו לסוכנות והמשיך עד למקום הבא ושם שוב להשכיר.

אשמח לתשובה ממשהוא עם נסיון
RE: קניית אופנוע או השכרה בהודו
שחר
08.08.06 03:47
אני ממליץ על קנייה. אין כמו אופנוע צמוד, אם כי לפעמים נתקעים בדרך או מבלים במוסך מתי שהחברה הולכים לבלות, אבל זה טיול אחר והרבה יותר חוויתי.

לך על קנייה !
איפה ניתן לגדל כל סוג של חתול בסביבות תאילנד?
joe
05.08.06 22:21
אני מחפש גן חיות או מקום דומה שמגדל סוגי חתולים כמו פומה או נמר או יאגואר וכד'... ומאוד מעוניין להיות שוטף לזה לכמה שבועות.
אשמח לדעת אם משהו מכיר מקום מזה במזרח
RE: איפה ניתן לגדל כל סוג של חתול בסביבות תאילנד?
שחר
06.08.06 02:03
במזרח לא ידוע לי, אבל יש בקנצ'נבורי חווה של טיגריסים שאחראים עליהם נזירים.... תבדוק את העניין.

בכל אופן, בבוליביה יש חווה בשם וויה-טונרי שם אתה יכול להיות שותף לגידול פומות.
טרקים באיזור עמק פרווטי
RE: טרקים באיזור עמק פרווטי
רווית
03.08.06 21:11
יש טרק שיוצא מעמק פרווטי המגיע לעמק קולו, ליד מנאלי.

לא עשיתי את הטרק אבל פגשתי אנשים שעשו והם ממש אהבו, לקח להם אם אני לא טועה 4 ימים.

מצטערת שאין לי מידע נוסף על הטרק הזה
טיול 4 ימים בין כפרים
ערן יהב
03.08.06 21:12
טרק בעמק פרווטי
מעמק פרווטי יוצאים לטיול בין כפרים למשך 4 ימים.

אפשר להמשיך ולטייל עוד מספר ימים בשטח.

הדרך יפה ופוגשים את המקומיים בצורת חייהם המקורית. אין כבישים ואתה מטייל נטו בטבע...

נתתי לינק לאלבום תמונות מהטיול הזה
RE: טרקים באיזור עמק פרווטי
daria
12.08.06 04:28
יש בשימלה סוכן מקומי מורשה ממשלתי אמין
ומנוסה -תפר לנו טרקים נהדרים בפרווטי ובספיטי.
www.himalayanheights.com
מומלץ.
טיול להודו
RE: טיול להודו
שגיא
01.08.06 18:28
צפון הודו זולה.

בסביבות 400 $ לחודש.
ואני מדבר על רמת טיול סבירה.
ליטל
01.08.06 18:29
טיילתי שנה שעברה חודש וחצי ואכלתי טוב, ישנתי באכסניות ברמה גבוה ונסעתי מתי שהתאפשר באוטובוסים של תיירים שהם ברמה יותר גבוה מהתחבורה המקומית.

כל הטיול של חודש וחציעלי לי 800$....

תעשי את החישוב :)

תהני
גיא
09.09.06 20:57
צפון הודו ממש זולה ככה שיותר ממאה דולר בשבוע את לא צריכה
הכל כל כך זול בצפון
100 דולר בשבוע זה הרבה ואת ישנה במקומות טובים ואוכלת אוכל טוב

כתבות וסיפורי מסע על לאוס