פורום המזרח הרחוק

פורום המזרח הרחוק

פורום המזרח הרחוק מכסה את הארצות הבאות: הודו, נפאל, סין, בורמה, תאילנד, לאוס, קמבודיה, ויאטנם, מונגוליה, גאורגיה ושאר יעדים באסיה ובמזרח הרחוק.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
אטרקציות בקופנגן
קרן
15.01.19 09:45
היי, אני מתכננת טיול עם הילדים (בת 12 ובן 14.5), אמצע-סוף יולי לצ'אנג מאי (4 ימים), קופנגן (5 ימים) ובנגקוק (4 ימים).
התהייה שלי היא לגבי קופנגן.
בחרתי את האי הזה אחרי שקראתי המון ודיברתי עם אנשים שאני סומכת על טעמם והתפיסה שלהם, כי הבנתי שבתמהיל בין בתוליות מצד אחד ועניין/ארקציות/תיעוש מצד שני - הוא נמצא איפשהו באמצע.
השאלה שלי היא איזה אטרקציות כן יש מהאי הזה?

שאלה נוספת, לגבי מלונות. הטיול שלי בהיותו קצר, אני מעדיפה אותו גם מתוכנן ומסודר ואחרי שקראתי ובדקתי הבנתי באיזה מלונות אני רוצה לשהות בכל מקום. מאחר וחלק מההזמנות הן ללא אפשרות ביטול. האם מומלץ להזמין מראש? זאת אומרת, האם התעריף באמת עולה ככל שמתקרבים למועד? לגבי תפוסה אני מניחה שזה סיכון יותר בקופנגן ופחות בשני המקומות האחרים.

אשמח לקבל עזרה. קראתי תשובות לשאלות פה בפורום - וכל הכבוד, זה ממש מאיר עיניים!!

תודה:)
RE: אטרקציות בקופנגן
רביד
15.01.19 16:30
בפונגן אכן חופים יפים, אבל באי עצמו אין יותר מדי מה לעשות.
אפשר לצאת לשייט 42 האיים אבל למשל הטיול בתוך האי לא מעניין כמו בקוסמוי.

לטעמי הייתי ממליץ על קוסמוי. אפילו קחו חוף צפוני שהוא שקט ובתולי יותר אבל במונית של בין 10-30 דקות אתם מגיעים לצ'וואנג ונמצאים במרכז העניינים.
מקופנגן אין אפשרות בלילה לצאת לקוסמוי כי זה דורש שייט.
וגם שייט זה עניין של 30-40 דקות + עוד 20 דקות מונית בקיצור כאב ראש בשביל להתנייד כל פעם מהמלון שלכם בקופנגן שגם הוא בטח מצריך מונית של 10-30 דקות עד למזח המתאים.

לגבי מלונות. אם הטיול ודאי אין סיבה שלא תגיעו למלונות שאתם מזינים ולכן אין צורך שלשלם עוד 20-30 % כדי שיהיה אפשרות ביטול.
אם חס וחלילה קורה משהו בריאותי או חס ושלום משהו מהמשפחה חולה או גרוע מכך אז ממילא זה מכוסה בביטוח הנסיעות שאתם עושים.
לכן רצוי שלפני ההזמנה שיהיה לכם ביטוח נסיעות לכולכם.

כתבות על טורקיה

סיפורי מסע על טורקיה