פורום המזרח הרחוק

פורום המזרח הרחוק

פורום המזרח הרחוק מכסה את הארצות הבאות: הודו, נפאל, סין, בורמה, תאילנד, לאוס, קמבודיה, ויאטנם, מונגוליה, גאורגיה ושאר יעדים באסיה ובמזרח הרחוק.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
מסלול טיול 5 חודשים למזרח + שאלות
נאור
16.02.19 11:22
שלום,

אני רוצה לצאת בספטמבר לטיול אחרי צבא לחמישה חודשים ± למזרח ולעבור במדינות: הודו, נפאל, ויאטנם ואם יש זמן גם מונגוליה/תאילנד/בורמה/קמבודיה.

למיטב הבנתי לצפון הודו כדאי להגיע עד סוף ספטמבר וזה לא חלק שכדאי להפסיד אז אני חושב להתחיל בצפון הודו לחודש (ספטמבר), משם לעבור לויאטנם לעוד חודש (אוקטובר) משם לנפאל לחודש וחצי (נובמבר-אמצע דצמבר) ומשם חזרה להודו לעוד חודש וחצי (אמצע דצמבר-ינואר).

התכנון הוא לטייל הרבה, לראות תרבויות ואנשים (גם ישראלים) ופה ושם לנוח.

כמובן שכלום לא 100% ואם יצא ואשאר פחות/יותר במקום מסויים מה טוב.

והנה השאלות מתחילות:

איך זה נשמע לכם?
הייתם מורידים זמן ממקום מסויים בשביל טיול במדינה אחרת לתקופה?
איך הייתם עוברים מנפאל להודו אם יוצאים מתוך נקודת הנחה שבצפון הודו טיילתי ואני רוצה להגיע למרכז ודרום?
חודש בצפון הודו, יספיק?
איך ויאטנם? שווה חודש שם לעומת מקומות אחרים?
קראתי על זה והבנתי שכדאי מזומן + אשראי בין לאומי, זה נכון?
המלצות ופרטים שכדאי לדעת?

נכון לעכשיו מתכוון להתחיל את הטיול לבד (כי ככה יוצא מבחינת זמנים וחברים) ולהפגש עם חברים בהמשך.

תודה על העזרה!
RE: מסלול טיול 5 חודשים למזרח + שאלות
שי
17.02.19 11:46
מומלץ להקדים את הטיול לאוגוסט אם לא ליולי לעשות טיול עד אמצע ספטמבר בצפון הודו כולל לאדק שאליה להגיע מה שיותר מהר.
אחרי זה נפאל כי זו העונה (בין ספטמבר לנובמבר) וגם אתה קרוב לנפאל.
אין שום היגיון לטוס ללויטנאם או תאילנד ואז לחזור לנפאל... וגם בנובמבר תהיה כבר לקראת סוף העונה.

אחרי הודו ונפאל .. .ככה באזור סופף אוקטובר תחילת נובמבר טוס לכיוון תאילנד ואז תעשה טיול במדינות מסביב.

כתבות על טורקיה

סיפורי מסע על טורקיה