פורום הפסיפיק

פורום הפסיפיק

הפורום מכסה את המדינות הבאות: ניו זילנד, אוסטרליה, פיג'י וטזמנייה.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
הודעה חדשה
ברוכים הבאים לפורום דרום הפסיפיק
ערן יהב
05.06.08 13:04
אגמים בניו זילנד
אהלן חבר'ה,

ראשית, אני מודה לכם על השתתפותכם בפורום.

הפורום ייעודו העיקרי לסייע, לתמוך ולייעץ לכם בתכנון הטיול באיזור דרום הפסיפיק, בעיקר ניו זילנד ואוסטרליה.

תרגישו חופשי לשאול כל שאלה שעולה בדעתכם, החל מבקשה להמלצות ומסלולי טיול, שאלות על מקומות מסוימים, כרטיסי טיסה, אכסניות, ציוד לטיול וכל דבר שקשור לטיול ולתכנונו.

אין צנזורה ולא יוסרו הודעות כל עוד אינם פוגעות והן קשורות לנושא הפורום.


תהנו :)
החוף המזרחי אוסטרליה
דור
07.12.18 03:42
מתכנן טיול ארוך על החוף המזרחי מדרום לצפון (קווינסלנד). כמה זמן בהערכה גסה זה אמןר לקחת לי?...מחפש סדר גודל כדי שאוכל לתכנן את שאר הטיול.
RE: החוף המזרחי אוסטרליה
אוהד
10.12.18 13:48
אני עשיתי את סידני וצפונה על החוף המזרחי עד לקיירנס ולקח לי 40 יום כולל עצירות ב-8-10 יעדים בדרך לפחות 3 ימים בכל מקום שבחלק גם יותר כדי לעשות ספארי צלילות אעו לגלוש ועוד.
טיול לאוסטרליה
28.11.18 10:22
שלום!
בסיום טיולנו בניו זילנד אנו רוצים להמשיך לאוסטרליה לתקופה של 11 ימים. היכן מומלץ לטייל באוסטרליה בתקופה כה קצרה, בהתחשב שיש בתקופה זו גם שבת אחת ומכיוון שאנו דתיים בשבת ניתן לטייל רגלית בלבד
תודה מוטי
סוכנות נסיעות בניו זילנד
28.11.18 10:18
שלום לכולם!
האם מישהו שמע או התנסה עם סוכנות נסיעות בניו זילנד בשם mercury travel group בעלת הסוכנות הינה ישראלית בשם רווית, אשמח לקבל את חוות דעתכם מתוך ניסיונכם כיצד הינה בתחומים הבאים: מקצועיות, אמינות וכו'
תודה מוטי
קרחון פוקס או קרחון פרנץ יוז'ף
קמפרוון
עבודה בניו זילנד
26.10.18 21:26
אהלן. אשמח אם אנשים עם ניסיון יגיבו על כל הפרוצדורה הכרוכה בלמצוא עבודה בניו זילנד ועל אוםציות מומלצות או מקומות שאפשר לפנות אליהם כבר מהארץ.
בנוסף, מחפש אנשים שעבדו בניו זילנד בתחום הצלילה במועדוני צלילה וכו'...
תודה רבה!
RE: עבודה בניו זילנד
תמיר
28.10.18 08:11
התאמת שלא זכור לי שראיתי מועדוני צלילה... המים שם די קפואים ועניין הצלילה שם הוא לא חם כמו למשל באוסטרליה השכנה.
לוגיסטיקה בניו זילנד ואוסטרליה
26.10.18 12:57
שאלתי זו מופנית לדתיים או שומרי כשרות אשר לא נסעו למספר חודשים לניו זילנד ואוסטרליה וזמנם היה בידם. אלא נסעו עד שישה שבועות ורצו לראות כמה שיותר בתקופה קצרה כזו. כיצד התארגנו מבחינת אוכל. האם נכנסו לסופרים קנו מוצרים כשרים ועמדו כל ערב לבשל ארוחה חמה. או במקום זה הצטיידו מהארץ או בבתי חב"ד במוצרים כשרים כגון מנות חמות, מרקים נמסים בין רגע שמורים וכו'. אגב בשאלתי זו אני מדבר בעיקר אל המתבגרים בני השישים והשבעים.
שבת שלום
RE: לוגיסטיקה בניו זילנד ואוסטרליה
תמיר
28.10.18 08:17
לקחתי רשימה של מוצרים כשרים שאפשר לקנות בסופרים. ובעיקר רכשתי על יומיים שלוש פסטות, לחם, אורז ועוד.. והייתי כל ערב מכין אוכל ובבוקר מכין סנדביצ'ים. אין הרבה ברירות.
RE: לוגיסטיקה בניו זילנד ואוסטרליה
28.10.18 11:06
תמיר תודה!
כמה זמן היה לוקח לך למצוא את המוצרים הכשרים בסופר. האם היו המוצרים מרוכזים במקום אחד או היית צריך לחפש אותם בין כל המדפים בסופר. קיבלתי אפליקציה מחב"ד רשימת המוצרים הכשרים אבל היא בעלת 26 עמודים לא נראה לי קל כל כך לקחת מוצר ולחפש בין 26 העמודים האם הוא כשר או לקחת מוצר מעשרים ושש העמודים ולחפש אותו בין כל המדפים בסופר. אשמח לשמוע כיצד אתה התגברת על זה.
מלבד זאת אני מבין שטיולך בניו זילנד ואוסטרליה היה יותר משישה שבועות כך שלא היית לחוץ מבחינת זמן וזה הותיר לך יותר זמן לקניות ובישולים.
אל תשכח המדובר על ארבע זוגות שמונה אנשים שצריכים להכין להם ארוחה בני 65 עד 72 שקצת יותר מתעייפים בנסיעה מידי יום מאשר צעירים ולהגיע בערב ולהתחיל בישולים. ולמחרת לקום מוקדם בבוקר ולהמשיך בטיולם המדובר על טיול של שישה שבועות בלבד. האם ישנם פתרונות נוספים.
אם אני טועה באחד ההשערות אנא תקן אותי
RE: לוגיסטיקה בניו זילנד ואוסטרליה
תמיר
31.10.18 20:37
בפעמיים שלוש הראשונים לקח לי זמן.
אבל בסופו של דבר התכנסתי ל-10 מוצרים עקריים שהייתי קונה ולא כל הרשימה הארוכה.
ויזה לאוסטרליה
17.10.18 13:10
חברים יקרים!
אנו טסים לניו זילנד ואוסטרליה ב-31/10/19 ואנו רוצים לרכוש כרטיסי טיסה בחודש דצמבר 2018 עם תחילת השיווק. על מנת להוזיל את כרטיסי הטיסה.
שאלתי הינה כיצד הנני יכול לקבל ויזה לאוסטרליה לפני הזמנת הטיסה שתהיה בתוקף לחודשים 10-12/2019
תודה
טיול ניו זילנד אוסטרליה
RE: טיול ניו זילנד אוסטרליה
רומי
15.10.18 21:39
ממש לא הכרחי. בטח שלא בניו זילנד.
אולי בימים חמים יותר באוסטרליה אבל עדיין לא קריטי.
תחילת טיול בניו זילנד
RE: תחילת טיול בניו זילנד
גולי
07.10.18 22:17
ממליץ להתחיל בצד הצפוני באוקלנד ואז לרדת לאי היותר יפה הדורמי כך מתחילים מהקל אל הכבד
ניו זילנד
עדי בן דוד
01.10.18 19:20
היי, אני טסה עם חברה לניו זילנד ב27.10.18.
אנחנו נוחתות באוקלנד וגם טיסת החזור שלנו לארץ היא מאוקלנד.
יש לי כמה שאלות-
1. איפה מומלץ להתחיל את הטיול בהתחשב לעונה ולזמנים? מהצפון דרומה ולקראת סוף הטיול לחזור צפונה לאוקלנד/ להמשיך מייד לדרום ולהתחיל את הטיול שם?
2. עוד לא החלטנו על התחבורה בטיול ואיך נתנייד, אני יודעת שיש אפשרות לקנות/ להשכיר רכב ושמעתי על כרטיס לאוטובוס שעוצר במספר מקומות ואפשר לעלות אליו ולהמשיך לתחנה הבאה אחרי מספר ימים. אם אוכל לקבל על זה עוד פרטים..
3. לגבי אכסניות- קראתי באחת הכתבות פה, על אפשרות לרכוש בארץ כרטיס ב30 ש״ח המקום לרכוש שם ב40 דולר. איך עושים את זה?

תודה רבה!
Working Holiday Visa NZ - ויזת תייר עובד ניו-זילנד
06.09.18 09:24
אהלן חברים אני מוסיף את ההודעה הזאת כדי למצוא מישהו/י שיכול לעזור, שיש לו את הניסיון והוציא בעבר (הקרוב) את הויזה המדוברת ויכול לעבור איתי על כל סעיף כדי לוודא שאני לא מפספס משהו
במידה ואתם מכירים גוף שעוזר בזה כמו שיש לאותה ויזה באוסטרליה (משום מה לא מצאתי גוף שעוזר בנושא של ניו-זילנד) זה יכול להיות מצויין
או אפילו מדריך עדכני…
תודה לעוזרים
טיול אחרי צבא בניו זילנד ואוסטרליה
06.08.18 22:34
שלום לכולם,
אני בת 20 ומתכננת לנסוע לטיול אחרי צבא בפברואר 2019 למשך כחצי שנה לניו זילנד ואוסטרליה.
בגלל מזג האוויר חשבתי להתחיל בניו זילנד ולאחר מכן לעבור לאוסטרליה, מאזור מלבורן, להמשיך במעלה החוף המזרחי ולשלב קטע מדברי.
אשמח להמלצות (בעיקר לאוסטרליה) – מסלול, מזג אוויר, מקומות מיוחדים לטבע ,אקסטרים, פסטיבלים וטרקים, התניידות ברכב/קרוואן וכו'.
ובנוסף, אם מישהו/י מעוניין להצטרף אליי לטיול/לחלק ממנו >> segal.noga@gmail.com
RE: טיול אחרי צבא בניו זילנד ואוסטרליה
עידו
08.08.18 00:18
לכתוב לך כאן את כל המסלול והטיפים זה יהיה מגילה.

הייתי מתחיל בלעבור על המלצות המסלולים של ערן כאן באתר. גם על האיים של ניו זילנד וגם על אוסטרליה באזורים השונים. פירוט על מפות של גוגל, הרבה מידע, מה יש לעשות בכל מקום, דרכי התניידות ועוד...

תעשי חיים!
אוסטרליה ניו זילנד
30.07.18 13:10
אנחנו 3 זוגות שמתכוונים לנסוע בנובמבר 2019 לאוסטרליה וניו זילנד ויש נספר חלוקי דעות שאשמח לשמוע את דעתכם בעלי הניסיון. את הטיסות מישראל לאוסטרליה ומנו זילנד לישראל נזמין מראש.
1) האם את הטיסה מסידני או מלבורן לאוקלנד לא להזמין מראש ולהשאיר גמישות שבמקרה שנרצה לטייל יום או יומיים נוספים באוסטרליה או שנרצה להפחית יום או יומיים מהטיול באוסטרליה, ואז נזמין את הטיסה רק לקראת סוף טיולנו באוסטרליה ( מישהו טען שאין בעיה בטיסות אלה למצוא מקום ברגע האחרון מכיוון שאלה הינם טיסות כמו מתל אביב לאילת בערך כל שעתיים).
2) מכיוון שנהיה 3 זוגות ( 6 אנשים וכל זוג בערך 2 מזוודות בגלל היותנו דתיים חלק מהמוצרים ניקח מהארץ כאלה שאפשר להכניס לאוסטרליה וניו זילנד ועוד תיקים), אנו נהיה זקוקים לרכב גדול. אותו אחד שטען להשאיר גמישות בהזמנת הטיסה מאוסטרליה לניו זילנד ולא להזמין מראש, גם את הרכב לא להזמין מראש אלא יחד עם כרטיס הטיסה מאוסטרליה לניו זילנד.
3) מכיוון שהנסיעה הינה בחודש נובמבר (אנו מתכוונים ללון במוטלים או דירות) אף על פי שאנו זקוקים לשלשה חדרים לא להזמין מראש את הלינות מלבד הלילה הראשון מכיוון שבנובמבר עד אמצע דצמבר לא תהיה בעיה למצוא שלשה חדרים באותו מקום לינה.
אשמח לקבל כמה שיותר חוות דעת מכאלה שטיילו בעונה זו לגבי שלשת חלוקי הדעות וכמובן גם בנושאים אחרים היכולים לשפר את טיולנו.
תודה
מוטי
RE: אוסטרליה ניו זילנד
ראומה
30.07.18 16:59
לא ממש ברור לי לכמה זמן אתם מגיעים.
אבל לדעתי בכל טיול שהוא לתקופה שמעל לחודש אין טעם לסגור מראש.
עדיף להתגלגל ולפי החשק, הרצון וכן.. גם מזג האוויר אפשר לנווט ולהיות גמישים.

אולי המחירים יהיו גבוהים יותר ב 10-20 %... אבל זה שווה את היכולת למשל לעזוב מקום יומיים מוקדם יותר כיוון שמיציתם אותו או שיש 3 ימים של גשם זלעפות... וזה קורה באזורים אלו.

ולכן כל עניין, הטיסות בין אוסטרליה לניו זילנד ( שהייתי ממליצה כמובן לטוס לקרייסצ'רץ' ולא אוקלנד....), רכבים, ולינה להזמין אותם תוך כדי טיול.
RE: אוסטרליה ניו זילנד
30.07.18 17:46
ראומה תודה !
אנחנו מגיעים בתאריך 29/10/2019 וחוזרים לארץ בתאריך 11/12/2019 סה"כ שיש שבועות שבועיים ברוסטרליה וארבע שבועות בניו זילנד.
שימי לב שהמדובר בשלשה זוגות (שישה אנשים) כך שמדובר על שישה כרטיסי טיסה ועל שלשה חדרים שכולם יהיו באותו מוטל או דירה (מה הסיכוי למצוא דבר כזה במידה ואינך מזמין מראש).
תודה
מוטי
גרייט אושן רואד
אורטל
28.07.18 12:22
שלום רב,
אני ובעלי מתכננים לטייל בגרייט אושן רואד יומיים ברכב שכור. הבנתי שיש אנשים שלאחר מכן מגיעים לאדלייד ויש שחוזרים למלבורן. אם אנחנו טסים לאחר מכן לאולרו האם עדיף לנו לחזור למלבורן מבחינת מרחק? קראתי על אדלייד ואני לא רואה סיבה מיוחדת להגיע לשם...
תודה!
RE: גרייט אושן רואד
ראומה
30.07.18 17:06
ממלבורן להגיע לגרייט אושן רוד זה עניין של של שעתיים ואז עוד נסיעה של שעה וחצי על החופים... להמשיך לאדלייד זה עניין של קרוב ל 8 שעות... כך שלא בטוח ששווה לשרוף כל כך הרבה שעות נסיעה ליעד שהוא שאין בו איזה ייחוד לטעמי. בעיקר אתרים היסטוריים בעיר, שוק פישפשים, מסעדות ... בקיצור ממש לא משהו... במלבורן וסידני יש הרבה הרבה יותר מה לעשות
RE: גרייט אושן רואד
אורטל ליבנה
31.07.18 07:46
הבנתי, תודה!
ומאיפה כדאי לחזור למלבורן כדי לא לחזור על אותה הדרך? ראיתי שיש אפשרות לעבור בגרמפאינס אבל זה לא מאוד מאריך את הדרך?
אם זאת תהיה ההחלטה שלנו זה ריאלי לישון בHalls Gap בלילה השני, לטייל בגרמפיאנס במשך היום ולחזור למלבורן אחה"צ?
RE: גרייט אושן רואד
ראומה
02.08.18 20:33
לא הייתי מתעקשת בכוח לא לחזור באותה דרך.
הדרך מדהימה ויפה ולכן שווה גם להשקיע שעתיים וחצי נסיעה... לעצור בכל מני מקומות ובסוף היום לחזור את זה... זה לא כזה ביגדיל.
טיול של 6 שבועות אוסטרליה ניו זילנד
26.07.18 22:43
מדובר על 3 זוגות בגילים 67-70 שאינם מתכוונים לעשות טריקים של ימים אלא הליכות יומיות של מקסימום כשלש שעות.
שאלותי הינם:
1) כמה זמן להקדיש לאוסטרליה וכמה זמן להקדיש לניו זילנד במסגרת שישה שבועות?
2) האם להתחיל את הטיול באוסטרליה או בניו זילנד?
3) במסגרת הזמן שהנכם מציעים לשהות באוסטרליה מה המקומות המומלצים לביקור?
תודה לעונים
מוטי
עבודה בצפון באוסטרליה
16.07.18 13:07
לבן שלי יש ויזה עם אישורי עבודה, מחפש עבודה באזור הצפון למספר חודשים.
כולל עבודה בחוות.
מישהו יכול להכווין? לסייע?
RE: עבודה בצפון באוסטרליה
גיא
17.07.18 08:46
שיעבור דרך אכסניות של תרמילאים. בד"כ יש הצעות עבודה על לוח מטיילים.
טיול באוסטרליה
14.07.18 14:38
היי,
עושים טיול זריז באוסטרליה כחלק מטיול גדול, ונוחתים בסידני (בספטמבר הקרוב), התלבטות היא האם לעשות סידני- מבלורן או לעשות סידני-בריזברן.
יש לנו 7 ימים בנטו.
ואנחנו מטיילים עם תינוקת שתיהיה בת 10 חודשים.

תודה :)
RE: טיול באוסטרליה
עידו
15.07.18 04:36
ברור שאת סידני-בריזבן.
כך תעברו דרך הגולד קוסט. עיירות קסומות כמו: בירון ביי, נוסה ועוד...
קבל את ההלוואה עכשיו בתוך 48 שעות
25.06.18 20:23
קבל את ההלוואה עכשיו בתוך 48 שעות יום טוב האם אתה רוצה ל
קבל את ההלוואה עכשיו בתוך 48 שעות

יום טוב

האם אתה רוצה להיות יזם, להתחיל פרויקט או לקנות דירה או האם אתה בכל קושי פיננסי, העזרה שלך מגיע עכשיו, איבדת לישון מנסה להשיג הלוואה, לא נותנים לחלומות שלך למות, פנה מר פרד לארי, עבור הלוואה מהירה ואמינה.

אנו מציעים אלה סוג של הלוואה להלן:

1 הלוואה לחברה
2. הלוואה עסקית
3. הלוואה דירה
4. הלוואה אוטומטית
5. הלוואה לרכב וכו '

אנו מציעים הלוואות ללקוחות רציניים כנים אשר מוכנים לשתף פעולה איתנו ב 3% ריבית, מ 100,000.00 יורו ל 500,000,000,000.00.

צור איתנו קשר במהירות באמצעות הדוא"ל שלנו (fredlarryloanfirm@gmail.com) או (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

מספר טלפון: +2347061892843
סקייפ: fredlarry12

חתם
מנהל
מר פרד לארי
הוצאת רישיון למשאית
RE: הוצאת רישיון למשאית
גיא
23.05.18 09:38
אתה צריך שיהיה לך ויזת עבודה ולא רק ויזת תייר כמו שישראלים מקבלים.