פורום הפסיפיק

פורום הפסיפיק

הפורום מכסה את המדינות הבאות: ניו זילנד, אוסטרליה, פיג'י וטזמנייה.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
לוגיסטיקה בניו זילנד ואוסטרליה
26.10.18 12:57
שאלתי זו מופנית לדתיים או שומרי כשרות אשר לא נסעו למספר חודשים לניו זילנד ואוסטרליה וזמנם היה בידם. אלא נסעו עד שישה שבועות ורצו לראות כמה שיותר בתקופה קצרה כזו. כיצד התארגנו מבחינת אוכל. האם נכנסו לסופרים קנו מוצרים כשרים ועמדו כל ערב לבשל ארוחה חמה. או במקום זה הצטיידו מהארץ או בבתי חב"ד במוצרים כשרים כגון מנות חמות, מרקים נמסים בין רגע שמורים וכו'. אגב בשאלתי זו אני מדבר בעיקר אל המתבגרים בני השישים והשבעים.
שבת שלום
RE: לוגיסטיקה בניו זילנד ואוסטרליה
תמיר
28.10.18 08:17
לקחתי רשימה של מוצרים כשרים שאפשר לקנות בסופרים. ובעיקר רכשתי על יומיים שלוש פסטות, לחם, אורז ועוד.. והייתי כל ערב מכין אוכל ובבוקר מכין סנדביצ'ים. אין הרבה ברירות.
28.10.18 11:06
תמיר תודה!
כמה זמן היה לוקח לך למצוא את המוצרים הכשרים בסופר. האם היו המוצרים מרוכזים במקום אחד או היית צריך לחפש אותם בין כל המדפים בסופר. קיבלתי אפליקציה מחב"ד רשימת המוצרים הכשרים אבל היא בעלת 26 עמודים לא נראה לי קל כל כך לקחת מוצר ולחפש בין 26 העמודים האם הוא כשר או לקחת מוצר מעשרים ושש העמודים ולחפש אותו בין כל המדפים בסופר. אשמח לשמוע כיצד אתה התגברת על זה.
מלבד זאת אני מבין שטיולך בניו זילנד ואוסטרליה היה יותר משישה שבועות כך שלא היית לחוץ מבחינת זמן וזה הותיר לך יותר זמן לקניות ובישולים.
אל תשכח המדובר על ארבע זוגות שמונה אנשים שצריכים להכין להם ארוחה בני 65 עד 72 שקצת יותר מתעייפים בנסיעה מידי יום מאשר צעירים ולהגיע בערב ולהתחיל בישולים. ולמחרת לקום מוקדם בבוקר ולהמשיך בטיולם המדובר על טיול של שישה שבועות בלבד. האם ישנם פתרונות נוספים.
אם אני טועה באחד ההשערות אנא תקן אותי
תמיר
31.10.18 20:37
בפעמיים שלוש הראשונים לקח לי זמן.
אבל בסופו של דבר התכנסתי ל-10 מוצרים עקריים שהייתי קונה ולא כל הרשימה הארוכה.

כתבות מעניינות

סיפורי מסע על עולם