פורום הורים מודאגים

פורום הורים מודאגים

להורים ובני משפחה שרוצים לשאול שאלות, לשתף, לחלוק ואפילו למסור ד"ש....

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
אמא מודאגת
אלה
24.01.19 09:59
אז גם הרגע הזה, ובכורתי יוצאת לטיול הגדול של אחרי צבא, לדרום אמריקה...לידה אני משתדלת להישאר קולית, אבל האמת שזה לא פשוט לי בכלל. אני אשמח לקבל טיפים מהורים שכבר עברו את זה, איך התמודדתם עם הפרידה והחרדות? קראתי שיש מכשיר לווייני שמשכירים בריקושט שמאפשר להיות בקשר כל הזמן, גם במקומות שאין בהם קליטה, ואפילו יש בו לחצן מצוקה - מישהו התנסה איתו ויכול להגיד איך הוא? לפני שאני מתחילה לחפור לה שתיקח אותו איתה..תודה לכולם מראש
RE: אמא מודאגת
שי
24.01.19 13:47
יש כמה מכשירים בתחום. למשל TRACER שמאפשר לחשלוח הודעות גם במקומות שאין קליטה סלולארית וכמובן לחצן מצוקה שמשדר אותות לחברת המשדר, חברת הביטוח של הבן שלך ולכם ההורים...

אם זה ירגיע אותך אז שווה להשקיע 3-4 $ ליום למהלך הטיול.
RE: אמא מודאגת
סיוון
24.01.19 17:36
המכשיר הלווייני של ריקושט נקרא מנגוס והוא יכול באמת לשמש אותך אם את חושבת שיש בו צורך, בואי נגיד אם גם ככה היא מתכננת לקנות שם סים שיעבוד חצי כוח אז עדיף כבר את זה שיעבוד טוב בכל מקום. אני מבינה את הדאגה שלך אבל חשוב לתת לילדים לפרוס כנפיים ולעוף כשמגיע הזמן :) השכרנו את המנגוס לחצי שנה וזה באמת נתן נחת כי זה לא תלוי באינטרנט או בקווי הטלפון ועבד גם מהכפרים הכי נידחים בבוליביה ככה שאם קורה משהו (לא עלינו) תמיד אפשר ליצור קשר או ללחוץ על הלחצן מצוקה

כתבות מעניינות