פורום הפסיפיק

פורום הפסיפיק

הפורום מכסה את המדינות הבאות: ניו זילנד, אוסטרליה, פיג'י וטזמנייה.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
אוסטרליה ניו זילנד
30.07.18 13:10
אנחנו 3 זוגות שמתכוונים לנסוע בנובמבר 2019 לאוסטרליה וניו זילנד ויש נספר חלוקי דעות שאשמח לשמוע את דעתכם בעלי הניסיון. את הטיסות מישראל לאוסטרליה ומנו זילנד לישראל נזמין מראש.
1) האם את הטיסה מסידני או מלבורן לאוקלנד לא להזמין מראש ולהשאיר גמישות שבמקרה שנרצה לטייל יום או יומיים נוספים באוסטרליה או שנרצה להפחית יום או יומיים מהטיול באוסטרליה, ואז נזמין את הטיסה רק לקראת סוף טיולנו באוסטרליה ( מישהו טען שאין בעיה בטיסות אלה למצוא מקום ברגע האחרון מכיוון שאלה הינם טיסות כמו מתל אביב לאילת בערך כל שעתיים).
2) מכיוון שנהיה 3 זוגות ( 6 אנשים וכל זוג בערך 2 מזוודות בגלל היותנו דתיים חלק מהמוצרים ניקח מהארץ כאלה שאפשר להכניס לאוסטרליה וניו זילנד ועוד תיקים), אנו נהיה זקוקים לרכב גדול. אותו אחד שטען להשאיר גמישות בהזמנת הטיסה מאוסטרליה לניו זילנד ולא להזמין מראש, גם את הרכב לא להזמין מראש אלא יחד עם כרטיס הטיסה מאוסטרליה לניו זילנד.
3) מכיוון שהנסיעה הינה בחודש נובמבר (אנו מתכוונים ללון במוטלים או דירות) אף על פי שאנו זקוקים לשלשה חדרים לא להזמין מראש את הלינות מלבד הלילה הראשון מכיוון שבנובמבר עד אמצע דצמבר לא תהיה בעיה למצוא שלשה חדרים באותו מקום לינה.
אשמח לקבל כמה שיותר חוות דעת מכאלה שטיילו בעונה זו לגבי שלשת חלוקי הדעות וכמובן גם בנושאים אחרים היכולים לשפר את טיולנו.
תודה
מוטי
RE: אוסטרליה ניו זילנד
ראומה
30.07.18 16:59
לא ממש ברור לי לכמה זמן אתם מגיעים.
אבל לדעתי בכל טיול שהוא לתקופה שמעל לחודש אין טעם לסגור מראש.
עדיף להתגלגל ולפי החשק, הרצון וכן.. גם מזג האוויר אפשר לנווט ולהיות גמישים.

אולי המחירים יהיו גבוהים יותר ב 10-20 %... אבל זה שווה את היכולת למשל לעזוב מקום יומיים מוקדם יותר כיוון שמיציתם אותו או שיש 3 ימים של גשם זלעפות... וזה קורה באזורים אלו.

ולכן כל עניין, הטיסות בין אוסטרליה לניו זילנד ( שהייתי ממליצה כמובן לטוס לקרייסצ'רץ' ולא אוקלנד....), רכבים, ולינה להזמין אותם תוך כדי טיול.
RE: אוסטרליה ניו זילנד
30.07.18 17:46
ראומה תודה !
אנחנו מגיעים בתאריך 29/10/2019 וחוזרים לארץ בתאריך 11/12/2019 סה"כ שיש שבועות שבועיים ברוסטרליה וארבע שבועות בניו זילנד.
שימי לב שהמדובר בשלשה זוגות (שישה אנשים) כך שמדובר על שישה כרטיסי טיסה ועל שלשה חדרים שכולם יהיו באותו מוטל או דירה (מה הסיכוי למצוא דבר כזה במידה ואינך מזמין מראש).
תודה
מוטי

כתבות מעניינות

סיפורי מסע על עולם