פורום דרום אמריקה

פורום דרום אמריקה

הפורום מכסה את הארצות הבאות: ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, בוליביה, פרו, אקודור, קולומביה, ונצאולה, אורגואי.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
המלצות/ביקורות למוצ׳ילות
עדן ס.
13.05.18 20:44
שלום לכולם :)
אני וחבר שלי מתכננים טיול של שלושה חודשים לדרום אמריקה, שמשלב גם טרקים וגם חוויה עירונית.
אנחנו מתלבטים לגבי קניית מוצ׳ילה כיוון שאין לנו את האפשרות להשקיע 1000₪+ על תרמיל אחד.. מחפשים משהו שיהיה עמיד (לא חייב להיות הטופ של הטופ) אבל גם לא במחיר מופקע.

נתקלתי בחברה בשם One House שטוענת שהיא מייצרת תרמילים באיכות גבוהה במחיר שווה- והביקורות שיש להם בדף הפייסבוק ובאתר נראות מבטיחות, אבל לא מצליחה למצוא שום מידע נוסף עליהם שהוא 100% אותנטי ושלא נערך על ידם.
מישהו מכיר את החברה ויודע להמליץ/לבקר עד כמה הם באמת שווים? המחירים שלהם מאוד מפתים כמובן אבל לא בטוחים באיכות האמיתית של המוצר...

בנוסף, אם לא החברה הזו- האם יש למישהו המלצות לגבי מוצ׳ילה במחיר סביר באיכות טובה?

תודה רבה לעונים.
RE: המלצות/ביקורות למוצ׳ילות
שחר
14.05.18 11:06
קודם כל, הייתי ממליץ לבקר בחנויות עודפים של ריקושט, למטייל ואחרים ותמיד יש להם תרמילים מדגמים ישנים שעולים גם 500-600 ש"ח...
אפשרות טובה אחרת, זה חיפוש בלוחות יד שנייה ולחפש משהו שסיים טיול ומוכר את התרמיל שלו.
אפשר להשיג תרמילים שנקנו ב 1500 ש"ח במחיר של 500-600 ש"ח...
תתחילי לחפש באתר הזה בלוחות ציוד יד שנייה.

והאפשרות הטובה ביותר לטעמי היא להשאיל מחבר.
לכולנו יש חברים שעשו טיול תרמילאים. ורוב האנשים עושים טיול אחד או שניים ואז התרמיל תופס מקום במחסן...

בקשו מהם ותשאילו כך לא תוציאו שקל...

כתבות וסיפורי מסע על טורקיה