פורום דרום אמריקה

פורום דרום אמריקה

הפורום מכסה את הארצות הבאות: ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, בוליביה, פרו, אקודור, קולומביה, ונצאולה, אורגואי.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
תיקי יום
נדב גנון
24.05.18 19:16
לגבי תיקי יום אני והחבר שטס איתי קצת חלוקים בדעות.
אנחנו טסים ל4-5 חודשים לדרום אמריקה ( גל עולה ארגנטינה,צילה,פרו,בוליביה,ברזיל ולסיים במקסיקו)
לפי דעתו אין צורך להשקיע את הכסף בתיק יום של אחת מהחברות הגדולות כמו גרגורי, אוספריי, דויטר וכד׳, בגלל שרוב הטרקים הם יותר מיום או יומיים וכשנסתובב בעיר עם התיק הקטן אנחנו לא באמת צריכים לנצל את המערכת גב שלו אלא פשוט לשים אותו על הגב כמו כל תיק גב אחר ושאפשר להסתפק בתיק גב פשוט מאוד בכיוון של ג׳נספורט או אאוטדור או משהו בסנגון.
אני חושב שחלק מהטרקים יהיו בצורה של מסלול כוכב שנשאיר את המוצילה הגדולה במקום אחד ונצא עם התיק יום הקטן לגיחות הלוך וחזור ושחשוב להשקיע בתיק יום למרות שיש נטייה לזלזל בו.
RE: תיקי יום
רועי
27.05.18 14:10
הייתי ממליץ לקנות תרמיל גב איכותי גדול. של גג 65 ליטר.
שיהיה לא כבד משקל.
יחד אם זה שיהיה לכם שק עם ריצ'רץ', כך שאתם יוצאים לטרק קצר ואתם מצד אחד רוצים לקחת הרבה דברים מצד שני שיהיה לכם נוח, אז אתם מוציאים את כל מה שלא צריך לשק אותו משאירים באכסנייה ויוצאים עם תרמיל איכותי על הגב שהוא בחציו ריק... אז מה?

לא הייתי משקיע בתיק יום. כי בסופו של דבר מטיילים איתו נקודתית בטיול יום שלרוב זה לא טרקים והתיק לא הרבה על הגב וגם לא מכיל משקל.

אם יש עודף כסף, אז יאללה! אני לא אעצור אתכם!

כתבות על טורקיה

סיפורי מסע על טורקיה