פורום הורים מודאגים

פורום הורים מודאגים

להורים ובני משפחה שרוצים לשאול שאלות, לשתף, לחלוק ואפילו למסור ד"ש....

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
בתי בטיול בדרום אמריקה מנסה להגיע למקומות מסוכנים
מוטי
08.05.11 12:46
בתי נסעה לדרום אמריקה עם חברה. הנסיעה מתוכננת לחצי שנה. בימים האחרונים נוצרות מחלוקות ביניהן. בתי מעוניינת להקצין את הטיול למקומות בהם איש כמעט אינו מגיע.פועל יוצא, מקומות מסוכנים! חברתה אינה מוכנה לעבור הרפתקאות אלו וכמובן שגם אני מנסה לדבר על ליבה של בתי. האם יש למישהו מכם/ן לתת לי רעיונות איך למנוע ממנה ? כמובן שניסיתי את כל משפטיי ההורה החושב בהגיון.
RE: בתי בטיול בדרום אמריקה מנסה להגיע למקומות מסוכנים
ערן יהב
08.05.11 12:47
ייצר ההרפתקנות הוא יצר חזק מאוד.
מה שביתך מנסה לעשות זה לא רעיון טוב במיוחד לא בדרום אמריקה. כיוון שזה לא בטוח לבחורה לבד, יחד עם זאת אני די בטוח שהיא מדברת על זה אבל לא תעשה את זה לבד כי זה מסובך לבד, זה משעמם לבד וצריך פרטנרים לדברים כאלו. לכן אני די משוכנע שאם היא תחליט כן לעשות את זה, היא בטח תמצוא מטיילים נוספים ואז זה הרבה יותר בטוח.

מנסיוני, שמחליטים לצאת מהמסלול השחוק, מגלים מהר מאוד שהמסלול השחוק הוא הכי מעניין, הכי יפה, והכי קל לעשות.

ואז מהר מאוד חוזרים למסלול השחוק ופחות מנסים כל מני מקומות מבודדים ומיוחדים, שבשורה התחתונה אין בהם שירותים לתייר, רמת ההגינה נמוכה, יקר ומסובך להגיע אליהם ובשורה תחתונה פחות נהנים.

אתה מוזמן לבדך כל שהיא לנסות לשכנע אותה ליצור קשר איתי דרך המייל. אני לא מבטיח להניא אותה מהמעשה אבל לתת לה דגשים על ביטחון ואיך לעשות את זה בצורה נכונה.

כתבות מעניינות

הצג את כל המאמרים הצג מאמרים נבחרים