פורום הורים מודאגים

פורום הורים מודאגים

להורים ובני משפחה שרוצים לשאול שאלות, לשתף, לחלוק ואפילו למסור ד"ש....

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
הבן שלי נוסע לדרום אמריקה
אני
10.11.11 09:54
הבן שלי נוסע בפבואר לדרום אמריקה ואני משתגעת מדאגה, לכל מי שיש לו טיפים לתת לי , התקשרות(סודי טל' ,טרייסר ) איתו כשהוא שם ..בכלל כל מיני טיפים לצייד אותו ולגבי הטרקים אין לי מושג אפילו מה לשאול מרוב הלחץ ...
אני כבר לא מצליחה להיות מאופסת ...
RE: הבן שלי נוסע לדרום אמריקה
אוהד
10.11.11 18:05
הבן שלך לא היחיד שיוצא לדרום אמריקה. מטיילים רבים מטיילים שם. יש סכנות אבל איפה אין ?
חשוב שבנך יטייל תמיד עם עוד ישראלי אחד לפחות וכדאי שיהיה בקבוצה של 3-4 אנשים. כך כל אחד דואג לשני, והסיכוי שאנשים חורשי מזימות ינסו להתעסק עם קבוצה הוא נמוך מאוד.
לבקש ממנו שאחת לשבוע ולפני כל טרק שהוא יוצא, שיתקשר להודיע או לפחות שישלח מייל מה התכנונים שלו ומתי הוא חוזר. כך תוכלו לעקוב שהוא בסדר.

התקופה הזו עוברת, כל הורה חווה את זה.

שיהיה לבנך טיול מהנה ובטוח, והכי חשוב שיחזור בשלום.
אוהד
08.02.12 20:26
תפתחי סקייפ ותהיי מחוברת לפייסבוק אין כמעט הוסטל שאין בו מחשבים ואינטרנט...היי רגועה הוא הולך לעשות את טיול חיו
חזרתי משם שבוע שעבר
אני
16.02.12 10:25
היי עינת

תודה על תגובתך אבל אני כל כך דואגת

גל נסע לטראק בדל אל פינה - טורוסים הפארק במסלול ההיקפי ואין אפשרות לתקשורת

את יכולה לספר לי ...קראתי באינטרנט המון אבל ממש לא מרגיע אותי ..

תודה
22.02.12 20:17
גם הבן שלי נסע לטייל באזור דל אל פינה ואני ממש לא רגועה, הוא אפילו לא סיפר לא אם הוא עשה ביטוח נסיעות ואני ממש לא רגועה שאני לא יודעת את זה...
אני
23.02.12 00:11
אתי שלום

הטראק הסתיים ברוך השם הטראק לוקח בערך 6-7 ימים אם הוא עושה את ההיקפי

לגבי בטוח נסיעות חבל שלא בדקת לפני שיצא לא לענין לצאת ללא בטוח נסיעות תבדקי עם הבן שלך אם עשה בטוח נסיעות באם לא תתקשר לחברת בטוח דויד שילדס שיעשו לו בטוח או לחברת הפניקס נקרא "בטוח תרמילאים" נקווה שיהיה להם טיול מהנה ויחזרו כבר הביתה ..
עינת
22.02.12 20:31
היי

לא עשיתי את הטרק הזה גך שבמקרה זה איני יכול הלייעץ . היי אופטימית ותבקשי שייתשדל אחרי סיום כל טרק ליצור קשר
אני
23.02.12 00:14
תודה עינת הסתיים הטראק תודה לאל

עכשיו הם בדרך לאל בלסון(משהו כזה) אני מותשת מהטיול הזה

כתבות מעניינות

הצג את כל המאמרים הצג מאמרים נבחרים