חדר במלון

רמת הניקיון של החדר, מתקנים ושירותים של המלון וכמובן איכות המיטה והמזרון ישפיעו באופן ישיר על הצלחת החופשה שלכם. כך תבדקו אותם

  
לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בחצי הראשון של 2019 נשבר שיא במספר הישראלים שיצאו לחו"ל וכ-3.8 מיליון נוסעים הביאו לזינוק של 7.4% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. בתוך כך, יותר ויותר ישראלים יוצאים לחו"ל מעל פעמיים בשנה וחלקם עושים זאת יותר מפעמיים בחודש. מבחינת גיל ומגדר, 67% מהיוצאים לחו"ל הם גברים ו-55% הם בגילאי 25-64.

  
אבל מתחת לפני השטח מסתבר שגם אנשים שהשקיעו ממיטב כספם בנסיעה לחו"ל לא תמיד יודעים מה לבדוק כאשר הם מגיעים למלון. היות והשעות הראשונות במלון קריטיות לחוויה הכללית וליכולת לקבל במידת הצורך פיצוי, יש לפחות 3 דברים שחשוב לשים לב אליהם:

  
1. רמת ניקיון של החדר

  
אחת הסיבות לבחור חדר של בית מלון ולא דירת נופש או AirBnB היא רמת הניקיון של החדר. בהזמנת בית מלון בכל יעד בעולם, אנחנו מצפים ובצדק לחדר סטרילי ונקי שבו מישהו השקיע זמן. לצערנו הדרישה הזו לא ברורה מאליה ויש המון מקרים שבהם אנחנו עלולים להיתקל במראות לא נעימים אפילו בחדר הכי יקר במלון.

  
ראשית, מומלץ לראות שהחדר אכן נקי לפני שמתמקמים ופורקים מזוודות. למרות הלחץ של הילדים והמשפחה לצאת החוצה כדי לראות את העיר, עוד כמה דקות של סיור בחדר יכולות להיות שוות לכם הרבה כסף ושקט נפשי.
שנית, מה שעושים אם התוצאות לא משביעות רצון זה להודיע מיידית לצוות המלון. מהרגע שבו הודעתם, מצופה מהמלון לספק לכם פתרונות או לפחות לאפשר אחסנה של הציוד עד שתועברו לחדר חדש.

     
2. מתקנים ושירותים במלון

  
את רוב המידע על שירותים שונים של המלון אנחנו נקבע עוד לפני ההזמנה. בזכות אתרי האינטרנט ומנועי השוואת המחירים, לכל אחד מאתנו יש את האופציה לראות תמונות וסרטונים של המלון, לבדוק מה יש בלובי ולהשוות בין החדרים לפי התפריט של המיני בר. עם זאת, אין טוב כמראה עיניים.

  
שווה לקחת 20 דקות להסתובב במלון אחרי שמגיעים אליו ולבדוק אולי יש שירותים ומתקנים מפנקים שלא הכרנו. בין היתר, נוכל אולי להזמין לעצמנו מסאז' בספא מפנק ולתאם ביקור בחדר הכושר כדי לא לשבור את הדיאטה. חוץ מזה, יכול להיות שבמהלך השהות במלון מתרחשים אירועים שונים שנרצה לקפוץ אליהם: החל ממסיבה לילדים בלובי, דרך הופעות למבוגרים ועד ערבי גבינות ויין בלאונג'.

  
3. איכות המיטה והמזרון

  
לא משנה מה מטרת הנסיעה, בסופו של יום נרצה להגיע לחדר במלון בשביל לנוח לקראת היום שלמחרת. כאן נמדדת היכולת של המלון לענות על הצרכים שלנו והיא מושפעת בעיקר מאיכות המיטה והמזרון. בפועל, מזרון לא נוח עשוי להיות מה שיטה את הכף בין חופשה מוצלחת לאסון קולוסאלי.

  
בדיקת איכות של מזרונים איכותיים ומיטות בחדרי מלון היא משימה קלה מכפי שנהוג לחשוב. בשלב הראשון, מוודאים שהגודל של המיטה מתאים למה שהובטח בהזמנה ושהוא עולה בקנה אחד עם הצרכים והציפיות של בני הזוג או המשפחה. בשלב השני, שוכבים על המיטה ומוודאים שאין גבשושיות מציקות שפוגעות בתמיכה האורטופדית. 

  
קיבלתם מזרון ישן ומיטה חורקת? אל תתביישו להתלונן. ייתכן ובשירות חדרים יקשו עליכם להחליף חדר, אבל זה ממש לא משהו שצריך להתפשר עליו. בקשו מנציגי המלון להגיע כדי לראות בעצמם, הצביעו על התקלות והתעקשו על איכות השינה והחופשה שלכם. 

  

 

כתבות מעניינות

הצג את כל המאמרים הצג מאמרים נבחרים