פורום המזרח הרחוק

פורום המזרח הרחוק

פורום המזרח הרחוק מכסה את הארצות הבאות: הודו, נפאל, סין, בורמה, תאילנד, לאוס, קמבודיה, ויאטנם, מונגוליה, גאורגיה ושאר יעדים באסיה ובמזרח הרחוק.

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
ויאטנם
01.01.17 15:36
היי, נוסעת באמצע ינואר לויאטנם ואשמח בעזרה בתכנון מסלול בהתאם למזג האוויר כרגע. יש לי בערך חודש שמוקצב לצורך זה :) חשוב לציין, משם אני מתכננת להמשיך לפיליפינים- אני רוצה בעקרון להתחיל עם צד אחד של המדינה לסיים באחר ולקחת טיסה למנילה. הצעות יתקבלו בברכה!! :)
RE: ויאטנם
שי
02.01.17 09:56
כדאי להתחיל מדרום (הו צ'י מין) לצפון (הנוי) ואז אחרי סאפא והלונג ביי לחזור להנוי ומשם טיסה לפיליפינים. המרחק קרוב ולכן גם מחירים הטיסות יהיו טובים יותר.

לא ציינת כמה זמן יש לך בויטנאם. בגדול המסלול מהדרום יתחיל בדלתת המקונג, יעלה לדאלאת, משם לנאטרנג, הויאן, הואה, הנוי, הלונג ביי, סאפא, חזרה לסיום להנוי לטיסת המשך.
04.01.17 11:01
יש לי בערך חודש בויאטנם. אני יודעת שהרבה מתחילים דווקא מהצפון, ההצעה שלך להתחיל מהדרום קשורה למזג האוויר כרגע?

(וגם: תודה שי!)
שי
04.01.17 11:15
מי אמר שמתחילים דוקא מהצפון?
נקודת ההתחלה תלוי בזרימה של הטיול ולאן ממשיכים אחרי זה...

במקרה שלך, את כנראה תגיעי מכיוון תאילנד, כך שטיסה להנוי או להו צ' מין זה אותו דבר.
אבל מכיוון שאת ממשיכה לפיליפינים, אז רק הגיוני שתסיימי בהנוי זה הרבה יותר קרוב לפיליפינים מאשר דרום ויטנאם.

כתבות וסיפורי מסע על עולם