איך להפיק את המירב מהאתר ?

  

ראשית, מומלץ לגלוש ברזלוציה של 1024X768, ולגלוש בדפדפן אינטרנט אקספלורר 5.5 ומעלה.

מכיון שדפי האתר מתאפיינים במידע רב ותמונות מומלץ לעבוד עם מסך מלא, ע"י לחיצה על F11 הוא יגדיל את הדפדפן על כל המסך, במידה ותרצו להחזיר למצב רגיל תלחצו שוב על F11.

 

המידע מסודר כך שאתם נכנסים לתוך יבשת, כגון: דרום אמריקה, ואז יש אפשרות להכנס לאחד הארצות שתחתיו, כגון: פרו, בוליביה וכו', ומשם לנווט פנימה לסיפורי מסע של כל ארץ.

בכל דף של יבשת, ארץ או סיפורי מסע פרטניים, יופיעו נתונים נוספים בצדדים כגון: מאמרים נוספים, תמונות מהערוץ, תמונות מכל היעדים. לחיצה על אחד הלינקים של התמונות יוביל אתכם לאלבום התמונות הישר לנושא התמונה שנילחצה.

כמו כן, לנוחיותכם, המידע של אלבומים וסיפורי מסע הקשורים לדף מסוים יופיעו בתחתיתו, כך כשתסיימו לקרוא או לרפרף על הסיפור תוכלו להמשיך בייתר קלות בניווט.

 

שימו לב כי התמונות של האלבומים הצדדיים, אלבומי תמונות, וסיפורי מסע נוספים מתחלפים כל העת

 

תנאי שימוש

 

כל החומר המפורסם באתר הוא סיפורי דרך שלי ושל מטיילים נוספים, תאורים של מקומות וחויות, וכל המוצג באתר הינו בגדר המלצה בלבד, כל שימוש במידע זה הינו באחריות המשתמש בלבד. אין האתר או מי מטעמו לוקח אחריות על כל נזק כספי או גופני שיגרם למתשמש באתר או כל אדם אחר.

      

שיתופי פעולה באתר עם גופים אחרים כגון כרטיסי טיסה, ביטוחים, ציוד, ועוד מתבצעים מול הגופים האילו, ואין אתר יהב או מי מטעמו רואים עצמם כאחראים לכל נזק (חלילה) כספי ו/או פיזי שייגרם לאדם כלשהו.

  

אין לפרסם תכנים מהאתר, סיפורי דרך או קטעים מהם בכל דרך שהיא, או להשתמש בתמונות המצויות באתר זה ללא אישור בכתב/מייל מבעל האתר, ערן יהב.

  

   

תהנו

 

כתבות וסיפורי מסע על עולם