פורום הורים מודאגים

פורום הורים מודאגים

להורים ובני משפחה שרוצים לשאול שאלות, לשתף, לחלוק ואפילו למסור ד"ש....

מקרא: תמונות לנקים ללא תוכן חבר באתר מנהל הפורום
חזרה לפורום
הודעה חדשה
5 חודשים אחרי החזרה מהודו והמצב מחמיר
אורן
04.07.14 10:17
בן 23 שחזר לפני 5 חודשים מהודו. היה שם 8 חודשים. בחודש וחצי האחרונים לשהותו שם התחילו לו בעיות בריאות. טופל שם באנטיביוטיקה - 3 מחזורים שונים. הגיע לארץ בעקבות מצבו הבריאותי. הבעיות הבריאותיות הן רוק מרובה בפה וצורך לירוק, ליחה, כאבי בטן ואי נוחות כללית בבטן. הדבר התדרדר לכדי דיכאון, שבו הוא לא מודה. לא עבד 4 חודשים. בחודש האחרון כן יצא לעבוד אבל התפטר לאחר חודש. כל המערכות בגוף כמעט נבדקו וכל הבדיקות יוצאות תקינות. בדיקות ברמות של ביופסיה בריאות, גסטרוסקופיה, דרכי בליעה, סיטי ריאות, MRI בראש ובעמוד שידרה צווארי. היה גם במרפאה למטיילים חוזרים וגם שם הבדיקות יצאו תקינות והם אמרו לו שאצלהם כבר אין לו מה לעשות. בקיצור הכל תקין והכל לא תקין. הוא לא נפגש עם חברים (טוען שהרוק שהוא צריך כל פעם לירוק מפריע לו), לא מסוגל לעשן, ואם יוצא לו לעשן אז למחרת בבוקר הליחה חומה ומגעילה אותו.
גם באוכן הוא סוג של סגפן אוכל רק בריא וירוקים וירד במשקל מאד.
בעבר עשה חדר כושר היום הוא חלש מדי כדי לעשות אימון וגם חשק אין לו.
הוא לא מוכן לשמוע על פסיכולוג או כדורים פסיכאטרים שיקלו עליו את החיים.
הוא בדיכאון כלום לא מעניין אותו והוא סובל מאד וכמובן אני סובלת לפחות כמוהו.
יעצו לי ללכת לפסיכולוג ולקבל אולי כיוון להגיע אליו נפשית כי הוא מסוגר ומדוכא.
רק בן 23 ילד שאהב את החיים בגדול, אהב את הים, פיתח את הגוף בחדר כושר, אהב חברים, אהב אוכל, אהב לבלות - בקיצור היה רגיל ועכשיו הוא שבור ומדוכא.
הייתי רוצה לשמוע אם יש איזה פסיכולוג/פסיכיאטר שמטפל במטיילים החוזרים מהודו שבורים נפשית או לחילופין איך אני יכולה להגיע בעצמי למומחה בנושא?
RE: 5 חודשים אחרי החזרה מהודו והמצב מחמיר
אהד
06.07.14 09:25
אם זה לא ברואיתי זה נשמע נפשי.
האם הוא לקח סמים. (בדרך כלל לא מודים בזה...)
שווה לבדוק מול כפר איזון לנפגעי סמים ורוחניות בהודו.
אולי הם נפגשו במקרים דומים ויוכלו לעזור.

http://www.izun.org.il/
RE: 5 חודשים אחרי החזרה מהודו והמצב מחמיר
יאיר
05.01.16 10:45
אני מאוד מקווה שיבריא ויחזור לעצמו זה נשמע סיפור עצוב ששומעים אותו הרבה.
צריכים להזהיר צעירים שלא להיסחף עם לקיחת סמים שם אבל לא עד רמה כדי לאסור אליהם לעשות שום דבר.
"איזון" זאת מילת המפתח. כמובן שכל גוף מגיב אחרת לכן צריכים להיות עוד יותר זהירים ולהקשיב לגוף.

כתבות על טורקיה