סיהנוק וויל קמבודיהסיהנוקוויל מורכבת מכמה חופים במרחקים של קילומטרים בודדים אחד מהשני. ישנם מקומות לינה ברמות שונות, החל מדורומים בחינם, דרך חדרים ב-5  דולר ועד חדרים במאות דולרים במלונות יוקרה. ישנם מקומות רבים עם חדרים זוגיים הכוללים מזגן וטלוויזיה במחירים של 10 עד 15 דולר.

   
בסביבות סיהנוקוויל יש מספר דברים לעשות. אפשר לצאת לשייט הכולל ביקור באיים, שנירקול ודייג חובבני. עלותו כ- 15 דולר והוא נמשך מהבוקר עד אחר הצהריים.


אפשר לצאת לטיול מאורגן בפארק הלאומי ריפ Reap National Park הנמצא כ- 25 ק"מ מסיהנוקוויל לכיוון פנומפן. עלותו של טיול כזה היא כ- 20 דולר. אבל אפשר לשכור אופנוע בהחל מ- 5 דולר למלא 3 ליטר דלק בעוד 4 דולר ולצאת באופן עצמאי לטיול הזה.
החופים הם רגילים אך היתרון שיש גלים לא רעים וזה קצת שינוי מהחופים של תאילנד שם בד"כ אין גלים כלל.

  

טיפים ומחירים:
  

  • נסיעה לחופים לסינוויל מפנומפן עולה בין 5 ל- 7 דולר, תלוי בסוג האוטובוס ואורכת 4 שעות.
  • חזרה לפנומפן 4 דולר עם חברת GST ב 7:15 בבוקר, החברה הטובה יותר עולה 5 דולר. כשמגיעים לפנומפן, חצי שעה אחרי זה יוצא אוטובוס לסיאם ריפ שעלותו היא 6.5 דולר.
  • לינה בסינקוויל בחוף בשם  Ochheuteal beach. ממוקם 5 דקות בטוקטוק מתחנת האוטובוסים (כקילומטר וחצי). עלות אופנוע טקסי הוא 2000 ריאל (חצי דולר). עלות טוקטוק אפילו עם 4 אנשים היא כ- 2 דולר, לא יותר.
  • עלות השכרת אופנוע בסינקוויל היא 5 דולר ודלק עולה כ- 5600 ריאל שזה 1.3 דולר בערך. האופנוע אוכל ליטר ל 35 ק"מ. אל תמהרו למלא מיכל.

  

 

 

כתבות וסיפורי מסע על קמבודיה