טיסה לקנדה

טיסות מישראל לקנדה, נוחתות בכמה מנמלי התעופה הבין-לאומיים של קנדה והם:אדמינטון, אוטווה, וונקובר, טורונטו, מונטריאול וקלגרי. אלה הם נמלי התעופה העיקריים שהטיסות מגיעות אליהם.

טיסה ישירה לקנדה יכולה לקחת בערך 12 שעות  , וטיסת חזור מקנדה  יכולה לקחת כ- 9 שעות.
     
במידה ובחרתם טיסה לקנדה שמגיעה לוונקובר (Vancouver International Airport), אתם תנחתו בריצ'מונד באיזור שנקראה "סי איילנד" (Sea Island). שדה התעופה ממוקם קרוב לממרכז של וואנקובר, כחמש עשרה קילומטרים בלבד.לנמל תעופה זה מגיעות הכי הרבה טיסות. נמל התעופה של וואנקובר נחשב לאחד מהטובים בעולם,  הוא זכה בכמה פרסים ותוכלו למצוא בנמל שלושה טרמינלים.

   

    
טיסות לקנדה מגיעות גם לנמל התעופה של טורונטו, זהו נמל התעופה הראשי והעסוק ביותר של קנדה. רוב הטיסות לקנדה נוחתות בשדה התעופה של טורונטו. שדה התעופה ממוקם קרוב למרכז, במרחק של עשרים ושבע קילומטרים מהמרכז. בשדה תעופה זה עוברות יותר מארבע מאות אלף טיסות לקנדה בשנה (יוצאות ונכנסות).הוא בעיקר משמש כנמל מרכזי של חברת אייר קנדה (Air Canada). הוא מכיל שלושה טרמינלים, כאשר אתם תגיעו בעיקר לתרמינל 1 (טיסות לקנדה של חברות קנדיות) וטרמינל 3 (טיסות לקנדה של חברות לא קנדיות). מנמל התעופה יהיה לכם קל ונח להגיע למרכז, יש אוטובוס "טורטונטו אקפרס" (Toronto Express), שמגיע עד למרכז העיר. או שתוכלו לקחת מונית או רכבת.

   
  
נמל תעופה נוסף שאליה מגיעות טיסות לקנדה היא שדה התעופה מונטריאול (Montréal-Pierre Elliott Trudeau International Airport). הוא גם ממוקם קרוב למרכז, כעשרים קילומטים בלבד.  נמל התעופה ממוקם בעיר שנקראת דורוואל (Dorval), על האי מונטריאול, ונמצא באיזוק קיובק (Quebec). יותר ממאתיים אלף טיסות לקנדה מגיעות לנמל תעופה זה. לאחר הטיסה לקנדה תוכלו להתנייד לאיזור המרכז בקלות ובנוחות. תוכלו לבחור לסוע ברכבת, אוטובוס או מונית. התחבורה הציבורית מאוד מפותחת ואין בעיית התמצאות. 

     

      
טיסות לקנדה מגיעות גם לעיר הבירה של קנדה שהיא אוטאווה (Ottawa).זהו נמל תעופה קטן יחסית אבל מאוד מפותח. הוא נח ויפה, ושירות הלקוחות שלו נחשב מצויין. הוא נחשב לאחד מנמלי התעופה הטובים בצפון אמריקה.
  
כרטיסי טיסה לקנדה יכולים להביא אותכם ליעדים שונים בקנדה. לא תמיד מומלץ לקנות כרטיסי טיסה לקנדה בדקה התשעים, זה יכול לייקר את העלויות של כרטיס הטיסה בהרבה, במיוחד בעונה.