כרטיסי טיסה ודילים ללונדון

לונדון הינה יעד פופולרי ותוכלו למצוא מספר רב של טיסות ישירות מישראל. טיסה ישירה מישראל ללונדון אורכת כ-5 שעות. ישנם מספר חברות הטסות מישראל וביניהם:: אל-על ,בריטיש אירווייס ועוד.

תוכלו לגם לבחור לטוס ללונדון בטיסה עם עצירה . ואז תוכלו לטוס עם מספר רב יותר של חברות, וביניהם: סוויס, אליטליה, KLM ועוד.

 

כאשר אתם קונים כרטיס טיסה ללונדון תוכלו לבחור עם איזה חברת תעופה תרצו לטוס וכן לאיזה שדה תעופה.

 נמל התעופה הגדול ביותר בלונדון הינו נמל התעופה הית'רו. הוא נחשב לאחד מנמלי התעופה העמוסים והמתקדמים בעולם.לשדה התעופה הית'רו יש חמישה טרמינלים ומהם יוצאות טיסות למספר היעדים הגדול ביותר בעולם.

       

ליד נמל התעופה הית'רו תוכלו למצוא מספר רב של בתי מלון ,לכל הנוסעים הממריאים או נוחתים בלילה. נמל התעופה  ממוקם כ-24 ק"מ ממרכז לונדון.תוכלו למצוא מספר דרכי תחבורה מהשדה למרכז לונדון. רכבות, אוטוביסים ומוניות.

   

   

נמל התעופה השני בלונדון הינו נמל התעופה גטוויק, שהוא שדה התעופה השני בגודלו בלונדון. הוא ממוקם כ-45 ק"מ ממרכז לונדון. תוכלו לקחת רכבת או מונית כדי להגיע למרכז העיר.

    

נמל התעופה השלישי בגודלו בלונדון הינו שדה התעופה סטנסטד, הוא ממוקם כ-26 ק"מ מלונדון. רוב הטיסות היוצאות מנמל התעופה הם ליעדים אירופאיים וים-תיכוניים. אמצעי התחבורה משדה התעופה ללונדון הם ע"י רכבות ומוניות.

       

נמל התעופה הביעי בלונדון הינו שדה התעופה לוטון, הוא ממוקם במרחק של 56 ק"מ מלונדון. אמצעי התחבורה משדה התעופה ללונדון הם ע"י רכבות או מוניות.

    

נמל התעופה החמישי בלונדון הינו שדה התעופה לונדון סיטי. שדה תעופה זה ממוקם כ-9.5 ק"מ מלונדון. שדה התעופה הוא קטן יחסית ובעיקר מגיעות אליו טיסות עסקים וטוסות פנים. אצמעי התחבורה משדה התעופה ללונדון הם ע"י רכבות, אוטובוסים ומוניות.

     

כדי לרכוש כרטיס טיסה ללונדון תוכלו להיכנס לכל סוכנות נסיעות ולקנות כרטיס עם חברת התעופה שתבחרו. תוכלו גם לבחור לרכוש דילים של טיסה+ מלון.

   

כאשר אתם טסים ללונדון, מומלץ להגיע לנמל התעופה כשלוש שעות לפני זמן ההמראה המתוכנן.

חשוב לציין שכל חנויות הדיוטי פרי בנמלי התעופה בלונדון נסגרות בשעה 21.00 ונפתחות רק בשעה 8 בבוקרו של יום המחרת.                      

  

          

טיסות ללונדון אפשר לקנות במחירים מוזלים דרך חברת תומסון, תומסון מספקת טיסות ללונדון במחירים מוזלים.

טיסה ללונדון דרך תומסון יכולה להגיע ל-200$, זה זול אתם יכולים לבקש לא לשלם על ארוחות ועוד אפשרויות. כרטיסי טיסה ללונדון או טיסות ללונדון על מנת לקבל מחיר מוזל דרך טומסון, עדיף להזמין מראש ולא בדקה ה -90.

       

דילים ללונדון - כיום יש תחרות על הטיסות ללונדון, יש מספר חברות שנותנות שירות זה. המחרים יכולים לנוע בין 200$ ל-800$, לטיסה ליחיד (כמובן שהכל תלוי בביקוש ובעונה). יש גם דילים ללונדון שכוללים טיסה ומלון, אל תשכחו לשאול על מסי הנמל ומס הדלק.

      

          

קיימות טיסות ללונדון ברב ימי השבוע, התחרות היא רבה, והמחירים מגוונים. אם אתם קונים טיסות ללונדון לא בעונה, עדיף להזמין בדקה ה -90 והמחיר יהיה נמוך גם בטיסות סדירות. בעונה להזמין טיסות ללונדון בדקה ה -90 זה סיכון, ואף יכול לצאת יותר יקר.

 

רשימת ערים ומקומות באנגליה

כתבות וסיפורי מסע על אנגליה