אתרים, אטרקציות, מוזיאונים מיוחדים לילדים בדבלין

בדבלין יש אטרקציות רבות לילדים, ואתרים ומוזיאונים שגם ההורים וגם הילדים ייהנו מהם.

    

גן החיות של דבלין –  גן החיות נפתח לראשונה בשנת 1830 .גן החיות הוא אחד מהאטרקציות המרכזיות למשפחות בעיר ומבקרים בו קרוב למליון אנשים בשנה. בעלי החיים חיים בקבוצות חברתיות טבעיות, הם בריאים, מתרבים בטבעיות ומגדלים את גוריהם. ניתן לתצפת עליהם במקומם הטבעי. במקום יש מגוון גדול של חיות: יונקים, ציפורים, זוחלים, חסרי חוליות ועוד.
www.dublinzoo.ie

    

    

Viking Splash Tour – בואו תיהנו מסיור ברחבי דבלין. לראות את האתרים הפופולאריים בעיר ותלמדו על ההיסטוריה של המקום. זוהי הרפתקה מהנה ומרגשת לכל המשפחה. הסיור הוא ביבשה ובמים.
www.vikingsplash.ie

    

Sea Safari – זוהי הרפתקה ימית מופלאה. סירות מתנפחות ייקחו אתכם לסיבוב במפרץ דבלין ולאורך קו החוף במהירות גבוהה. תוכלו לראות את הציפורים ואת חיות הבר של איזור דבלין. המדריך ילמד קצת על ההיסטוריה המקומית, תרבות ומורשת האזור.

    
במהלך הסיור תבקרו ב Dalky Islnad, Irelands Eye, Malahide, Killiney Bay ועוד. תוכלו לראות סוגים שונים של ציפורים, דולפינים, כלבי ים, עופות ימיים ועוד.
האטרקציה מתאימה מגיל 8.
www.seasafari.ie

    
Airfield House and Farm – תוכלו לקחת את הילדים לראות חווה פעילה בתוך העיר. תוכלו לראות כבשים, סוסים, פרות, תרנגולות, חזירים ועוד. ישנם מגוון פעילויות לילדים בחווה.
www.airfield.ie

    

Malahide Castle – זהו אחד מהאתרים הפופולאריים בדבלין. זהו אתר מושלם לכל המשפחה, הבנות יתלהבו מהארמון של טרה – אחד מבתי הבובות המפורסמים בעולם המכיל אוסף בובות וצעצועים עתיקים. הבנים יתלהבו מהרכבת – שהיא הרכבת המיניאטורית הגדולה בעולם. תוכלו לקחת סיור של הארמון וליהנות מארוחת צהריים במסעדה שבמקום.

    

The National Aquatic Centre – זהו המקום המושלם לקחת את הילדים כשיורד גשם בחוץ. מרכז הימי הלאומי הוא פארק מים מקורה, אחד מהגדולים מסוגו באירופה. תוכלו להנות ממגלשות מים גדולות, בריכות, בריכות גלים, מתקני מים שונים ועוד. יש במקום איזור המתאים גם לילדים קטנים מתחת לגיל 8.
www.nationalaquaticcentre.ie

    

Imaginosity, Dublin Children Museum -  מוזיאון זה הוא מקום חינוכי, י צירתי  ואינטראקטיבי לילדים מתחת לגיל 9 ומשפחותיהם. זהו מקום לילדים ומבוגרים לעסוק במשחקים יצירתיים. התערוכות מיעדות לעודד למידה דרך משחק ומפעיל את דמיונכם דרך סקרנות וגילוי.
www.imaginosity.ie

     

Lambert Puppet Theatre and Museum – למברט הוא תיאטרון הבובות הוותיק ביותר באירלנד. המקום הוקם בשנת 1972 ע"י יוג'ין למברט ומשפחתו. התיאטרון מציג הופעות משפחתיות ברוב סופי השבוע ובחגים מיוחדים. במקום יש אודיטוריום המכיל 250 מקומות, סטודיו קטן, מוזיאון בובות ומקום מיוחד לאירועים.

www.lambertpuppettheatre.ie

    

The Ark – זהו מרכז תרבותי המתאים לילדים. יש במרכז מגוון פעילויות לילדים כגון פעילויות באמנות חזותית, מוזיקה, תיאטרון ואדריכלות. יש במרכז הרבה גירויים לילדים החל מביצוע, צפייה והאזנה. המרכז מתאים לילדים מגיל 3 עד 14 , הוא ממקום באזור הטמפל בר במרכז העיר.
http://ark.ie/

    

 

רשימת ערים ומקומות באירלנד

כתבות על אירלנד