טיסות לניו יורק

טיסות לניו יורק אורכת כ- 10-11 שעות בהלוך וכ- 9 שעות בחזור.

ישנם מגוון רחב של חברות שמציעות טיסות לניו-ורק. תוכלו לבחור טיסה ישירה לניו-יורק או טיסה עם עצירת ביניים.

  

תוכלו לבחור דילים או חבילות נופש לניו-יורק.

      

חברות התעופה שטסות בטיסה ישירה לניו-יורק הם: אל-על, Delta וקונטיננטל – הם החברות עם מחירי כרטיסי טיסה יקרים יותר.

  

חברות שטסות לניו-יורק עם עצירת ביניים הם: בריטיש, טליטליה, סוויס ו-  Transaero – הם חברות עם מחירי כרטיסי טיסה זולים יותר.

   

תוכלו  גם לרכוש כרטיסי טיסה לניו-יורק מוזלים יותר עם תזמינו כרטיסים ברגע האחרון או כרטיסים שנרכשו במבצע.

  


טיסות לניו יורק נוחתות בשלושה נמלי תעופה עיקריים, אחד מההם הוא ניוארק (Newark). הוא נמל התעופה שנמצא בניו ז'רסי, הוא אחד המוקדים המרכזיים של חברת קונטיננטל איירלנס האמריקאית.הוא התחיל לתפקד בשנת 1928. כיום יש בניוארק שלושה טרמינלים (Terminal A, Terminal B, Terminal C), לכל טרמינל יעוד משלו.

20% של טיסות לניו יורק נוחתות בניוארק.


טיסות לניו יורק שלא מגיעות משטח ארצות הברית לא יכולות לנחות בטרמינאל A, זהו הטרמינאל היחיד שאין בו את הביקורת של שירותי ההגירה, הוא בעיקר משרת לצורכי טיסות פנימיות. טיסות לניו יורק שהם לא של קונטיננטל נוחתות בטרמינאל B, זהו טרמינאל גדול ומשמש להמראות ונחיתות של חברות תעופה זרות. טיסות לניו יורק שהם של חברת קונטיננטאל ימריאו וינחתו בטרמינאל C.

 

30% של טיסות לניו יורק נוחתות בלה גוארדיה.

טיסות לניו יורק יכולות להגיע גם לנמל תעופה לה גוארדיה (LaGuardia). הוא נמצא באמצע ניו יורק סיטי, על יד הים. לה גוארגיה במקור נקרא נקרא גלן קורטיס (Glenn H. Curtiss Airport), לאחר מכן שונה לו השם עוד פעם לנורף ביץ' איירפורט (North Beach Airport), ובשנות השישים הוא נקרא (מחדש כמובן) לה גוארדיה על שם ראש העיר. לה גוארדיה מחולק לארבעה חלקים, שניים מהם שייכים לצבא.

      


טיסות לניו יורק נוחתות בטרמינל שנקרא CBT (Central Terminal Building), הוא טרמינל ענק שמחולק לארבעה חלקים, גם כאן כל חלק שייך לחברות טיסה מסויימות.


50% של הטיסות לניו-יורק נוחתות בJFK.

טיסות לניו יורק יכולות גם לנחות גם בנמל התעופה JKF על שם ג'ון פיצ'דרלד קנדי (John F. Kennedy), שהיה נשיא ארצות הברית שנרצח בעשרים ושתיים בנובמבר 1963. זהו שדה התעופה הגדול ביותר של ניו יורק, הוא מכיל עשרה טרמינלים (כאשר אחד למסוקים), עוברים בו בערך ארבעים מיליון נוסעים בשנה, והוא שוכן ברובע קויינס של ניו יורק כמובן.

  


מיליוני טיסות לניו יורק מתבצעות בשנה, יותר ממאה מיליון מבקרים בשנה בשלושה שדות התעופה האלה, האמריקאים הם עם דיי מסודר אבל מאוד בירוקרטי. במקרה של אובדן מזוודות, יש תהליך שבואפשר לקבל החזרי הוצאות (אפשר לדרוש 50$ ליום, ויש חברות שנותנות יותר, אבל חייבים לבקש. מקרים. צריך לשמור את כל הקבלות ולשלוח אליהם ואז אחרי שלושה חודשים מקבלים את הכסף. צריך לוודא את מספר הפנייה, ולזכור את התארכים שהתבצעו טיסות לניו יורק).

       

בדרך כלל רוב המטיילים מגיעים לניו-יורק לשבוע ימים ומשם ממשיכים למקום אחר. ניו-יורק נחשבת יקרה יחסית. מניו-יורק תוכלו להמשיך לעיר אחרת בטיסה פנימית  או בנסיעה ברכב או באוטובוס. תוכלו למצוא טיסות המשך מניו-יורק לכל מקום אחר בעולם.

    

הטסים לניו-יורק יוכלו להנות מעיר תוססת, הצגות בברודווי, טיול בסנטרל פארק, גורדי שחקים, מסעדות טובות, מוזיאונים, ביקור בפסל החירות, בניין האמפייר סטייט, כיכר טיימס, קניות ועוד. ובקיצור ביקור בארץ האפשרויות.