טיסות לקולומביה

גם להעצים את החוויה של הטיול וגם לחסוך כסף!

דמיינו את עצמכם מטיילים בדרום אמריקה כשאתם כבר יודעים ספרדית

ידיעת השפה תשדרג לכם את הטיול ברמות שאתם בכלל לא מבינים!!!

כנסו ללמוד עוד

טיסה מישראל לקולומביה מתבצעות בד"רכ  דרך מדריד או אמסטרדם עם חברתKLM  או איבריה. תוכלו למצוא טיסה לקולומביה כמעט בכל יום בשבוע. ניתן גם לבחור טיסה לקולומביה עם חברת תעופה אחרת ולשלב את הטיסה עם יעד אחר. הטיסה לקולומביה נוחתת בבוגוטה.

טיסה מישראל לבוגוטה בקולומביה אורכת כ-17 שעות.

     

תוכלו גם לרכוש חבילות נופש לקולומביה או דילים שונים לקולומביה.

       

הרבה מטיילים צעירים אחרי צבא בוחרים לרכוש כרטיסי טיסה לקולומביה ולהנות מטיולי טבע ונופים. להנות מתופעות טבע ייחודיות ומרהיבות. ג'ונגלים מרובים ובעלי חיים נדירים.

מומלץ לטייל בקולומביה לפחות חודש ימים כדי להנות ממגוון האתרים והאטרקציות.

       

טיול בקולומביה מתאים למטיילים מכל הגילאים וותוכלו להנות ממדינה ירוקה עם נופים מרהיבים ומערים קולוניאליות, אתרים ארכיאולוגים, קרנבלים, מוזיאונים בתי קפה וכמובן החופים המדהימים שיש בה.

      

העונה היבשה היא המועדפת לטיול בקולמביה בין דצמבר למרץ אבל אין מניעה לטייל גם בתקופות אחרות עקב קרבתה של קולומביה לקו המשווה.


ישנן מספר דרכי הגעה לקולומביה. מעברים יבשתיים, דרך הים לנמלי קולומביה והדרך הנפוצה, המהירה והנוחה היא טיסות לקולומביה המגיעות מרחבי אמריקה הלטינית, ארה"ב ואירופה.

מעברים יבשתיים בעבר היו מאוד מסוכנים עקב פעילות גרילה, ברוני סמים וחטיפות לשם כופר.

כיום המצב יותר טוב אבל עדיין עדיף להימנע ולקחת טיסה.

       

ישנם מחירים זולים יחסית לטיסות לקולומביה מאירופה וארה"ב כיוון שקולומביה ממוקמת בקצה הצפוני של דרום אמריקה ועל כן זמן הטיסה קצר יותר מאשר למדינות אחרות ביבשת שממוקמות דרומה לקולומביה.

   

טיסות לקולומביה נוחתות לרוב בנמל התעופה המרכזי של קולומביה בבירה בוגוטה אך ישנם נמלי תעופה בינלאומיים נוספים ברחבי קולומביה. בסאו אנדרס ובקרטאחנה, לכן אפשר להגיע עם טיסה לקולומביה ליעדים שונים במדינה.

    

בקולומביה יש כמובן גם טיסות פנים, בטוחות ומהירות יותר אך טיסה כזו גם עולה כסף רב יותר מהדרך היבשתית.
קולומביה מקושרת היטב דרך היבשה ולכן ניתן להגיע לא רק דרך טיסות אלא גם דרך מעברי גבול מוונצואלה, ברזיל ואקוודור אך מומלץ להיוועץ עם השגרירות ב קולומביה לפני המעבר ולהתעדכן במצב הביטחוני.


חוץ מטיסות  ומעברים יבשתיים, ספינות רבות מגיעות לנמלי קולומביה גם בצד הקריבי וגם בצד של האוקיינוס השקט, בעיקר מארה"ב מקסיקו ומאיים הקריביים.

    

מחירי כרטיסי טיסה מקולומביה ואליה ממרכז ומדרום אמריקה לפעמים יקרים עקב הבעיות הבטחוניות שיש בדרכי היבשה והביקוש הרב לטיסות, כך שמחיר טיסה לקולומביה ממדינה סמוכה יכול להסתכם במאות דולרים, לפעמים למעלה מ- 500 דולר לטיסה בכיווון אחד.

 

כתבות וסיפורי מסע על קולומביה