סקי באוסטריה

כיום, אוסטריה נחשבת לאחד המקומות המועדפים לצאת לחופשת סקי משפחתית, והיא מייצגת תמורה טובה יותר לכסף מאשר אתרי הנופש הפופולאריים ביותר של האלפים הצרפתיים.

    

עלות של חופשה בסיסית, הכוללת עלייה לרכבלים, הדרכות סקי, מסעדות ובילויים נמוכה יותר באוסטריה מאשר במדינות השכנות. יתר על כן, רמת השירות גבוהה יותר, ומערכת הרכבלים אינה פחותה ברמה.

    

אוסטריה משלבת מדרונות מרשימים, אפרה סקי ברמה גבוהה, ואווירה טובה. לאוסטריה יש מה להציע לכולם – אפילו לאלה שלא אוהבים סקי!!

    

    

6 אתרי הסקי המובילים של אוסטריה

    

ST. ANTON

    


זהו אחד האתרים המובילים באוסטריה, הן מבחינת מדרונות והן מבחינת האפרה-סקי. האתר ממוקם באזור טירול של האלפים האוסטריים, ומדרונותיו מתחילים בגובה של 1300 מטרים ומגיעים לגובה מקסימאלי של 2811 מטרים. עונת הסקי באתר הינו בין החודשים דצמבר למאי. סאן אנטון נחשב לאחד מאתרי הסקי השווים ביותר, וכן מציע חיי לילה סוערים. מדרונותיו מתאימים לרמות כל הגולשים. הארלברג סקי-פאס מקנה לגולש כניסה לאתרי סקי נוספים בקרבת מקום. האתר גם מציע מתקנים המתאימים לגולשי הסנובורד, וכן פארק המיועד לגושלי הסנוסורד.

    

אטרקציות נוספות
אטרקציות נוספות במקום הינם ברים, מסעדות, באולינג, מועדוני לילה, ביליארד, בריכה מקורה, בריכה המיועדת לילדים, החלקרח, מרכז ספורט, מרכז בריאות עם סאונה, מרכז טניס עם המון מגרשים למשחקי מגרש שונים, רחיפה, מסלולי הליכה, מוזיאון, ספרייה, וטיפוס. בנוסף, ישנם המון חנויות, בוטיקים ובתי קפה

    

דרכי הגעה
נמל התעופה הקרוב לאתר הינו הנל במינכן שבגרמניה, הנמצא במרחק נסיעה של כ-3 שעות מהאתר.

    

לינה
מלון מונטנה – מלון מחודש בקרבת אתר הסקי עם חדרים נוחים הכולל בר, חנייה מקורה ומרכז בריאות.

    

מלון גסטהאוס קריסטל – ממוקם כ-2 דקות מרכבלי הסקי, חדרים נוחים ב3 גדלים שונים, בר ומסעדה במקום.

    

כתובת של מרכז התיירות
KANDAHARWEG 9, A-6580, ST. ANTON AM ARLBERG
טל' במרכז: +43 5446 2352
טל' באתר הסקי: +43 5446 2565
פקס: +43 5446 2352 102

    

MAYRHOFN

    
האתר ממוקם בעמק זילר באזור טירול של האלפיים האוסטריים.  מדרונות האתר מתחילים בגובה של 600 מטרים ומגיעים לגובה מקסימאלי של 2500 מטרים. עונת הסקי באתר הינו בין החודשים דצמבר לאפריל. האתר הינו השלישי בגודלו באזור זה. באתר שני הרים שונים שעליהם עושים סקי, ובנוסף הסופר-זילרטל סקי-פאס מקנה לגולש תוספת של מאות קילומטרים, כך שאזור הסקי המקסימאלי מגיע בקירוב ל-630 ק"מ. מדרונות הסקי מתאימים לרמות כל הגולשים. האתר מאוד פופולארי בקרב גולשי הסנובורד, שכן הוא מציע מתקנים המתאימים לגולשים ופארק המדורג ברמה גבוהה מאוד המיועד לסנובורד. בחודשי הקיץ, ניתן לעשות סקי קרחונים בקרחון הינטרטוקס הנמצא בקרבת מקום.

    

אטרקציות נוספות
האטרקציות הנוספות במקום הינם ברים, מסעדות, באולינג, מועדוני לילה, ביליארד, בית קולנוע, בריכות מקורות, סאונות, החלקרח, מרכזי ספורט, רכיבה על סוסים, מסלולי הליכה, מוזיאון, מרכזי בריאות, אופנועי הרים, ראפטינג שלג, ובנוסף ישנם מופעי אקרובטיקה בשלג. כמו כן, מידי שנה בחודש אפריל יש במקום פסטיבל הסנו-בום (פצצת השלג), מופע מוזיקה ענק הכולל אומנים מפורסמים מרחבי העולם.

    

דרכי הגעה
נמל התעופה הקרוב לאתר הסקי הינו הנמל של אינסברוק הנמצא במרחק נסיעה של כשעה וחצי ממנו.

    

לינה
מלון קרמרוויט – מלון 4 כוכבים הממוקם כ 500 מ' מרכבלי הסקי. במלון בר, מסעדה, חדרי משחק לילדים, ומרכז בריאות עם סאונות ובריכות.

    

מלון גסטהאוס טאנר – חדרים נוחים במרחק נסיעה קצרה מאתר הסקי. הגסטהואס כולל מרכז בריאות עם סאונות, וחדר כושר.
     
כתובת של מרכז התיירות
HAUPTSTRASSE 472, A-6290 MAYRHOFEN
טל' במרכז: +43 5285 62277
טל' באתר הסקי: +43 5285 62373
פקס: +43 05285 62277 161

    

    
LECH

    
האתר ממוקם באזור ווררלברג שבאלפים האוסטריים.  מדרונות האתר מתחילים בגובה של 1450 מטרים ומגיעים לגובה מקסימאלי של 2811 מטרים. עונת הסקי באתר הינו בין החודשים נובמבר לאפריל. האתר מקושר בעזרת רכבלים לאתר צורס, וכן האתר חולק את הארלברג סקי-פאס עם סאן אנטון. באתר מדרונות המתאימים לרמות כל הגולשים, וכן האתר מציע הדרכות סקי. בנוסף, ישנם מתקנים לגולשי הסנובורד וכן פארק המיועד לסנובורד.

    

אטרקציות נוספות
האטרקציות השונות הם ברים, מסעדות, מועדוני לילה, ביליארד, באולינג, החלקרח, מרכז ספורט, מוזיאונים, טיסות הליקופטר, רחיפה וקפיצות ממטוס, ומסלולי הליכה. אטרקציה מעניינת נוספת במקום היא צפייה בצבאים האוכלים לאור ירח, מנקודת תצפית שנבנתה במיוחד למטרה זו.

    

דרכי הגעה
נמל התעופה הקרוב ביותר לאתר הינו הנמל של ציריך הנמצא במרחק של כשעתיים וחצי נסיעה ממנו.

    

לינה
מלון לק – מלון 3 כוכבים המציע 5 גדלים של חדרים המתאימים ליחידים ומשפחות. במלון מרכז בריאות.

    

מלון/פנסיון אלפהורן – במקום מגוון חדרים בגדלים שונים. המלון בקרבת אתרי הסקי.

    

כתובת של מרכז התיירות
HNR. 200 (RUPIKOPFBAHN), A-6764 LECH AM ARLBERG
טל' במרכז: +43 (0) 5583 2824
טל' באתר הסקי: +43 (0) 810 966 150
פקס: +43 (0) 5583 282423

    

SAALBACH

    


האתר ממוקם באזור זלצבורגרלנד שבאלפים האוסטריים. מדרונות הסקי של האתר מתחילים בגובה של 1003 מטרים ומגיעים לגובה מקסימאלי של 2100 מטרים. עונת הסקי באתר הינו בין החודשים דצמבר לאפריל. מדרונות האתר מתאימים לרמות כל הגולשים, וכן האתר מציע סקי לילי ומדרונות המתאימים לגולשי הסנובורד ופארק המיועד לסנובורד. לאתר מערכת הרכבלים המתוחכמת ביותר באוסטריה, הנמצאת ממש במרכז העיר.

    

אטרקציות נוספות
בין האטרקציות במקום יש ברים, מסעדות, מועדוני לילה, ביליארד, באולינג, החלקרח, בריכה מקורה, רחיפה, גולף, רכיבה על סוסים, קזינו, מוזיאונים ומסלולי הליכה.

    

דרכי הגעה
נמל התעופה הקרוב לאתר הינו הנמל של זלצבורג הנמצא במרחק נסיעה של שעה וחצי מהאתר.

    

לינה
מלון ספורט אקטיב – המלון ממוקם בקצה העיר, ויש גישה ישירה לאתר הסקי. במלון מסעדה, בר, מרכז בריאות, חנייה מקורה, וחדרים בגדלים שונים.

    

מלון אוסטריה– מלון הפועל על בסיס שבועי, עם חדרים נוחים בגדלים שונים, מסעדה, בר, חנייה, וחדרי משחק לילדים. אתר הסקי נמצא במרחק הליכה של 25 דקות מהמלון.

    

כתובת של מרכז התיירות
GLEMMTALER LANDESSTRASSE 550, A-5753 SAALBAH
טל' במרכז: +43 6541 680068
טל' באתר הסקי: +43 6541 680068
פקס: +43 6541 680069

    
ZELL AM SEE

     


האתר ממוקם באזור זלצבורגרלנד שבאלפים האוסטריים. מדרונות הסקי של האתר מתחילים בגובה של 750 מטרים ומגיעים לגובה מקסימאלי של 2000 מטרים. עונת הסקי באתר הינו בין החודשים נובמבר למרץ, ובחודשי הקיץ האתר מציע סקי קרחונים. האתר מקושר לאתר סקי קפרון אך לא ע"י רכבלים. מדרונות האתר מתאימים לרמות כל הגושלים. באתר מתקנים המתאימים לגולשי הסנובורד, וכן פארק המיועד לסנובורד.

    

אטרקציות נוספות
אטרקציות נוספות במקום הם מגוון חנויות במרכז העיר, וכן מסעדות שונות. בנוסף, יש ברים, מסעדות, מועדוני לילה, בית קולנוע, באולינג, החלקרח, בריכה מקורה, מרכז ספורט, רכיבה על סוסים, מטווח, רחיפה, טיסה, קפיצה ממטוס, מסלולי הליכה, שייט על הקרח באגם זל. בעיר הסמוכה, קפרון ישנם מופעים ופסטיבלים המתקיימים בטירה. ניתן גם  לבקר במעיינות התרמיים בגסטיין, במכרות המלח בהליין, במפלים הגבוהים ביותר באירופה הנמצאים בקרימל, ובמוזיאון של הפארק הלאומי הנמצא במיטרסיל.

    

דרכי הגעה
נמל התעופה הקרוב לאתר הינו הנמל של זלצבורג הנמצא במרחק נסיעה של כשעה מהאתר.

    

לינה
מלון פארק אלן-פארק  - מלון עם חדרים נוחים בגדלים שונים בקרבת אתר הסקי. במלון ארוחת בוקר מגוונת, וקייטרינג לארוחות האחרות. המלון מתאים מאוד למשפחות עם ילדים במיוחד בשל המחיר.

    

מלון סיהוף – מלון הממוקם בין האגם למרכז העיר. ניתן לבחור מבין חדרים הפונים למרכז העיר או לאגם. המלון נמצא בקירוב לאתר הסקי ומציע מסעדה, חנייה מקורה, וכן חדר כושר. 

    

כתובת של מרכז התיירות
POSTFACH 8, A-5700 ZELL AM SEE
טל' במרכז: +43 6542 789
טל' באתר הסקי:+43 6542 789 211  
פקס:+43 6542 789 216 

    

ALPBACH

    


זהו אחד העיירות היפים ביותר באוסטריה, הממוקם באזור טירול שבאלפים האוסטריים. מדרונות האתר מתחילים בגובה של 670 מטרים ומגיעים לגובה מקסימאלי של 2025 מטרים. עונת הסקי באתר הינו בין החודשים דצמבר לאפריל. מדרונות האתר מתאימים בעיקר למתחילים והאתר מקושר ע"י רכבלים לאתר אינראלפבאך, ובו מדרונות אידיאליים לרמות כל הגולשים. האתר מציע סקי לילי, וכן מתקנים המתאימים לגולשי הסנובורד. באתר הדרכות סקי למתחילים.

    

אטרקציות נוספות
אטרקציות נוספות במקום הינם, ברים, מסעדות, בריכה מקורה, מגלשות ענק, ומסלולי הליכה. אחת מהאטרקציות המרכזיות בעיר היא מתחם הבריכות המקורות, הכולל סאונות, מסאג'ים, ובריכות ענק עם מפלים.

    

דרכי הגעה
נמל התעופה הקרוב ביותר לאתר הינו הנמל של מינכן שבגרמניה, הנמצא במרחק נסיעה של כשעתיים מהאתר.

    

לינה
מלון אלפבכרהורף
– מלון 4 כוכבים הממוקם במרכז העיר, במרחק 5 דקות הליכה מרכבלי הסקי. במלון בריכה, מסעדה, וחדרים בגדלים שונים.

    

בית קריסטל – דירות בגדלים שונים המתאימות למקסימום 8 אנשים במרחק של  5 דקות ממרכז העיר. הדירות כוללות מטבח מאובזר, וחנייה.

    

כתובת של מרכז התיירות
NR. 311, A-6326 ALPBACH
טל' במרכז: +43 5336 5233
טל' באתר הסקי:+43 5336 5233 25
פקס: +43 5336 5233 24

 

רשימת ערים ומקומות באוסטריה