טיסות לצכיה

טיסות לצ'כיה נוחתות בפראג. הטיסה לצ'כיה אורכת כ-3.5 שעות. תוכלו למצוא טיסות לצ'כיה בכמעט 20 חברות תעופה שונות.

תוכלו לבחור האם לטוס בטיסה סדירה ישירה דרך חברות התעופה אל על או חברת התעופה הצ'כית CSA .

   

תוכלו לבחור לטוס בטיסה סדירה לא ישירה לפראג דרך חברות התעופה השונות: Turkish Airlines דרך איסטנבול, Hungarian Airlines דרך בודפשט, Lufthansa דרך פרנקפורט, Polish Air דרך ורשה, Austrian Airlines דרך וינה, Swiss Intl. דרך שוויץ, Alitalia דרך רומא או Brussels Airles  דרך בריסל.

או שתוכלו לבחור לטוס בטיסות שכר,טיסות צ'רטר לפראג, צ'כיה.

    

   

דרך נוספת להנות מטיסה לצ'כיה היא ע"י הזמנת דילים לצ'כיה או חבילות נופש לצ'כיה. הדילים וחבילות נופש כוללות בתוכם טיסה לפראג ובית מלון. תוכלו גם לבחור חבילת נופש הכולל טיול מאורגן לצ'כיה.

    

שדה התעופה בפראג נקרא Prauge Ruzyne Airport והוא ממוקם 20 ק"מ צפונית מערבית לפראג.

   

אלו המגיעים ברכב ממרכז פראג צריכים לעקוב אחרי שילוט השדה לכיוון קלדנו (Kladno) או סלן (Slan).לאלו המשתמשים בתחבורה ציבורית-אוטובוס מספר 100 נוסע מהשדה לתחנת המטרו Zlicin (כרבע שעה נסיעה). אוטובוסים 119 ו-254 נוסעים מהשדה לתחנת המטרו Dejvická (כ-20 דקות נסיעה). בלילה פועלים שני אוטובוסים של חברת DP Praha. מידע אפשר למצוא באתר האינטרנט שלהם (www.dp-praha.cz) ויש להם עמדת מידע באולם הנחיתות. מול אולם זה יש גם תחנת יציאה של מיניבוסים.

         

טיסות לצ'כיה מגיעות רק לפראג. אז מה עושים אם רוצים להגיע למקום אחר? בצ'כיה ישנה רשת של טיסות פנים תכופות בקווי פראג-אוסטראבה ופראג-ברנו. באם זה לא מספק בעזרת רשת הרכבות הצ'כית ניתן להגיע כמעט לכל מקום במדינה. לעתים עדיף לנסוע באוטובוסי האקספרס שאמנם יקרים יותר, אך לרוב נוחים ומהירים יותר ובכל מקרה גם הם זולים יותר בהשוואה לשאר אירופה.

 

רשימת ערים ומקומות בצ'כיה

כתבות וסיפורי מסע על צ'כיה