טיסות להולנד

טיסה להולנד מאוד פופולרית בקרב הישראלים ולכן תוכלו למצוא טיסה להולנד כל יום. זמן הטיסה לאמסטרדם אורכת קרוב לחמש שעות. שדה התעופה העיקרי בו נוחתות טיסות להולנד הוא שחיפהול, אמסטרדם (Amsterdam Airport Schiphol). השדה ממוקם 15 ק"מ דרום מערבית לאמסטרדם.ניתן לנהוג דרך הכביש המהיר A4 המקשר לאמסטרדם, האג ורוטרדם. שדה התעופה שחיפהול הוא הרביעי בגודלו באירופה.

   

היעד המרכזי של רוב הטסים להולנד היא עיר הבירה אמסטרדם, עיר תיירותית, תוססת עם שלל אטרקציות.

    

טיסות להולנד סדירות וישירות ניתן למצוא בחברות התעופה אל על  ובחברה ההולנדית KLM. חברות אירופאיות נוספות מפעילות טיסות להולנד עם עצירת ביניים, כגון: Russian Airlines עם עצירה במוסקבה, Turkish Airlines עם עצירה בטורקיה, Alitalia עם עצירה ברומא ועוד.

טיסות להולנד הם מאוד פופולריות ולכן כמעט תמיד תוכלו למצוא טיסות ברגע האחרון ובכך להוזיל את עלויות הטיסה.

       

דרך נוספת לטוס להולנד הוא ע"י דילים וחבילות נופש להולנד. דילים להולנד כוללים טיסה , בית מלון , לפעמים השכרת רכב, טיסות פנימיות, טיולים מאורגנים, כרטיסים להופעות ועוד.

    

באם מגיעים להולנד ממדינה אירופאית אחרת, אין בעיה למצוא טיסות פנים אירופאיות או להשתמש ברכבות ה-Thalys המהירות והנוחות מערים מרכזיות ביבשת.

   

ביציאה משדה התעופה יש שילוט ברור.למשתמשים בתחבורה ציבורית ישנה תחנת רכבת באולם המרכזי של הטרמינל.

   

ישנן רכבות ישירות לתחנה המרכזית של אמסטרדם כאשר אורך הנסיעה הוא כ-15 דקות.ישנן גם רכבות לילה שמגיעות לאוטרכט, לתחנה המרכזית של אמסטרדם, ליידן, האג, דלפט ורוטרדם.ישנן גם הרכבות המהירות בהזמנה בלבד (Thalys) המגיעות לערים מרכזיות ברחבי אירופה.    

       

שדה נוסף אליו מגיעות טיסות להולנד הוא ברוטרדם (Rotterdam Airport), השדה ממוקם 8 ק"מ צפון מערבית מרוטרדם ו-25 ק"מ דרום מזרחית להאג.למגיעים ברכב מאמסטרדם והאג יש לנסוע דרך ה-A4 לכיוון רוטרדם ולהחליף לכביש A13 לכיוון רוטרדם בצומת Prins Claudsplein מכביש זה יהיה שילוט ברור לשדה התעופה.מי שנוהג מאוטרכט צריך לקחת את ה-A12 לכיוון רוטרדם, ב-Gouda יש לקחת את ה-A20 לכיוון ה"וו" של הולנד ואז לצאת ל-A13 לכיוון אג.

    

למשתמשים בתחבורה ציבורית יש את אוטובוס מספר 33 שנוסע מ/לתחנה המרכזית של רוטרדם.זמן הנסיעה הוא כ-20 דקות.תחנת האוטובוס בשדה ממוקמת מלפני בניין הטרמינל.יש גם שאטל (Rotterdam Airport Shuttle) שפועל מ/לתחנה המרכזית של אמסטרדם (זמן נסיעה כ-70 דקות),תחנה המרכזית של האג (זמן נסיעה כ-45 דקות) ודלפט (זמן נסיעה כ-20 דקות).

 

כתבות על הולנד