טיסות לאמסטרדם

טיסות לאמסטרדם מגיעות להיכן שרוב הטיסות להולנד מגיעות וזה הוא השדה שחיפהול אמסטרדם (Amsterdam Airport Schiphol).

     

לאחר הטיסה לאסטרדם,אבם תגעו לשדה שממוקם 15 ק"מ דרום מערבית לאמסטרדם. ניתן לנהוג דרך הכביש המהיר A4 המקשר לאמסטרדם, האג ורוטרדם. יציאה לשדה התעופה יש שילוט ברור' למשתמשים בתחבורה ציבורית ישנה תחנת רכבת באולם המרכזי של הטרמינל.

      

      

ישנן גם רכבות ישירות לתחנה המרכזית של אמסטרדם כאשר אורך הנסיעה הוא כ-15 דקות, גם רכבות לילה שמגיעות לאוטרכט, לתחנה המרכזית של אמסטרדם, ליידן, האג, דלפט ורוטרדם.ישנן גם הרכבות המהירות בהזמנה בלבד (Thalys) המגיעות לערים מרכזיות ברחבי אירופה.

           

אם במקרה לחלוטין אינכם מוצאים טיסות לאמסטרדם אשר פנויות בתאריך הרצוי, ניתן גם לטוס לשדה רוטרדם (Rotterdam Airport), השדה ממוקם 8 ק"מ צפון מערבית מרוטרדם ו-25 ק"מ דרום מזרחית להאג.למגיעים ברכב מאמסטרדם והאג יש לנסוע דרך ה-A4 לכיוון רוטרדם ולהחליף לכביש A13 לכיוון רוטרדם בצומת Prins Claudsplein מכביש זה יהיה שילוט ברור לשדה התעופה.

      

מי שנוהג מאוטרכט צריך לקחת את ה-A12 לכיוון רוטרדם, ב-Gouda יש לקחת את ה-A20 לכיוון ה"וו" של הולנד ואז לצאת ל-A13 לכיוון האג.למשתמשים בתחבורה ציבורית יש את אוטובוס מספר 33 שנוסע מ/לתחנה המרכזית של רוטרדם, זמן הנסיעה הוא כ-20 דקות. תחנת האוטובוס בשדה ממוקמת מלפני בניין הטרמינל, יש גם שאטל (Rotterdam Airport Shuttle) שפועל מ/לתחנה המרכזית של אמסטרדם (זמן נסיעה כ-70 דקות),תחנה המרכזית של האג (זמן נסיעה כ-45 דקות) ודלפט (זמן נסיעה כ-20 דקות).

      

טיסות לאמסטרדם ניתן למצוא בחברות התעופה הישראליות אל על וישראייר, בחברה ההולנדית KLM ובחברות אירופאיות נוספות בטיסות סדירות וטיסות צ'ארטר.זמן הטיסה הוא 4-5 שעות.באם מגיעים להולנד ממדינה אירופאית אחרת, אין בעיה למצוא טיסות פנים אירופאיות או להשתמש ברכבות ה-Thalys המהירות והנוחות מערים מרכזיות ביבשת. 

 

כתבות וסיפורי מסע על הולנד