הנסיעה הגדולה לחו"ל וכל מסע אחר בעולם אלו תקופות בלתי נשכחות שיש בהן המון חוויות מהנות, וגם לא מעט הזדמנויות לתמונה שתנציח אותן. אתם מצלמים את החבר'ה מהטיול, את הבילויים, את הנופים והאטרקציות, המאכלים המיוחדים, הצבעוניות האקזוטית ועוד אלף ואחת תמונות מרתקות. היום, עם המצלמות הדיגיטליות לא צריך לעשות חשבון ואפשר לצלם כל רגע ורגע. אנחנו מצלמים עבור עצמנו, לספר הזכרונות הפרטי שלנו, אבל גם בשביל החברים והמשפחה, כדי שיוכלו ליהנות איתנו, אפילו בזמן אמת ולהשתתף בחוויות שאנחנו עוברים.

    

   
התמונות שלכם בטוחות ברשת

   
אחת האכזבות הגדולות ביותר למי שחוזר מטיול גדול היא לגלות שחלק מהתמונות או כולן, לא שרדו. דיסקים שעליהם שמרתם את התמונות מהטיול יכולים בקלות להשבר בתוך התיק העמוס במתנות בחזרה לארץ – וכמעט שלא ניתן לשחזר אותן. דיסק און קי יכול להשבר, להרטב או להאבד ובסופו של דבר גם הוא מוגבל במקום, וייתכן שתצטרכו להחליט בשלב מסויים למחוק תמונות או קבצים אחרים. נדמה שהדרך היחידה לגבות ולשמור את התמונות שצילמתם בטיול כמו שצריך היא לבצע העלאת תמונות לאתר תמונות ברשת. הסיכוי שיקרה להן משהו והאינפורמציה תאבד באתרים כאלה שואפת לאפס. לא משנה מה יקרה לדיסק און קי שלכם ולכל אמצעי אחסון אחר – מרגע שהתמונות שלכם הועלו לאתר, אתם יכולים להיות רגועים.

   


לא צריך להסתבך

   
בחלק מהמקומות שתגיעו אליהם במסעותיכם, תמצאו תשתיות מיחשוב ישנות ומגבלות טכניות. לא בכל מקום יהיה צורב שיצרוב לכם את התמונות כמו שצריך, אבל אינטרנט יש בכל מקום. כל שאתם צריכים לעשות הוא להעביר את התמונות למחשב וממנו לרשת והתמונות כבר שם. הממשקים של אתרי העלאת התמונות פשוטים ביותר וחלקם אפילו בעברית. לא צריך לחכות בתור או להסתבך – זה באמת פשוט כמו שזה נשמע.

    

   
הכמות וגם האיכות

     
אתרים מובילים להעלאת תמונות ברשת מאפשרים לכם להעלות כמה תמונות שאתם רוצים ללא תשלום ובאיכות המקסימלית שבה צילמתם אותם. ההעלאה פשוטה ומהירה וכשתחזרו לארץ כל התמונות שצילמתם יחכו לכם ברשת ותוכלו להדפיס אותם בכל חנות צילום. אם אתם רוצים לחלוק את החוויות שלכם עם מישהו, אתם לא צריכים לדאוג שהמייל עם התמונות יהיה כבד מידי ויחזור אליכם או שייקח לו זמן להישלח. פשוט שולחים לו לינק במייל לחשבון התמונות שלכם וכל חווית הטיול שלכם כבר פרושה בפניו.

   

    
איתכם בכל מקום בעולם

    
העלאת תמונות לאתר תמונות ברשת היא גם דרך מצויינת לשמור על קשר. אם החשבון שלכם באתר פתוח – כל מי שרוצה יכול לראות את התמונות החדשות שלכם בזמן אמת. אם אין לכם כוח או כסף להתקשר להורים שלכם, פשוט שלחו להם את הלינק ובכל כמה ימים הם יוכלו לצפות בכל התמונות החדשות שהעליתם, לשבור קצת את הגעגועים אליכם ולדעת מה קורה איתכם ואיפה אתם. את אותו הדבר יכולים לעשות גם חברים ואפילו אתם : אלבומי התמונות שלכם עברו מפרינט לרשת ואתם תמיד יכולים לצפות בהם בכל מקום שתרצו בלי להטלטל עם אלבומי תמונות כבדים ומאביקים.

    

   
חוסך לכם זמן וכסף

   
השורה התחתונה היא כזאת : אם אתם יוצאים לטיול ארוך, רוב הסיכויים שתעשו הכל כדי לחסוך בכסף. זה בדיוק מה שאתרי תמונות עושים בשבילכם : תשכחו מהוצאות על דיסקים ועל שירותי צריבה בחו"ל. תשכחו מדיסק און קי ומאמצעי אחסון אחרים. תשכחו מהתורים הארוכים והצורבים האיטיים של מדינות רחוקות ולא כל כך מתקדמות. העלאת תמונות לרשת לא עולה לכם כלום מלבד זמן הגלישה והיא חוסכת לכם לא מעט זמן, כדי שתתפנו למטרה האמיתית שלשמה יצאתם לטיול – לטייל וליהנות.
   

 

כתבות מעניינות