סכנות בטיול

תכננתם את הטיול הבא שלכם בחו"ל, קניתם כרטיסי טיסה, ארזתם מזוודות ועכשיו נותר לכם רק לצאת לחופשה המושלמת. אנחנו יודעים שמילים כמו סכנות בטיולים לגמרי מעכירות את האווירה ועדין ממליצים להעמיד את עצמכם לכמה שניות מול מראת המציאות ולבדוק עד כמה אתם מודעים לסכנות בטיול הקרוב שלכם ויותר מכך מה עשיתם כדי למזער את הנזקים במקרה שתתקלו באחת כזו:

   
נהגים גרועים יש גם בחו"ל

   
אולי נדמה לכם שבארץ נוהגים הכי פרוע והכי גרוע, אבל אתם טועים בגדול. בין אם אתם מתכננים לשכור רכב באופן עצמאי, להשתמש בתחבורה ציבורית או פשוט לחצות את הכביש, סכנה של תאונות דרכים היא סכנה ממשית והיא גדלה במקומות בהם סגנון הנהיגה ותנאי הדרך לא ממש מוכרים לנו. שנייה לפני הטיסה וודאו שרכשתם את הביטוחים המכסים הן נזקים לרכב והן טיפול בפגיעות שלכם, חלילה.

     
על ראש הגנב

    
שוד מזוין או כיוס מזדמן עשויים להרוס לנו את הטיול לחלוטין. זכרו תמיד לשמור על הכסף והמסמכים שלכם במקומות לא קונבנציונאליים: חגורות לשמירת כסף, גרביים אלסטיות עם כיסים, פיזור הכסף במקומות שונים וכו'. אל תסתפקו בחגורת הבטן המסורתית ויותר מכך, דאגו שבמידה וכויסתם, ביטוח הנסיעות שלכם ידאג לכם לפיצוי מיידי.

   
כדור הארץ השתגע

   
אנחנו לא יודעים אם זו התחממות כדור הארץ, אבל לאחרונה הכדור שלנו מביא עלינו אסונות טבע בסדרי גודל רציניים ביותר. אם אתם מטיילים באזורים המועדים לפורענות, הקפידו להתעדכן באופן שוטף לגבי תנאי מזג האוויר באזור, עדכנו את בני המשפחה שלכם תדיר לגבי מסלול הטיול שלכם ודאגו לכך שביטוח הנסיעה שלכם יעניק לכם כיסוי אמתי במקרה שבו חלילה תדרשו לחילוץ והצלה.

   
זריקת אומץ

  
אין כמו תחושת החופש כדי להתנסות בחוויות חדשות. לפני שאתם עושים אומגה מעל נהר האמזונס, עצרו שנייה לחשוב האם האתר שאליו הגעתם בטיחותי מספיק, האם הוא מחזיק באישורים רשמיים ולא פחות חשוב מכך האם ביטוח הנסיעה שעשיתם מכסה אתכם אם חלילה תפגעו כתוצאה מפעילות אתגרית. חשוב להזכיר שביטוח סטנדרטי לא מכסה מקרים של פגיעה מפעילות אתגרית ולכן עליכם לבטח את עצמכם בהתאם.

   
קצת יותר מצינון

   
אזורים אקזוטיים מסוימים ברחבי כדור הארץ דורשים סדרה של חיסונים כדי למזער את הסיכוי שתחלו באחת המחלות המאפיינות את האזור. יכול להיות שאתם נוסעים לאזור שלא דורש חיסונים אך כדאי לברר מראש אילו מחלות מאפיינות אותו ואם צריך להצטייד בתרופות מתאימות כבר מהארץ. מעבר לכך חשוב שתקדישו שנייה לבירור האפשרויות הרפואיות שעומדות בפניכם ודאגו שהביטוח יסייע לכם בעניין.

   
אנחנו חלילה לא מתכננים לפגוע לכם בהנאה של הטיול המתקרב, אך בהחלט מקווים שהמידע שלפניכם יסייע לכם להתארגן מחדש לקראת הטיול ולהפוך אותו לבטוח יותר.

    
באדיבות פאספורטקארד ביטוח נוסעים לחו"ל בקליק.
   

 

כתבות מעניינות

הצג את כל המאמרים הצג מאמרים נבחרים