המכון לידידות אמריקהאם אתם חושבים לנחות על אדמת פרו, ארגנטינה, מקסיקו או כל ארץ בדרום או מרכז אמריקה ולחלק פקודות למקומיים באנגלית.... אז תעשו לכם חיים קלים ותדברו בעברית, כי בכל מקרה הם לא יבינו.

     

בדרום אמריקה הרוב הגדול של המקומיים לא דוברי אנגלית בכלל אלא רק ספרדית.

גם במקומות תיירותיים, תתקשו לעיתים למצוא מקומי דובר שפה אחרת מספרדית.

 

לא פעם מגיעים ללשכת מידע לתיירים... אבל הכל מתנהל שם בספרדית

לכן אני ממליץ ללמוד עוד בארץ. ישנם מכונים בארץ שנותנים הכנה טובה לקראת הטיול.

המוביל שבהם הוא המכון לידידות אמריקה מכון ותיק ומצויין.

  

אתם מוזמנים למלא את הטופס ונציג יחזור אליכם לטלפון או הנייד שתספקו עם מידע נוסף ללא שום התחייבות.

   

 * שם מלא
 E-mail (לא חובה)  
* טלפון\נייד
* בחר סניף

  תל אביב

  ירושלים

  חיפה

  רחובות

  כפר סבא

  באר שבע (עומר)

  כרמיאל

   

* שדות חובה

 

    

כשחזרתי מהטיול שלי בדרום אמריקה, לקחתי קורס ספרדית במכון קורס מתקדמים ב', סתם לכייף, ולשפר את הספרדית שרכשתי במהלך הטיול. הקורס היה מעולה, המורים מקצועיים ולכן אני ממליץ מנסיון על המכון לידידות אמריקה.

       

ניתן להשאיר את שמכם ומספר טלפון או נייד, ונציג שלהם יחזור אליכם, וייתן לכם את מקסימום המידע ע"מ שתקבלו החלטה טובה איזה קורס להתחיל ולמשך כמה זמן. מילוי הטופס כמובן לא מחייב.

    

למה ללמוד ספרדית ?

לטייל בדרום אמריקה או במרכזה כשאתם יודעים ספרדית, זה קל יותר, חוויתי יותר ותרגישו את הטיול, המקומות, התרבות והאנשים הרבה יותר.  

קל יותר להסתדר ולהתמצא ביבשת כשאתם דוברי ספרדית, והשיחות בספרדית שתוכלו לנהל עם המקומיים החל מברורים על מקומות ועד שיחות נפש, יקלו עליכם ויגרמו לכם הנאה מרובה.

    

ללמוד כאן או שם ?

רצוי ללמוד ספרדית ולעשות קורס ספרדית כבר בארץ. ישנם מספר מכונים שמעברים קורסים בספרדית במגוון רמות. החל מרמה בסיסית למטיילים (ספרדית למטיילים), דרך ספרדית למתחילים עד ספרדית ברמה גבוה. ישנם עוד מסלולים ללימוד ספרדית, כמו: ספרדית לילדים (עקב רבוי הטלנובלות בשפה ספרדית), ספרדית לעסקים ועוד...

 

אני ממליץ גם במדינה הראשונה שמגיעים אליה כבר בשבועות הראשונים לעצור לשבוע שבועיים באיזה מקום ולהמשיך את הספרדית במכון מקומי שם כבר זה הדבר האמיתי, וכל רגע הוא תרגול.

      

לסיכום 

בקיצור, אל תתעצלו. חודשיים לפני הטיול, תתחילו ללמוד ספרדית, פעם או פעמיים בשבוע.

קורסי לימוד ספרדית דרך מכונים שונים, שיחוני ספרדית , ספרי לימוד ספרדית, עזרי לימוד ספרדית, מורים פרטיים שמלמדים ספרדית כל אחד מאלו יסייעו לכם ללמוד ספרדית.

לדעתי ללמוד ספרדית, לדעת ספרדית, לדבר ספרדית, להבין ספרדית זה כייף בלי קשר לדרום אמריקה...

 

גם אם אינכם חזקים בשפות, ולדוגמא אתם לא ממש טובים באנגלית, אל תדאגו, ספרדית שפה קלה הרבה יותר. מבנה השפה הספרדית, ובניית משפטים בספרדית מאוד מזכיר את השפה שלנו.

     

אל תחשבו שאם יש לכם שיחון או איזה ספר אחר אתם מכוסים ....

    


          

            

Suerte :-)

המכון לידידות אמריקה

 

 

 

     

 

כתבות מעניינות