טיסות לצילה | כרטיסי טיסה לצילה

גם להעצים את החוויה של הטיול וגם לחסוך כסף!

דמיינו את עצמכם מטיילים בדרום אמריקה כשאתם כבר יודעים ספרדית

ידיעת השפה תשדרג לכם את הטיול ברמות שאתם בכלל לא מבינים!!!

כנסו ללמוד עוד

צ'ילה יש אומרים היא המקום היפה ביותר בדרום אמריקה, מסנטיאגו דרומה כל השטח מלא בלגונות, נהרות בצבעי טורקיז, לבן וכחול כהה, רכסים מושלגים ומורדות הרים מלאים בעצים ירוקי עד. כפרים קטנים פזורים לאורך כל דרום המדינה וקרחוני ענק שלחלקם ניתן להגיע רק באמצעות ספינה.

     
הר הגעש הפעיל ויאריקה, שטיפוס עליו ומראה הלבה מצד אחד, והנופים הנשקפים מראש ההר מצד שני, הם מראות שלא יישכחו.

      
בצ'ילה יש טרקים נהדרים, אזור האגמים עם בקתות הנופש שבו, הקרטרה אוסטרל, 1000 ק"מ של דרך שרובה לא סלולה וכוללת נופים מדהימים. הצ'יליאנים שהינם אנשים חביבים, ישמחו לסייע לכם במידה ותזדקקו.
צפון המדינה הוא מדבר דה אטקמה, אחד המדבריות הקשים ביותר, שכמות המשקעים שבה הוא מהנמוכים שבעולם.

    

           

צילה - אגמים

 

   

מתי להגיע לצ'ילה

   

החודשים הטובים ביותר להגיע לצ'ילה הם בין דצמבר למרץ. כאשר גם נובמבר ואפריל הם תאריכים אפשריים לטיול בצ'ילה אבל פחות מומלצים במיוחד לא בדרום המדינה. בשאר  הזמן הדרום קר מאוד, יש שלגים והרוחות שם חזקות וקרות מאוד.

    
בסנטיאגו וצפונה אפשר לטייל גם חודשיים שלוש לפני ואחרי החודשים המוזכרים לעיל.

      

דרכי הגעה לצ'ילה

   

טיסות רבות לצ'ילה מגיעות לבירת צ'ילה, סנטיאגו. טיסות לצ'ילה מישראל עוברות דרך אירופה או דרך ארה"ב.
חברת התעופה הספרדית איברייה מציעה טיסות לצ'ילה. מחיר טיסה לצ'ילה וחזרה נע בין 1300 דולר ועד 1600 דולר  תלוי בתקופות ובעומסים. חברות נוספות מבצעות טיסה לצ'ילה ומוכרות כרטיסי טיסה לצ'ילה בסביבות 1500 דולר לערך.
כרטיסי טיסה לצ'ילה דרך ארה"ב בדרך כלל זולים יותר, אך מחייבים ויזה לארה"ב. טיסות אילו לצ'ילה עוצרות בחניות ביניים בתוך ארה"ב

    
טיסות רבות לצ'ילה מגיעות ממדינות מכל רחבי יבשת אמריקה הדרומית ומרכז אמריקה

      

         

תחבורה בצ'ילה

   

התחבורה בצ'ילה במקומות הצפופים בערים היא נוחה. האוטובוסים די נוחים אבל המחירים של הכרטיסים הם מהגבוהים ביבשת (אחרי ברזיל). ישנם מיניבוסים ומוניות שירות שמסיעות מעיר לעיר. מוניות השרות לא נוחות כל כך, במיוחד בנסיעות של 4 שעות ומעלה, שבמקרים אילו אני חושב שעדיף אוטובוסים שהמושבים בהם רחבים יותר והנסיעה פחות מורגשת.

    
יש היצע גדול של מוניות בערים ובעיירות השונות. המחירים יקרים לכן תבקשו מונה.
ישנם טיסות פנימיות בתוך צ'ילה המגיעות למוקדים שונים בצפון, מרכז ודרום המדינה.

    

ויזה ומעברי גבול

    

לצ'ילה בכניסה לצ'ילה בין אם במעבר יבשתי או בטיסה לצ'ילה מקבלים אשרת שהייה של 90 יום. במידה ותצטרכו הארכה אפשר לקבל הארכה ללא תשלום אבל אין סיכוי שתצטרכו כיוון שמטיילים בדרום המדינה עוברים לעיתים קרובות לארגנטינה השכנה לעשות טרקים או לבקר במקום אטרקטיבי וכשחוזרים יש שוב אשרה ל- 90 יום.
מעברי הגבול עם ארגנטינה פשוטים מאוד ורוב הסיכויים שתזדקקו למעברים שונים כמה וכמה פעמים. ענייני הכנסת אוכל לצ'ילה מארגנטינה ובטח שמבוליביה הוא נושא שצ'ילה שמה דגש עליו ולא ניתן להעביר ירקות, ביצים ובשר בין המדינות.
במעבר מבוליביה לצ'ילה נעשות בדיקות מדוקדקות בציוד של המטייל ותאלצו לפרוש את כל הציוד שלכם לפני פקיד שיבדוק דבר דבר.

       

אזהרות

   

כמו בכל היבשת גם כאן צריך להיזהר במקומות הומים ובמיוחד לשמור על התיקים והתרמילים בתחנות אוטובוסים בזמן שממתינים.

  
בנסיעה במונית תמיד שאחד יישאר ברכב בזמן שהשני יוצא להוציא את התיקים. אם אתם נוסעים לבד, שבו מאחור ושימו את התרמיל לידכם וכנסו וצאו יחד איתו.

   
סנטיאגו מסוכנת בלילה ולא מומלץ להסתובב לבד ברחובות צדדיים ובטח שלא בלילה. הסתובבו עם מינימום כסף עליכם ובקבוצות. וכשאפשר, כדאי לקחת מוניות.

       
כללי

   


קידומת לצ'ילה: 56
שעון צ'ילה מקדים את ישראל ב- 6 שעות
מתח החשמל: 220V
המטבע בצ'ילה הוא פזו צ'יליאני.

   

מונחים רלוונטים: טיסות לצ'ילה, טיסה לצ'ילה, טיסות לסנטיאגו, טיסות לפוקון, טיסה לסנטיאגו,, טיסות פונטו ארנס, טיסה לסאן פדרו. מחירים, כרטיס טיסה זול, כרטיסי טיסה זולים, כרטיסים לצ'ילה, כרטיס טיסה אלקטורני, טיסה דרך ארה"ב לצ'ילה טיסה לצ'ילה דרך אירופה.

 

כתבות על צ'ילה

סיפורי מסע על צ'ילה