טיסות לבוליביה | כרטיסי טיסה לבוליביה

גם להעצים את החוויה של הטיול וגם לחסוך כסף!

דמיינו את עצמכם מטיילים בדרום אמריקה כשאתם כבר יודעים ספרדית

ידיעת השפה תשדרג לכם את הטיול ברמות שאתם בכלל לא מבינים!!!

כנסו ללמוד עוד

בוליביה המדינה האותנטית ביותר בדרום אמריקה, וכנראה הגורם העיקרי לזה הוא היות בוליביה המדינה הענייה ביותר ביבשת.

      
ערים רבות בבוליביה נמצאות על הרי האנדים וממוקמות בגבהים של 3000 ואף 4000 מטר מעל פני הים. אזור סורטה הקרוב לבירה הכלכלית לה-פז וכן לאגם הטיטיקקה הוא איזור מלא בטרקים יפים, לגונות ורכסים מושלגים.

     
האיזור המערבי של בוליביה משופע בג'ונגלים, יערות גשם וביצות והעיירה רורה-נבקה היא תחנת יציאה נוחה לאטרקציות וטיולים אזור.

     
בבוליביה יש את דרך המוות, שאפשר לעשות באופניים, נהרות רחבים חלקם גועשים בזמנים מסוימים אותם אפשר לרדת עם רפסודות.

     

       

מתי להגיע לבוליביה

       

החודשים הטובים ביותר להגיע לבוליביה הם בין אפריל לאוקטובר. כאשר גם מרץ ונובמבר הם תאריכים אפשריים לטיול בבוליביה אבל פחות מומלצים. בין נובמבר למרץ גשום וקר ובהרים שלגים ואין אפשרות לעשות טרקים. רצוי שלא להגיע לאזורים אילו כיוון שרבות מהדרכים לא סלולות ועל כן משך ההתניידות בין הערים במדינה יכולה להכפיל את עצמו עקב שיטפונות.

    

דרכי הגעה לבוליביה

    

טיסות רבות לבוליביה מגיעות לבירה הכלכלית לה-פז. טיסות לבוליביה מישראל עוברות דרך ארה"ב וכמעט שאין טיסות לבוליביה דרך אירופה.

  
חברת התעופה הספרדית איברייה אינה מציעה טיסות לבוליביה. מחיר טיסה לבוליביה וחזרה נע בין 1300 דולר ועד 1600 דולר, תלוי בתקופות ובעומסים. חברות נוספות מבצעות טיסה לבוליביה ומוכרות כרטיסי טיסה לבוליביה בסביבות 1500 דולר לערך.

  
כרטיסי טיסה לבוליביה אפשר להשיג לרוב דרך ארה"ב, אך מחייבים ויזה לארה"ב. טיסות אלו לבוליביה עוצרות בחניות ביניים בתוך ארה"ב.

  
דרכים נוספות להגיע בטיסה לבוליביה הוא להגיע בטיסה עם חברות שמגיעות מהארץ ליעדים שונים בדרום אמריקה או מרכז אמריקה ומשם לקחת טיסה לבוליביה בעלות של כמה מאות דולרים.
טיסות רבות לבוליביה מגיעות ממדינות מכל רחבי יבשת אמריקה הדרומית ומרכז אמריקה

   

       
תחבורה בבוליביה

      

התחבורה בב  וליביה היא תחבורה ישנה ולא נוחה, יחד עם זאת היא מהזולות ביבשת. על מנת להדגים לכם את המחירים הזולים אומר לכם שמחיר נסיעה של 17 שעות מלה-פז ועד רורה-נבקה, אזור הג'ונגלים עלה כ- 60 בוליאנו שזה בערך 30 ש"ח !!!! שזה כלום כסף.

     
הנסיעות ברחבי בוליביה מתבצעות באוטובוסים או מיניבוסים ישנים, המושבים לא נוחים ורוב הסיכויים שישבו לידכם או במעבר צ'ולות עם שקים וילדים טורדניים, שלא תמיד קרבתם אליכם באוטובוס צפוף הוא חוויה... תכינו צעיפי ריח.

     

בוליביה - הסלאר

     

    

ויזה ומעברי גבול לבוליביה

  

בכניסה לבוליביה בין דרך האוויר בין דרך היבשה מקבלים אשרת שהייה של 30 יום. לרוב אם אתם מתכננים טרקים, זמן זה לא יספיק לכם, ועל כן תאלצו להיפרד מ- 25 דולר בערך במשרדי ההגירה על מנת לקבל הארכה נוספת של 30 יום.

     

אזהרות

    

בוליביה בגדול מקום בטוח, אך בערים הגדולות יש פשיעה רבה במיוחד כנגד תיירים. לדוגמא:
מוניות שבורחות עם התיקים בזמן שהתיירים יוצאים מהמונית.

   
גנבים שמתחזים לשוטרים ומבקשים את התיק שלכם או הארנק ואז נמלטים.
גנבים שמתחזים לאנשי הגירה ורוצים שתתלוו אליהם, בניסיון להביא אתכם לרחוב מרוחק וצדדי ושם ישדדו אתכם.

      
על מנת להימנע מהמתחזים רצוי לטייל בקבוצה של 3- 4 אנשים, בד"כ הם מחפשים בודדים או זוגות. שנית אם זה קורה תיראו אסרטיביים ותוציאו פנקס לרשום ותבקשו ממנו תעודות ותשאלו שאלות. לעולם אל תתנו ארנק וגם לא את התיק על מנת שיחטט לכם אלא אתם תוציאו כל דבר שיבקש.

     
בשווקים צפופים כייסים פועלים וכן בתחנות אוטובוסים יש לשים 4 עיניים על התיקים ותמיד שמישהו ישמור עליהם. את התיק הקטן בו כל הדברים יקרי הערך שמרו קבוע עליכם.

    

כללי

  
קידומת לבוליביה: 591
המטבע בבוליביה הוא הבוליבאנו.
שעון בוליביה מקדים את ישראל ב- 6 שעות.
מתח חשמל: 110V

       

מונחים רלוונטים: טיסות לבוליביה, טיסה לבוליביה, טיסות לה-פז, טיסות לבוליביה, טיסה ללאפז, לפז, טיסות לרורנבקה, טיסה רורה-נבקה, טיסה לסוקרה, טיסות לאיוני. מחירים, כרטיס טיסה זול, כרטיסי טיסה זולים, כרטיסים לבוליביה, כרטיס טיסה אלקטורני, טיסה דרך ארה"ב לבוליביה טיסה לבוליביה דרך אירופה.

 

כתבות על בוליביה

סיפורי מסע על בוליביה