רורה נבאקה פאמפאס

גם להעצים את החוויה של הטיול וגם לחסוך כסף!

דמיינו את עצמכם מטיילים בדרום אמריקה כשאתם כבר יודעים ספרדית

ידיעת השפה תשדרג לכם את הטיול ברמות שאתם בכלל לא מבינים!!!

כנסו ללמוד עוד

רורה נבאקה עיירה טרופית, קטנה וכייפית.
אתם תגיעו אליה בשביל לצאת לטיול בג'ונגלים (3-5 ימים) ואו לעשות טיול בפמפס (3 ימים).

   
בין לבין תשהו בעיירה שהיא שוכנת על גדול נהר הבני Rio Beni, ומסביב צמחייה עבותה וירוקה. חם ולח פה ואתם תהיו כל הזמן על קצר עם עדיפות בתוך בריכה.

   
בעיירה יש את הבריכה של אוסקר, אחלה מקום עם בריכה, שולחן סנוקר ועוד כל מני פינוקים למטיילים. לא זול יחסית לבוליביה (40 בוליביאן) .

   

   

הגעה ועזיבה

   
ניתן להגיע בנסיעה ארוכה ומייגעת מלה-פז. זה יכול להתחיל ב 18 שעות ולהגיע גם ל-25 שעות נסיעה תלוי מה יהיה בדרך (פנצ'רים, תקלות, נהר שעולה על גדותיו ועוד ועוד...)

   
מטיילים רבים מעדיפים להשקיע ולקחת טיסה ולסיים עם הדרך הזו בתוך שעתיים.

   

תחבורה בעיר

   
רורה נבקה זו עיירה קטנה. האזור שבו יש את הפאבים, הסוכנויות וחלק ניכר מהוסטלים הוא לא יותר מרדיוס של 300-400 מטרים.

   
אם רוצים להגיע למקומות קצת יותר רחוקים, אפשר לקחת מונית-אופנוע בעלות של 3 בוליביאן לרוב המקומות, ו 8-10 בוליביאן למקומות קצת רחוקים ותיירותיים יותר כמו למשל הבריכה של אוסקר.

   

אטרקציות

   
הפמפס - טיול הנמשך שלושה ימים ומתחיל בשייט בנהר שורץ תנינים. מתנסים בדייג של פירנאות, מטיילים רגלי באזור ביצות ומנסים לתפוס נחשי אנקודנה.... מגניב!

   
הג'וגנלים – מטיילים בג'ונגל במשך מספר ימים לבחירתכם. לומדים על החיים בג'ונגל, על החיות והצמחייה. מנסים לראות מה שיותר חיות בבית הגידול הטבעי שלהם, מכינים תכשיטים מהמצחייה ועוד...

   
בריכות – יש שתיים שוות: אוסקר ואל מירדור. יש בהם תצפית יפה, אחלה בריכה, אינטרנט אלחוטי ועוד כל מני דברים להנעים את זמנכם.

   

חיי לילה ובילוי

   
העיירה די מנומנמת. יש כמה פאבים ומסעדות בעיירה. ממילא יהיה לך ערב לפני היציאה לג'ונגלים ועוד ערב או שתיים אחרי שתחזרו מהטיול. כך שאין הרבה ערבים פנויים ולכן המבחר המצומצם יספיק לכם.

   

רשימת ערים ומקומות בבוליביה

 

כתבות על בוליביה

סיפורי מסע על בוליביה