מטיילים עצמאית?

תנו למקצוענים לסגור לכם לינה, מדריכים, טיסות ותחבורה

מה יש לעשות ולראות

פנמה סיטי היא העיר המרכזית ביותר בפנמה שמציעה חיי לילה סוערים, המון מסעדות, מסחר וקניות. פנמה סיטי ממוקמת לאורך קו החוף של האוקיינוס השקט (לאורך 20 קילומטר). פנמה סיטי מחולקת לרובע העתיק שהוא הרבה יותר זול, בו לא מומלץ להסתובב לבד ובטח לא בלילה, ולחלק מודרני יותר שהוא האיזור הפיננסי, בו מקומות הלינה הם כבר מלונות מודרניים ויש בו בנקים, קפה אינטרנט ומסעדות.
סמוך למרכז העיר יש מיקדשים באהיים והינדיים.
פארק מטרופוליטאנו – פארק לאומי טרופי ששוכן בצפון העיר ונותן נקודת תצפית יפה על פנמה סיטי. שוכנים בו מינים רבים של חיות בר כגון אוכלי נמלים ועצלנים ומאות זנים של ציפורים. ניתן לצאת לסיור בפארק כל שעה בערך.
כפרי מי פואבליטוס – העתקים מדוייקים של כפרים עתיקים לצד מופעים אותנטיים וחנויות לעבודות יד. מאוד נחמד למזכרות.
רובע קסקו אנטיגואו – כולל בתוכו תיאטרון, ארמון, מוזיאון לאנתרופולוגיה, מוזיאון לאומנות קולוניאלית, עתיקות ושרידים של מבנים. מציעה חוויה נעימה ומגוונת. בסיור בעיר תוכלו לראות הרבה מוקדים תיירותיים כמו למשל צינוק משוחזר, את סיפורה של העיר חרוט על לוחות אבן ועוד.
תעלת פנמה
תעלת פנמה מחברת בין האוקיינוס האטלנטי לבין האוקיינוס השקט. מדובר בערוץ מסחר בינלאומי מאוד מרכזי, והשיט לאורך התעלה נמשך מספר שעות ארוכות. זו בהחלט חוויה לצפות בספינות המסחר העצומות ששטות בו לאיטן.
ניתן לראות את התעלה מכמה סכרים שסביבה, למשל מסכרי מירה פלורס שהכי קרובים לפנמה סיטי, או סכרי פדרו מיגל שנמצאים לידם. שני סכרים אלו נמצאים בצד של האוקיינוס השקט. בצד של האוקיינוס האטלנטי ניתן לראות את התעלה מסכר גאטון.

כמה זמן צריך?

כתבות וסיפורי מסע על פנמה