כרטיסי טיסה לארגנטינה

גם להעצים את החוויה של הטיול וגם לחסוך כסף!

דמיינו את עצמכם מטיילים בדרום אמריקה כשאתם כבר יודעים ספרדית

ידיעת השפה תשדרג לכם את הטיול ברמות שאתם בכלל לא מבינים!!!

כנסו ללמוד עוד

ארגנטינה, מדינה כל כך יפה וכל כך כייפית. מצד אחד, בזכות הנופים המדהימים שלה. דרום ארגנטינה הכולל את אזור האגמים, פטגוניה וארץ האש, ידוע ומוסכם על רוב המטיילים שהינו  מבין המקומות היפים ביותר בכל דרום אמריקה.

       

אגמים תכולים למרגלות הרים מושלגים, שחציים התחתון משופע ביערות ירוקים, קרחוני ענק הנשברים לתוך אגמים, ועיירות קטנות עם בקתות עץ מפנקות.

  
מצד שני הכיף. הארגנטינאים הם עם חביב, המסעדות והאוכל משובחים, במיוחד הסטייקים. גם האלפחורס, המוסיקה, הטנגו, הערים הגדולות הכוללות  שפע שווקים ושכונות יפות ונעימות, כולם הופכים את האווירה לכל כך כייפית במדינה זו.
בין כל אילו ארגנטינה חולשת על מרבית מפלי האיגואסו העצומים, הצפון ההררי והירוק שמלא ביקבים המפיקים יינות משובחים ובכלל האווירה המשוחררת, הנוחות לטייל בארגנטינה והמחירים הסבירים הופכים אותה לייחודית כל כך.

    

   

   

ארגנטינה, טיסות לארגנטינה - קרחונים מתנפצים

   

מתי להגיע לארגנטינה

      

העונה לדרום ארגנטינה קצרה והיא בין החודשים דצמבר למרץ.
בצפון ובבואנוס איירס ניתן לבקר כל השנה אך להגיע לארגנטינה ולא לבקר בדרום ארגנטינה זו החמצה גדולה ולכן מומלץ להגיע בין דצמבר לפברואר.

     
רבים מגיעים לארגנטינה כיעד ראשון בטיול ומתחילים את מה שנקרא הגל העולה. מטיילים בארגנטינה וצ'ילה ואז עולים צפונה לקרנבל בברזיל. אם זמנכם קצר ניתן לקחת טיסות פנים בתוך ארגנטינה. מספר פעמים בשבוע יוצאות טיסות לאושוויה, לאל-קלפטה, ברילוצ'ה ועוד. מחירי הטיסות נעים בסביבות ה-100 דולר. אלו מחירים טובים.

      
אם רצונכם הוא להיתקע ולחיות כמה חודשים בבואנוס איירס בירת ארגנטינה, לספוג קצת את האווירה, ללמוד ספרדית, אתם יכולים לעשות זאת במשך כל השנה.

    

   

טיסות לארגנטינה      

   

דרכי הגעה טיסות לארגנטינה יוצאות תדיר מישראל דרך אירופה או ארה"ב. הטיסות נוחתות בבואנוס איירס בירת ארגנטינה.

     
מחירי כרטיסי טיסה לארגנטינה נעים בין 1250 ל- 1450 דולר תלוי בעונה, תנאי כרטיס הטיסה לארגנטינה ומחירי הדלקים בעולם.

             
נחיתה בבאונוס איירס בירת ארגנטינה נחשבת לנחיתה רכה. העיר נעימה ומיד עם ההגעה לאחת מהאכסניות הרבות ברחבי העיר, בעלי הבית נותנים הרגשה נעימה ופוגשים מטיילים רבים. קל להסתדר בבואנוס עקב סבלנותם של תושבי העיר מצד אחד, מצד שני והתחבורה המפותחת בעיר הכוללת אוטובוסים, מוניות, רכבת תחתית, רכבת רגילה ועוד.

        

        

ארגנטינה, טיסות לארגנטינה - בקתות על גדות אגמים

       
לאלו שכבר מטיילים ומגיעים ממדינות שכנות, ישנם מעברי גבול עם ברזיל, אורוגוואי, בוליביה וצ'ילה.  בכניסה למעברי הגבול יש לעיתים בדיקה חפוזה של הציוד. במידה ואתם יוצאים לצ'ילה מתבצעות בדיקות מקיפות על ידי הצ'יליאנים, שאוסרים הכנסת דברי אוכל מהמדינות הסמוכות ,כולל  ארגנטינה.

            
ישנם מס' טיסות לתוך ארגנטינה מהמדינות השכנות לאלו שלחוצים בזמן.

     

             

ויזה ואשרה

       

ויזה בכניסה לארגנטינה, בין אם בטיסה לארגנטינה מיעדים אחרים בין אם בכניסה מאחד ממעברי הגבול עם המדינות השכנות, מקבלים אשרת שהייה בת שלושה חודשים. זמן זה מספיק לתור את ארגנטינה לאורכה ולרוחבה.

       

כסף

    

כסף המטבע בארגנטינה הוא הפזו. המחירים בארגנטינה נוחים ומחייה לחודש נעה באזור ה- 800 דולר למטייל ברמה סבירה ומקובלת בקרב התרמילאים הישראלים.

   
בארגנטינה עדיף להשתמש בכרטיס אשראי כיוון שלוקחים עמלות גבוהות על טרוולס צ'ק.
יש להיזהר מחלפני כספים ברחוב, במיוחד כשאינכם יודעים ובקיאים במטבעות ובשטרות בארגנטינה. כיוון שתמצאו עצמכם עם  כסף של מונופול ...

       

 

     

תחבורה

     

התחבורה בארגנטינה מפותחת. לנסיעה בין הערים קיימות חברות אוטובוסים מצוינות אם כי המחירים די גבוהים בנסיעות ארוכות ומגיעים לעשות דולרים לנסיעה. ישנן רמות שונות של אוטובוסים, ביניהן אוטובוסים בהם הכסא יורד לזווית של כמעט מיטה וניתן לישון בצורה נוחה.

     
בתוך הערים ישנם אוטובוסים ומוניות במחירים סבירים וניתן לשכור רכבים לערים רבות במחירים נמוכים.

   
חברת התעופה של ארגנטינה מבצעת טיסות פנימיות ליעדים רבים במדינה. מחירי הטיסות בתוך ארגנטינה זולים יחסית ולפעמים חישוב של זמן נסיעה באוטובוסים ומחירו כוללה מחייה שבדרך מביא למסקנה שכדאי לקחת טיסה.

     

         

ארגנטינה, טיסות לארגנטינה - אגמים

       

בריאות

  

בריאות ארגנטינה מדינה מערבית ושרותי הבריאות טובים, אך כדאי בטיולים בדרום המדינה, שם ישנם עיירות וכפרים קטנים שיהיה עימכם תיק עזרה ראשונה. בארגנטינה מומלץ לשתות מים מטוהרים או מינראלים אך גם מי ברז ברוב המקומות הם ברמה סבירה לשתייה.

    

        

שונות

    
שעון ארגנטינה מאחר את שעון ישראל בחמש שעות.
הספק החשמל כמו בארץ:  200V
קידומת בינלאומית: 54
בכל מקום יש אינטרנט וטלפונים במחירים זולים.

    

לסיכום

        

לסיכום  ארגנטינה מדהימה ביופייה וכל אחד יכול ליהנות בה, גם הרפתקאנים אוהבי טרקים ואטרקציות וגם אנשים רגועים יותר שרוצים לטייל בניחותא ברכב שכור וללון בבקתות על גדות אגמים יפים.
המחירים הזולים של המחייה, הלינה,האוכל וגם של האטרקציות והאתרים השונים מאפשרים לנו המטיילים לבקר במקסימום מקומות ולקבל תמורה מלאה לכסף שמשלמים.
ארגנטינה בטוחה ואין בה הרבה פשיעה, אך בכל זאת תיירים הם יעד מועדף לכל מיני מקומיים רעים ולכן יש להיזהר.

טיול מהנה :)
   

ארגנטינה, טיסות לארגנטינה - טרקים והרים מושלגים

      

מונחים רלוונטים: טיסות ארגנטינה, טיסה לארגנטינה, טיסות לבואנוס איירס, טיסות לבואנוס אירס, כרטיסי טיסה לארגנטינה, טיסה לאושויה, אל קלפטה, טיסות זולות לארגנטינה, טיסה זולה לארגנטינה ,  מחירים, כרטיס טיסה זול, כרטיסי טיסה זולים, כרטיסים לארגנטינה, כרטיס טיסה אלקטורני, כרטיס טיסה דרך ארה"ב לארגנטינה כרטיס טיסה לארגנטינה  דרך אירופה.

 

כתבות על ארגנטינה

סיפורי מסע על ארגנטינה