טיסות לאקוודור | כרטיסי טיסה לאקודור

גם להעצים את החוויה של הטיול וגם לחסוך כסף!

דמיינו את עצמכם מטיילים בדרום אמריקה כשאתם כבר יודעים ספרדית

ידיעת השפה תשדרג לכם את הטיול ברמות שאתם בכלל לא מבינים!!!

כנסו ללמוד עוד

אקוודור מדינה נעימה יפה, יש לה חופים נחמדים, עיירות נעימות המלאות שווקים ומקומיים סמפטיים. האקלים באקוודור הוא טרופי, קו המשווה עובר בה ועל כן מזג האוויר נוח בה ומאפשר טיול בכל ימות השנה.

      
מרבית אקוודור נמצאת על הרי האנדים, יש באקוודור טרקים, לגונות, אגמים ואפילו הר געש פעיל.
מערב המדינה שופע ביערות גשם וג'ונגלים, וטיולים רבים יוצאים לשם.

    
איי הגלפגוס הידועים שייכים לאקוודור ומשטחה יוצאות טיסות והפלגות לאיים המדהימים הללו.

       

              

מתי להגיע לאקוודור

    

ניתן לטייל באקוודור בכל ימות השנה כיוון שאקוודור שוכנת על קו המשווה היא נהנית ממזג אוויר נוח וטרופי, אך צפו לגשמים פתאומיים באזורים הגבוהים. אבל האוויר נעים ולא קר כך שמספיק שהיו עם מעילי גשם או מטרייה והגשם לא יהווה בעיה.

   

דרכי הגעה לאקוודור

    

טיסות רבות לאקוודור מגיעות לבירת אקוודור קיטו. טיסות לאקוודור מישראל עוברות דרך אירופה או דרך ארה"ב.
חברת התעופה הספרדית איברייה מציעה טיסות לאקוודור, מחיר טיסה לאקוודור נע בין 1300 דולר ועד 1600 דולר בחסרה זו תלוי בתקופות ובעומסים. חברות נוספות מבצעות טיסה לאקוודור ומוכרות כרטיסי טיסה לאקוודור בסביבות 1500 דולר לערך.

    
כרטיסי טיסה לאקוודור דרך ארה"ב בד"כ זולים יותר, אך מחייבים ויזה לארה"ב. טיסות אילו לאקוודור עוצרות בחניות ביניים בתוך ארה"ב

    
טיסות רבות לאקוודור מגיעות ממדינות מכל רחבי יבשת אמריקה הדרומית ומרכז אמריקה

    

      

תחבורה באקוודור

    

התחבורה באקוודור מאוד נוחה, אוטובוסים רבים של חברות שונות נוסעות ממקום למקום בתדירות גבוה, והמחירים די זולים. האוטובוסים ברובם במצב סביר ודי נוחים, בנסיעות באוטובוסים בתוך העיר יש להצטייד בכסף קטן, דולרים של דולר אחד וסנטים, אם תביאו לקופאי שטר של 50 או 100 דולר יש מצב טוב שתזרקו מהאוטובוס.

        
מוניות רבות וזולות נוסעות בערים ועיירות במחירים זולים. רק להיזהר בפני גנבים ותמיד שאחד יישאר ברכב בזמן שהשני יוצא להוציא את התיקים, ואם אתם נוסעים לבד, שבו מאחור ושימו את התרמיל לידכם וכנסו וצאו יחד איתו.

   

קיטו - אקוודור

     

ויזה ומעברי גבול באקוודור

      

בכניסה לאקוודור מקבלים אשרת שהייה ל 90 יום, וזה זמן מפסיק לטייל באקוודור, רוב המטיילים ממצאים טיול באקוודור בתוך חודש.
אם אתם בכל זאת רוצים להאריך אפשר במשרדי ההגירה בתשלום, או לצאת לאחת מהמדינות השכנות: אקוודור, בוליביה או צ'ילה ולחזור חזרה אפילו אחרי יום ושוב תקבלו אשרת שהייה נוספת בת 90 יום.
מעברי הגבול פשוטים מאוד במיוחד הגבול עם פרו. לגבי הגבול עם קולומביה מומלץ לקחת טיסות בין המדינות ולא בדרך יבשתית עקב פעילות גרילה של מורדים וחטיפות מקומיים ובמיוחד תיירים, לצורכי תשלומי כופר.

    

    

אזהרות

     

 

אקוודור מדינה בטוחה יחסית. בערים הגדולות במיוחד קיטו צריך להיזהר, ועדיף לא להסתובב ברחובות צדדיים ולהיות בקבוצה ולא לבד. בלילות בכלל לא מומלץ להסתובב בחוץ. שודדים רבים מסתובבים ברחובות ומאיימים על תיירים בקרנות רחוב ושודדים את כל כספם. כך גם להיזהר בטיול למוקדי תיירות בעיר, ולקחת מונית למקום ולא לשוטט ברחובות למקומות אילו, כיוון שאם בטעות תכנסו לאזור עוני, אתם יכולים להיתקל בקבוצת שודדים שייקחו את כל התיקים והכסף שלכם.

    
בשווקים צפופים כייסים פועלים וכן בתחנות אוטובוסים יש לשים 4 עניים על התיקים ותמיד משהוא מכם שומר עליהם. את התיק הקטן בו כל הדברים יקרי הערך שיהיה קבוע עליכם.

     
להיזהר מנהגי מוניות, ותמיד שאחד מכם יישאר במונית בזמן שהאחרים מורידים את הציוד, ע"מ שנהג המונית לא יברח עם הציוד.

    

כללי

    
קידומת לאקוודור 593
שעון אקוודור מקדים את ישראל ב 7 שעות
מתח החשמל 120V
המטבע באקוודור הוא דולר אקוודוריאני.

        

מונחים רלוונטים: טיסות לאקוודור, טיסה לאקוודור, טיסות לאיי הגלפגוס, טיסות לאקוודור, טיסה לאיי הגלפגוס. מחירים, כרטיס טיסה זול, כרטיסי טיסה זולים, כרטיסים לאקוודור, כרטיס טיסה אלקטורני, טיסה דרך ארה"ב לאקוודור טיסה לאקוודור דרך אירופה.

 

כתבות וסיפורי מסע על אקוודור