כרטיסי טיסה

שירות ומחירים אטרקטיבים לטסים לסביליה

מה יש לעשות ולראות

מהערים הגדולות בספרד ובירת חבל אנדלוסיה. סביליה היא אחת הערים המומלצות לביקור בספרד כולה - יש בה שפע של אפשרויות בילוי ופעילויות והיא מלאת חן ואווירה של כיף ולא בכדי היא אחת הערים הפופולאריות עבור תיירים רבים.

אפשרויות בילוי בסביליה על קצה המזלג:

הקתדראלה (Catedral de Santa Maria de la Sede) ומגדל הפעמונים "לה חירלדה" (Giralda) שהוקמו במאה ה- 12 - מסמלי העיר סביליה ובהחלט אחד המקומות הראשונים המומלצים לביקור. הקתדראלה העצומה בגודלה, מעוצבת בסגנון גותי עם אלמנטים בארוקיים, היא מקום משכן לקבריהם של כריסטופר קולומבוס ושל בני מלוכה שונים. מומלץ מאוד לעלות לראש מגדל הפעמונים ולהשקיף על הנוף הנפלא (העליה לא קשה).

הארמון המורי המפואר "לוס ריאל אלחזרס" (Reales Alcazares) - הינו מקום משכנם של בני המלוכה עד היום וניתן לסייר בו כאשר הם לא נמצאים בסביליה. במקום תוכלו להתפעל מארמון מלוכה אותנטי מלא שפע ופאר רב.

שיטוט בין הסמטאות באזור סנטה קרוז, שהיה פעם הרובע היהודי של העיר - זהו אזור שכיף לטייל בו ולספוג קצת מהאווירה של העיר.

זירת מלחמות השוורים (Plaza de Toros) והמוזיאון הנלווה - זירת מלחמת ענקית שנבנתה במאה ה-18 ומהווה אחת מיסודות התרבות המקומית. ניתן לעשות בזירה סיור מודרך ולבקר במוזיאון המתעד על עולם מלחמות השוורים.

שייט על גדות נהר הגוודלקיביר (Guadalquivir) היא פעילות נחמדה ורגועה שתוכלו להעביר בה את זמנכם. בנוסף לכך, תוכלו לבקר במגדל הזהב השוכן למרגלות גדותיו של הנהר - זהו מבנה מיוחד שהוקם במאה ה-13 ומשמש כיום כמוזיאון ימי.

פארק אי הקסם (Isla Magica Parque) - פארק שעשועים המתאים לכל המשפחה.

פארק המים Aquopolis - פארק מים ובו שלל מתקנים ואטרקציות המתאימים לכל המשפחה.

כמה זמן צריך?

יומיים עד ארבעה ימים.

כתבות על ספרד