טיולים מאורגנים למשפחות

מגוון מסלולים למשפחות, יעדים בכל העולם.

מה יש לעשות ולראות

החוף המזרחי של טזמניה מציע חוויית חוף אוסטרלית שונה לחלוטין מזו של היבשת עצמה. חופים לבנים ארוכים ולא-צפופים באנשים, ומים בצבע כחול עמוק, בשילוב עם האקלים הבהיר והמפרצים הרבים, הופכים את החוף המזרחי למתאים במיוחד לפעילויות כגון חתירה בקיאקים, צלילה, שייט, או סתם מנוחה על החוף. העיירה קולס ביי היא השער אל הפארק הלאומי פרייסינט, אשר בו מצוי 'מפרץ כוס היין' (wineglass bay), אחד משני האתרים המזוהים ביותר עם טזמניה, יחד עם הר קריידל במערב האי. הרי הגרניט המכונים 'the hazards' מהווים רקע דרמטי עבור קולס ביי. הפארק מציע מסלולי הליכה קצרים וארוכים, והוא מהווה את אחד המקומות הפופולאריים ביותר לחופשה בטזמניה, עבור המקומיים והתיירים יחדיו.
בכדי להגיע אל התצפית ל-wineglass bay יש לעקוב אחר מסלול העולה אל ההר במשך כ-45 דקות. החוף, אשר נבחר שנה אחר שנה לאחד מ-10 החופים היפים בעולם, יפה במיוחד במזג-אוויר בהיר. לאחר שהגעתם אל התצפית ניתן להמשיך במסלול ולרדת אל החוף עצמו. מן החוף עצמו ניתן לחזור לעיירה בדרך בה הגעתם, או להמשיך לאורך החוף, ולפנות ימינה מן החוף במקום שמסומן כהמשך השביל, אך חוף הזרדס (hazards beach) - חוף הנמצא בצד הפנימי של חצי האי, ולפיכך הגלים של הים אינם מגיעים אליו. המים כאן שקטים באופן יוצא-דופן, וצבע הטורקיז החזק שלהם, עם הרי הגרניט ברקע מצדיק את חצי השעה של ההליכה הנוספת.

כמה זמן צריך?

כדאי להקדיש לפחות יומיים מלאים. במידה ואתם מתכוונים לצאת למסלולי הליכה ארוכים בפארק (של כמה ימים), יש לקחת בחשבון זמן נוסף.

מסלולים ברחבי טזמניה

כתבות על טזמניה