השכרת רכב בפארק קריידל מאונט

מגוון רכבים לחופשה שלכם במחירים אטרקטיביים.

מה יש לעשות ולראות

הפארק הידוע ביותר בטזמניה ואחד המקומות המזוהים איתה ביותר הוא פארק לאומי cradle mt - lake st claire, ואיזור הר קריידל עצמו, יחד עם אגם dove הנמצא למרגלותיו. זהו גם המקום בו מתחיל שביל האוברלנד טרק, העובר בתוך הפארק ומסתיים ליד אגם st claire. לאיזור הר קריידל היסטוריה מעניינת עליה ניתן ללמוד במקום. כמו כן, ישנם אינספור מסלולי הליכה, ממסלולים של שעה בלבד, לכאלו של יום שלם, או כמה ימים, במקרה של טרק האוברלנד.
מסלולים פופולאריים כוללים את המסלול המקיף את אגם dove, הלוקח כשעה עד שעתיים. מסלול העולה אל פסגת הר קריידל, הלוקח כ-6-8 שעות, מסלול המקיף את אגם crater הסמוך הנמשך כשעתיים, והמסלול המכושף (enchanted walk), הנמשך כ-20 דקות בלבד. טרק האוברלנד, הנמשך כ-6 ימים יחיד עם המסלולים המתפצלים ממנו, נעשה פופולארי כל-כך, עד שבשנים האחרונות נאלצו להגביל את המסלול להליכה מכיוון צפון לכיוון דרום בלבד (היום אי אפשר להתחיל את הטרק באגם st claire, אלא בהר קריידל בלבד). בנוסף החלו לגבות דמי הליכה, עבור השימוש בבקתות (בדומה לנעשה בטרקים בפופולאריים בניו זילנד).

כמה זמן צריך?

יום אחד עד 4 ימים, תלוי בכמה זמן יש לכם ובשבילים בהם תרצו ללכת. אלו המתכוונים ללכת בטרק האוברלנד ודאי ירצו לקצר את השהות כאן, אך יש לקחת בחשבון כ-6 ימים של הליכה בטרק.

מסלולים ברחבי טזמניה

כתבות על טזמניה