השכרת רכב באדלייד

מגוון רכבים לחופשה שלכם במחירים אטרקטיביים.

מה יש לעשות ולראות

אדלייד היא בירת דרום אוסטרליה, והיא בעלת יותר ממיליון תושבים. העיר היא בעלת אווירה נינוחה ונעימה, ובניגוד לסידני, מלבורן, בריסביין או פרת', מרכז העיר אינו מתאפיין בגורדי שחקים גבוהים, אלא בבנייה נמוכה יותר. קרוב למרכז העיר עובר נהר הטורנס, שחוצה את אדלייד, ומשני צידיו מדשאות רחבות, ומסלולי הליכה, ריצה, ואופניים. פסטיבלים שונים ערכים באדלייד במשך כל השנה, ובכל עת בה אתם מגיעים, כדאי לבדוק מהם האירועים הצפויים בקרוב.
מדרחוב החנויות של אדלייד נקרא rundle mall – רחוב רחב להולכי רגל המכיל כ-800 חנויות משני צידיו. סמוך לשם, לאורך הרחובות הראשיים של מרכז העיר מצויים בתי קפה ומסעדות רבות. באדלייד נמצא גם מוזיאון מצוין – מוזיאון דרום אוסטרליה. מעט דרומית למרכז העיר נמצאים גנים יפניים יפים בשם Himeji, וקרוב להם גם מפעל השוקולד haigh's, המציע סיורי הכנת שוקולד בחינם.
ניתן גם לצאת לטיול יום ל'גבעות אדלייד' – Adelaide hills – איזור הנמצא בדיוק ממזרח לאדלייד, ובו יקבים, פארקים, ושמורות בעלי-חיים.

כמה זמן צריך?

לאלו הממהרים, ניתן לבקר באדלייד ביומיים, ולהספיק לראות את מרכז העיר, גם אם יהיה צורך לוותר על דבר או שניים... אם יש לכם יותר זמן יתכן שתעדיפו להישאר יותר מכך – 4 ימים יספיקו בכדי להקיף את מה שתבחרו לראות ולעשות כאן.

ערים ומוקדים נוספים באוסטרליה

כתבות וסיפורי מסע על אוסטרליה