מלונות באקסמות'

מבחר מלונות במחירים אטרקטיביים

מה יש לעשות ולראות

ברוכים הבאים אל חוף האלמוגים של מערב אוסטרליה, איזור של חופים יפים ושוניות אלמוגים הנמתח מאקסמות' דרומה. אם החלום שלך הוא לשחות בגן-עדן תת-ימי של אלמוגים, דגים צבעוניים, דולפינים, מנטה-ריי וצבי ים, כל זה במי הטורקיז מהצלולים ביותר בעולם – אקסמות' היא בשבילך.
אקסמות' שוכנה בקצה פארק לאומי הנקרא cape range national park, שניתן לצאת אליו לטיולי 4X4. לאורף החוף של הפארק, ובמרחק קצר מאקסמות' נמצאים שרשרת של חופים, שאחד מהם – מפרץ הטורקיז, מופיע כמעט בכל אתר או חוברת המפרסמים את מערב אוסטרליה, וכמו במקרה של ברום, מדובר באחד החופים היפים ביותר באוסטרליה.
אקסמות' מהווה גם את המקום הטוב באוסטרליה, ואחד מהטובים בעולם, לטיולי שחייה עם כרישי לוויתן. כרישי לוויתן הם דגים ולא לוויתנים, אך מדובר בדג הגדול בעולם. כרישי לוויתן אינם מסוכנים, וניזונים מפלנקטון בלבד. ישנם מקומות מעטים בעולם בהם ניתן לצפות בדגים ענקיים אלו, אך לאקסמות' הם מגיעים באופן קבוע בכל שנה, בין החודשים אפריל ויוני.

כמה זמן צריך?

תלוי מאוד בפעילויות שתרצו לעשות ובזמן שיש לכם. אפשר להספיק לצאת לסיור אחד או שניים ולהסתובב בעיירה ביומיים עמוסים, אך קרוב לוודאי שתעדיפו להקדיש לאקסמות' כ-4 ימים.

ערים ומוקדים נוספים באוסטרליה

כתבות וסיפורי מסע על אוסטרליה