מגוון עבודות באוסטרליה

הדרך הטובה לממן את הטיול וגם להינות

מה יש לעשות ולראות

העיר הגדולה באוסטרליה והשער לדרום הפסיפיק. מרכז העיר הוא ה-
,CBD מרכז העסקים והמקום בו נמצא הסירקולר קי – המפרץ בין בית האופרה המפורסם והגשר של סידני. באיזור זה נמצאים הגנים הבוטניים, מוזיאונים וגלריות לאומנות, ברים ופאבים, מרכזי קניות, ואכסניות רבות.

סידני היא מקום מצוין להתחיל ממנו טיול באוסטרליה. ישנו מרכז מידע גדול לתיירים ברובע הרוקס, הרובע העתיק ביותר של סידני. בנוסף, בסידני נמצאות נציגויות של כל חברה אוסטרלית שאפשר לחשוב עליה, לכן אם רוצים להזמין טיסות-פנים, כרטיסים ('פאסים') שונים לאוטובוסים לכל רחבי אוסטרליה, או סתם לגבש תוכניות, זהו מקום טוב לעשות זאת. כמו כן, זהו מקום מומלץ עבור מי שמחפש לקנות או למכור רכב, וישנו שוק רכבים גדול באזור הקינגס קרוס.

נוח ביותר להגיע לאיזורים השונים של סידני, והאפשרויות כוללות רכבות תחתיות ועיליות, אוטובוסים ומעבורות. איזורים פופולאריים הם רובע בונדיי, המקום בו נמצא החוף המפורסם של סידני – חוף בונדיי, כמו גם לא מעט מטיילים ישראלים אחרים. בית חב"ד נמצא גם כן ברובע בונדיי.

חוף ידוע אחר הוא חוף מנלי, אשר ההגעה אליו נעשית באמצעות מעבורת, שיוצאת מסירקולר קי.
אורך השייט הוא כחצי שעה, כך שבמחיר כרטיס רגיל נהנים גם משייט במפרץ סידני. חוף מנלי גדול הרבה יותר מבונדיי, ומהווה אלטרנטיבה לצפיפות היחסית בחוף בונדיי.

כמה איזורי עניין נוספים כוללים את שכונת ניוטון ההיפית, שכונת לייכהארדט – איטליה הקטנה שבסידני, בעלת אוכלוסיית מהגרים איטלקים גדולה, צ'יינה-טאון, וכמו כן האיזורים שמצפון לבונדיי – איזור ווטסון ביי, ומדרום לה – שכונת קוג'י.

כמה זמן צריך?

יש במה למלא שבוע עמוס. אם אתם מתכננים לקנות או למכור רכב בסידני, עדיף להקדיש שבועיים.

ערים ומוקדים נוספים באוסטרליה

כתבות וסיפורי מסע על אוסטרליה