מסלולים באוסטרליה

מסלולי טיול ברחבי אוסטרליה, לפי אזורים וזמן הטיול, כולל זמני הגעה ממקום למקום
רשימת מקומות אטרקטיביים באוסטרליה, כולל מידע על מה יש לעשות וכמה זמן.

מסלולים על מפות של גוגל
 • מסלול מקיף בחוף המזרחי של אוסטרליה

  החצי הצפוני של המסלול, שעובר במדינת קווינסלנד, מאופיין בעונה גשומה בין נובמבר לאפריל. בסוף המסלול ניתן לקחת טיסה בחזרה לנקודת במוצא, או להמשיך הלאה – אל מדינת ויקטוריה אם אתם מסיימים בסידני, או אל האאוטבק, אם אתם מסיימים בקיינס.

 • מסלול מקיף בחוף המערבי של אוסטרליה

  טיול של חודש ויותר במדינת מערב אוסטרליה. המסלול עובר ברובו לאורך חופה המערבי של אוסטרליה, למעט באזור קאריג'יני, שם הוא נכנס אל פנים היבשת. ניתן לסיים את המסלול בפרת', או להמשיך מפרת' עד לאספרנס, ומשם חזרה לפרת', או מזרחה לכיוון אדלייד.

 • מסלול של שבועיים עד חודש במרכז אוסטרליה

  ניתן להתחיל את המסלול מדרווין, אליס ספרינגס, או בטננט קריק, אם מגיעים בנסיעה מהחוף המזרחי. ניתן להגיע גם לאליס ספרינגס וגם לדרווין בטיסת פנים, או לחלופין בנסיעת אוטובוס ארוכה. ישנה גם רכבת הנוסעת בקו אדלייד – דרווין. במסלול זה מטיילים באאוטבק האוסטרלי ובצפון הטרופי.

 • מסלול בין מלבורן לסידני

  במסלול זה מפורטים ערים, עיירות, פארקים ושאר מוקדים מעניינים בין שני הערים המקסימות מלבורן וסידני. מסלול זה יכול לקחת שבועיים שלושה ואפשר לעשות אותו בשבוע אם מתרכזים בשלושה ארבעה מוקדים בלבד בדרך.

 • מסלול בין מלבורן לאדלייד

  מסלול זה נתבצע בדרום אוסטרליה. הוא מכסה גם חופים יפים, איים, אטרקציות עם חיות, פארקים ועוד הרבה דברים מעניינים. את המסלול כמובן אפשר לעשות גם הפוך.מקומות באוסטרליה

הצג את כל המקומות הצג מקומות נבחרים

כתבות וסיפורי מסע על אוסטרליה